Raz wychodzi a raz nie?!

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Raz wychodzi a raz nie?!

Postprzez sniper_girl » piątek 09 lipca 2004, 17:33

Nie wiem jak jest z wami ale raz jeżdze bardzo dobrze na jeżdzie a raz kompletnie nic mi nie wychodzi.Czciałabym wiedziec czy z wami było to samo czy za kazdym razem jechaliście tak samo albo ''lepiej'? . Troche mnie to przygnębia bo nie wiem czemu tak jest. :roll: :?:
No to jaaazda.....
Avatar użytkownika
sniper_girl
 
Posty: 13
Dołączył(a): piątek 11 czerwca 2004, 11:01
Lokalizacja: Tczew

Postprzez Aarienka » piątek 09 lipca 2004, 17:39

U mnie jest to samo...raz na miescie mi pieknie wychodzi normalnie miodzio..a raz to normalnie szkoda slow..tak smao jest na placu..pomijajac ta nieszczesna zatoczke...pozostale elemnty raz mi wychodza od razu a nastepnego dnia dopero za ktoryms razem mi wyszly...no jedyne co mi wychodzi za I razem to luk :-)
Avatar użytkownika
Aarienka
 
Posty: 220
Dołączył(a): piątek 02 lipca 2004, 21:46
Lokalizacja: Grudziądz

Postprzez to ja » piątek 09 lipca 2004, 20:50

U mnie na kursie też było podobnie. Jednego dnia (z moim instruktorem) było super - wychodziły mi wszystkie manewry i jazda po mieście była ok, a następnego dnia (z innym instruktorem) szło mi wszystko fatalnie. Również przed moim zdanym egzaminem dokupiłam sobie dodatkowe godzinki. Dzień przed egzaminem manerwy nie szły mi zbyt dobrze, a w dniu egzaminu jazda po mieście zostawiała wiele do życzenia, a na egzaminie miasto przejechałam właściwie bez błędów :)
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Markosz » sobota 10 lipca 2004, 15:23

U mnie poziom jest wyrównany, staram sie skupic w czasie jazdy, albo wykonywania manewrów, tak, abym miał pewność, ze na egzaminie pojdzie dobrze. Wiadome, kazdy ma czasem gorszy, czasem lepszy dzien. Radze wybierac godzinny poranne na jazdy, wtedy człowiek jest w stanie prawidłowo funkcjonowac przy maxymalnym skupieniu. :):) PAPA. Chyba dlatego instruktor każe mi przychodzic na 7 rano(gdzie dla mnie to jeszcze noc:P), ale to dobrze. Człowiek wtedy potrafi sie skupic i jest wypoczety po nocy(chyba, ze balował do 2:P:P) ale to inna bajka;),PAPA Pozadrawiam
Avatar użytkownika
Markosz
 
Posty: 96
Dołączył(a): czwartek 08 lipca 2004, 20:32
Lokalizacja: Trzebinia

Postprzez Moskwicz » poniedziałek 12 lipca 2004, 11:43

Ja też tak mialem im wiecej godzin przejechanych tym gorzej mi szło :D
Moskwicz
 
Posty: 39
Dołączył(a): czwartek 29 stycznia 2004, 10:29

Postprzez kibi_klops » środa 24 listopada 2004, 16:23

A ja prawko robiłem 5 lat temu i nieraz też zauważam że mam gorsze dni i łapię się na błędach i styl jazdy nie jest taki jak mam zawsze! Na szczęście te dni są rzadko.
kibi_klops
 
Posty: 33
Dołączył(a): wtorek 23 listopada 2004, 15:38

Postprzez sonix » środa 24 listopada 2004, 18:36

To jest tzw. kryzys. Za dużo jeździsz. W tygodniu maksymalnie 2-3 godziny. To wystarczy. Im pewniej się czujesz za kierownicą tym więcej popełniasz błędów i dlatego tyle osób po zdanym egzaminie ma kolizje drogowe. Myślą, że umieją jeździć i tracą poczucie rzeczywistości. A sytuacji na drodze jest nieskończona liczba. przestają uważać i bęc!!!
Avatar użytkownika
sonix
 
Posty: 141
Dołączył(a): niedziela 14 listopada 2004, 12:42
Lokalizacja: Prabuty

Postprzez wiruswww » środa 24 listopada 2004, 23:53

Ja gdzieś tak od 10 godziny kursu wszystko szło mi dobrze i bezbłednie. Pod koniec kursu miałem na jednej jeździe kryzys ale to taki że nic mi nie wychodziło, już się nawet mój instruktor śmiał ze mnie że mu kursanta podmienili. Następnego dnia wszystko mi wychodziło idealnie, pewnie byłem czymś bardzo zdenerwowany (już nie pamiętam).
Czasami mam dość tej całej techniki. Przez tą całą technologie ludzie oduczyli się rozmawiać twarzą w twarz :( I to jest naprawde smutne.
Avatar użytkownika
wiruswww
 
Posty: 553
Dołączył(a): niedziela 29 sierpnia 2004, 13:35
Lokalizacja: Podlasie


Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości