logistyka

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

logistyka

Postprzez szatan666 » czwartek 06 listopada 2008, 00:50

Czy ktos studiuje na tym kierunku? Jakie przedmioty dominuja? Prosze o odpowiedz :)
szatan666
 
Posty: 16
Dołączył(a): niedziela 13 lipca 2008, 13:36

Postprzez BOReK » czwartek 06 listopada 2008, 02:04

Zależy od uczelni. Na Politechnice Łódzkiej (więc pewnie na innych technicznych też) przynajmniej na pierwszym roku do podstaw fizyki, analizy matematycznej i informatyki dołączono podstawy prawa, mikroekonomikę i jeszcze coś pokrewnego przedsiębiorstwom.
Avatar użytkownika
BOReK
 
Posty: 3051
Dołączył(a): niedziela 25 lutego 2007, 13:02

Postprzez Duszek » środa 04 lutego 2009, 17:54

Odswiezam temat :wink:

Ma ktos informacje na temat tego kierunku? Jest w trakcie lub takie studia ukonczyl?

Jestem obecnie na etapie wyboru kierunku studiow.
Myslicie, ze bylby to dobry wybor?
Ósma pasażerka mazdy.
Szczęśliwa posiadaczka kategorii B i C :D
C+E - w trakcie.
A i D - w planach :wink:
Avatar użytkownika
Duszek
 
Posty: 534
Dołączył(a): piątek 04 lipca 2008, 21:06
Lokalizacja: Bielsko-Biala

Postprzez BOReK » środa 04 lutego 2009, 19:21

Jak cię to interesuje, to możesz. Powyżej podałem ci zakres przedmiotów na uczelni technicznej, uniwersytet może mieć troszkę inaczej (mniej ścisłych, więcej ekonomii i samej logistyki). Pracę po tym masz raczej pewną, bo przemieszczanie dóbr z miejsca na miejsce to jednak podstawa gospodarki. :D
Avatar użytkownika
BOReK
 
Posty: 3051
Dołączył(a): niedziela 25 lutego 2007, 13:02

Postprzez And1@ » środa 04 lutego 2009, 19:34

Polibuda Warszawska wydz. Transportu.

Specjalizację wybierasz na początku trzeciego roku. Rozumiem że Logistykę transportu samochodowego.

Pierwszy rok spoko. Przedmioty ogólne. Bolączka to Mechanika
Drugi rok tragedii nie ma. Powoli dochodzą przedmioty logistyczne. Czyli Logistyka, Systemy Transportowe, Środki Transportu. Minus to Automaty i Mechanika. Są też pierwsze projekty czyli Podstawy Budowy Maszyn.
Laboratoria do przejścia
Trzeci rok - najgorszy. Najwięcej przedmiotów (trudnych takich jak Metrologia, laboratoria z Automatów i Łączności).
Parę przedmiotów związanych z specjalnością.
Czwarty - nie wiem nie byłem. Podobno z górki :)

Ogółem, wydział do bardzo trudnych nie należy, ale uczyc się trzeba :)
Avatar użytkownika
And1@
 
Posty: 128
Dołączył(a): wtorek 05 grudnia 2006, 17:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ale-fajnie » środa 04 lutego 2009, 23:18

Jeśli chodzi o uczelnie oferujące kierunek LOGISTYKA, to spis masz tutaj: http://www.uczelnie.pl/?p=522,102,1
Brak z Twojej strony sprecyzowania, na jakiej uczelni pragniesz podjąć te studia (uniwersytet? politechnika? ... ?), ani w jakiej części Polski, dlatego myślę, że taki spis będzie przydatny. Pozwoli Ci on na wstępną selekcję uczelni, a następnie wybór odpowiedniej dla Ciebie na podstawie wymagań, opisów, być może opinii dostępnych na forach uczelni.
Avatar użytkownika
ale-fajnie
 
Posty: 458
Dołączył(a): sobota 31 stycznia 2009, 18:44


Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości