Płeć instruktora

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Płeć Twoich instruktorów:

same kobiety
1
3%
kobiety i mężczyzni
3
10%
sami mężczyźni
26
87%
 
Liczba głosów : 30

Postprzez to ja » środa 04 sierpnia 2004, 22:27

Ale ja też nie bardzo wiedziałam co gdzie jest w samochodzie, jak się rusza itp itd, ale nie bałam się zapytać instruktora. Trafili mi się dwaj o ogromnej cierpliwości i spokojnie mi wszystko wyjaśnili aż do skutku. Jak instruktor dolewał płynu do spryskiwaczy wyjaśnił mi również gdzie się wlewa olej, jak się sprawdza stan oleju i co jest pod maską :)
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Harry » środa 04 sierpnia 2004, 22:30

Hmm...nie jeździłam z kobietą instruktorem, w Sieradzu widziałam jedną, a poprzednio w Krakowie żadnej, no ale Sieradz to mieścina i co chwila widzi się tych samych ludzi;)
Zawsze jeździłam z facetami, więc nie wiem czy kobieta jest lepszym instruktorem (na marginesie ja też jestem instruktorem, ale nie od jazdy ma się rozumieć;))
Ważne, żeby dobrze nauczyli;)) Mnie osobiście jakoś kobieta nie pasuje do nauki jazdy- sorry, uważam, że kobiety są gorszymi kierowcami, choć w nauce to może lepiej , bo na egzaminie raczej wymagają "jazdy z jajkiem";)
Einmal ist keinmal :)

Prawo jazdy kat. B:-)
Harry
 
Posty: 150
Dołączył(a): czwartek 29 lipca 2004, 22:03
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Sławek_18 » środa 04 sierpnia 2004, 22:56

Asia, czy nie pytalas sie instruktora gdzie jest silnik (jesli byl pewnie "przykryty" oslona plastikowa ) :D ? :D ;)
Kumplowi tez instruktor pokazywal jak dzialaja hamulce w starze. Ja tez mialem maly "przegladzik" bo bylismy przez godzinie w warsztacie gdzie naprawiali nam rozrusznik 8)
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez to ja » środa 04 sierpnia 2004, 22:58

Sławek_18 napisał(a):Asia, czy nie pytalas sie instruktora gdzie jest silnik (jesli byl pewnie "przykryty" oslona plastikowa ) :D ? :D ;)


Akurat to, gdzie jest silnik to wiem. Nawet o dziwo pewnie Cię zaskoczę, ale znam zasadę działania silnika (fizyka rozszerzona:) )
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez zoltan » środa 04 sierpnia 2004, 23:32

Nie chwal się tak Asiu, bo ja też się tego uczyłem ;)
Avatar użytkownika
zoltan
 
Posty: 202
Dołączył(a): piątek 16 lipca 2004, 14:33
Lokalizacja: Kraków

Postprzez jakmen » czwartek 05 sierpnia 2004, 08:24

to ja napisał(a):...ale znam zasadę działania silnika (fizyka rozszerzona:) )


Cos ci sie chyba pomylilo... fizyka rozszerzona.. moze termodynamika jest ale nic wiecej w fizyce o silnikach nie ma....
Chodzenie po bagnach WCIĄGA!!!!
Avatar użytkownika
jakmen
 
Posty: 77
Dołączył(a): wtorek 27 lipca 2004, 10:24
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez JarQ » czwartek 05 sierpnia 2004, 08:26

Miałem okazję jeździć na kursie z babką i facetem i przyznam, że zdecydowanie lepiej jeździło mi się z facetem. Babka braki w wyszkoleniu nadrabiała ambicją i ciągle mi naciskała na hamulec :). A z facetem to mogłem sobie przynajmniej pojeździć. Poza tym jakaś nerwowa była. Droga z ograniczeniem do 70 a ona mówi mi, żebym nie przekraczał 60-ciu. To gdzie mam się nauczyć jeździć ?
Poza tym Asia stwierdziła, że więcej babek uczy matematyki. Coś chyba raczej na uczelniach technicznych (gdzie matematyka rzeczywiście zaczyna mieć jakiś sens) za wiele matematyczek spotkać nie można :) (sam spotkałem jedną)

Pozdrawiam

Jarek
Avatar użytkownika
JarQ
 
Posty: 86
Dołączył(a): czwartek 01 kwietnia 2004, 10:16
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez jakmen » czwartek 05 sierpnia 2004, 08:29

Jesli chodzi o matematyczki to sa zdecydowanie lepsze od facetow.. Odnosze takie wrażenie, ze kobiecie bardziej zalezy na wyuczeniu swojej mlodzierzy...moze jest bardziej surowa, ale to napewno plus w przyszlosci.. (niektorzy wiedza o co chodzi)...
Chodzenie po bagnach WCIĄGA!!!!
Avatar użytkownika
jakmen
 
Posty: 77
Dołączył(a): wtorek 27 lipca 2004, 10:24
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez to ja » czwartek 05 sierpnia 2004, 09:38

jakmen napisał(a):
to ja napisał(a):...ale znam zasadę działania silnika (fizyka rozszerzona:) )


Cos ci sie chyba pomylilo... fizyka rozszerzona.. moze termodynamika jest ale nic wiecej w fizyce o silnikach nie ma....


Wiesz, na fizyce można nauczyć się zasady działania silnika, przynajmniej u mnie w szkole można...

jakmen napisał(a):Jesli chodzi o matematyczki to sa zdecydowanie lepsze od facetow.. Odnosze takie wrażenie, ze kobiecie bardziej zalezy na wyuczeniu swojej mlodzierzy...moze jest bardziej surowa, ale to napewno plus w przyszlosci.. (niektorzy wiedza o co chodzi)...


Matematyczki są bardziej "poukładane" i jak rozwiązują zadanie robią wszystko po kolei i wiadomo co gdzie jest, a u mężczyzny bywa z tym różnie ;)
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez jakmen » czwartek 05 sierpnia 2004, 09:52

to ja napisał(a):Wiesz, na fizyce można nauczyć się zasady działania silnika, przynajmniej u mnie w szkole można...


To zalezy o jakie zasady ci chodzi w silniku...Sama zasada spalania mieszanki i procesow zachodzacych w silniku.. To rzeczywiscie fizyka.. Ale juz przenoszenie mocy przez wal korbowy, cisnienia i inne mechanizmy pracy silnika to juz mechanika..
Mozna w sumie to podpiac do fizyki...Bo wszystkie mechanizmy w przyrodzie opieraja sie na fizyce....wiec masz racje..po czesci...;)
Chodzenie po bagnach WCIĄGA!!!!
Avatar użytkownika
jakmen
 
Posty: 77
Dołączył(a): wtorek 27 lipca 2004, 10:24
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez to ja » czwartek 05 sierpnia 2004, 09:55

jakmen napisał(a):
to ja napisał(a):Wiesz, na fizyce można nauczyć się zasady działania silnika, przynajmniej u mnie w szkole można...


To zalezy o jakie zasady ci chodzi w silniku...Sama zasada spalania mieszanki i procesow zachodzacych w silniku.. To rzeczywiscie fizyka.. Ale juz przenoszenie mocy przez wal korbowy, cisnienia i inne mechanizmy pracy silnika to juz mechanika..
Mozna w sumie to podpiac do fizyki...Bo wszystkie mechanizmy w przyrodzie opieraja sie na fizyce....wiec masz racje..po czesci...;)


Ok, zgadzam się z Tobą - nie chodzę do samochodówki, ale niech Sławek mi nie wmawia, że nie wiem, gdzie jest silnik ;) Bo to wiem. ;)
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez jakmen » czwartek 05 sierpnia 2004, 10:15

:))))))))
Wierze ze posiadasz informacje nie tylko gdzie znajduje sie silnik....bo to chyba kazdy wie...no prawie kazdy...;)
Chodzenie po bagnach WCIĄGA!!!!
Avatar użytkownika
jakmen
 
Posty: 77
Dołączył(a): wtorek 27 lipca 2004, 10:24
Lokalizacja: Bydgoszcz

Postprzez niunia » czwartek 05 sierpnia 2004, 10:38

co to jest silnik...???!!! :wink: :wink: :wink:
:D
Ja mam wiarę, ty masz szybki wóz...
Avatar użytkownika
niunia
 
Posty: 129
Dołączył(a): niedziela 18 kwietnia 2004, 09:51

Postprzez zoltan » czwartek 05 sierpnia 2004, 10:49

To chyba to, czym się kieruje...

:lol:
Avatar użytkownika
zoltan
 
Posty: 202
Dołączył(a): piątek 16 lipca 2004, 14:33
Lokalizacja: Kraków

Postprzez jakmen » czwartek 05 sierpnia 2004, 10:50

niunia napisał(a):co to jest silnik...???!!! :wink: :wink: :wink:
:D


To tacy silni faceci.......;)))
Chodzenie po bagnach WCIĄGA!!!!
Avatar użytkownika
jakmen
 
Posty: 77
Dołączył(a): wtorek 27 lipca 2004, 10:24
Lokalizacja: Bydgoszcz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości