Wątpliwości :):):):):):)

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Wątpliwości :):):):):):)

Postprzez scorpio44 » sobota 06 listopada 2004, 12:07

A piszę to w tym momencie dlatego, że w zasadzie nigdy na forum nie pisałem o swoich egzaminach i w związku z tym doszły mnie słuchy, że ktoś ma wątpliwości, czy ja w ogóle mam prawko. Może się przyzna teraz ten, kto to powiedział, co? :D
scorpio44
 
Posty: 6964
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:54
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez dorsio » niedziela 07 listopada 2004, 15:28

Potwierdzam scorpio44 ma prawko. Niby sam narysował na kawałku tektury, a wygląda jak prawdziwe. :shock:

A swoja drogą to trochę dziwne, że jak nie miał to wszyscy myśleli że ma, a jak już ma to pojawiają się wątpliwości. :wink:
Avatar użytkownika
dorsio
 
Posty: 182
Dołączył(a): czwartek 19 czerwca 2003, 15:29
Lokalizacja: Puławy

Postprzez scorpio44 » niedziela 07 listopada 2004, 15:41

dorsio napisał(a):A swoja drogą to trochę dziwne, że jak nie miał to wszyscy myśleli że ma, a jak już ma to pojawiają się wątpliwości. :wink:

No dokładnie tak! :D :D :D :D :D :D :D Na początku mojej forumowej działalności nikt nie chciał wierzyć w to, że nie mam prawka. Każdy mówił, że z moich postów wynika, że jestem doświadczonym kierowcą. Niezły ubaw z tego miałem. :D
scorpio44
 
Posty: 6964
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:54
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez Agawa » wtorek 30 listopada 2004, 14:12

scorpio napisał(a):A piszę to w tym momencie dlatego, że w zasadzie nigdy na forum nie pisałem o swoich egzaminach i w związku z tym doszły mnie słuchy, że ktoś ma wątpliwości, czy ja w ogóle mam prawko. Może się przyzna teraz ten, kto to powiedział, co?

A mnie doszły słuch, że to właśnie ja jestem oskarżana o poddawanie w wątpliwośc posiadania przez Ciebie Prawka. Otóż nie mój drogi..natknęłam się kiedys na tego posta jak przeglądałam stare posty z czasów jak jeszcze nie udzielałam się na forum. Więc jak widzisz nie mogłam tego napisać ja. Nawet nie mogłam tego skomentować, ponieważ ktoś poddał w w/w sprawe wątpliwośc kiedy ja nawet jeszcze nie wiedziałam że jest takie forum. Czy teraz wszystko jasne :?: Jak widzisz prowokacja nieudana. Nie przyznaje sie do słów których nie wypowiedziałam :evil:
Avatar użytkownika
Agawa
 
Posty: 911
Dołączył(a): poniedziałek 05 kwietnia 2004, 14:25
Lokalizacja: Kraków


Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości