Zdane prawo jazdy a czas zgłoszenia się do wydania

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Zdane prawo jazdy a czas zgłoszenia się do wydania

Postprzez solosan » środa 24 października 2012, 11:23

Witam,
zdałem jakiś tydzień temu prawo jazdy B i trochę się zastanawiam jaki mam czas na dostarczenie opłaty (gdyż dokumenty zdjęcie, kopie dowodu itpdostarczył mój instruktor na początku kursu) do starostwa.
Nie będę chyba miał czasu w tym tygodniu i dopiero w następnym, ale mam jakieś dziwne obawy, że na co jest jakiś czas po którym unieważnią mi egzamin ? nie wiem czemu lohl.

Dlatego pytam dla pewności

Aha, i po zakończeniu egzaminu dostałem tylko arkusz przebiegu z wynikiem pozytywnym, czy to też mam dostarczyć jako potwierdzenie ?
solosan
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa 24 października 2012, 11:18

Re: Zdane prawo jazdy a czas zgłoszenia się do wydania

Postprzez LexiconAvenue » środa 24 października 2012, 11:45

solosan napisał(a): ale mam jakieś dziwne obawy, że na co jest jakiś czas po którym unieważnią mi egzamin ?

A jak skończysz studia i nie odbierzesz dyplomu, to musisz potem studiować od początku?

solosan napisał(a):Aha, i po zakończeniu egzaminu dostałem tylko arkusz przebiegu z wynikiem pozytywnym, czy to też mam dostarczyć jako potwierdzenie ?

Arkusz jest w sumie tylko pamiątką. Dokument zostaje wydany na podstawie przesłanej z WORDu dokumentacji.
Would you get hip to this kindly tip
And go take that California trip
Get your kicks on Route 66
Avatar użytkownika
LexiconAvenue
 
Posty: 189
Dołączył(a): środa 29 sierpnia 2012, 14:17
Lokalizacja: gleiTHENburg


Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości