wakacje, urlopy, odpoczynek:)

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez Mmeva » poniedziałek 26 lipca 2004, 22:41

Jak tak sobie czytam o urlopach dochodze do wniosku, że jedną z rzeczy które należy docenić będąc studentem są . . . długie wakacje :D
Ja byłam z rodzinką 2 tygodnie w Chorwacji, kroi się jeszcze weekend w górach i może kilka dni na Węgrzech, ale to na razie tylko plany i zobaczymy, co z tego wyjdzie. No i oczywiście planuję wpaść na tydzień lub dłużej do Wa-wy, bo choć mieszkałam tam przez ostatni rok jakoś czasu na porządne pozwiedzanie zabrakło. Mam więc pytanko do rdzennych Warszawiaków ;) o ciekawe punkty w mieście: na razie planuję Łazienki, Powsin, leżącą blisko mnie Królikarnię . . .


PS. 1. Nie wiedziałam, że Nietoperze tak wcześnie kolacje jedzą :wink: no, chyba że był to 'odpukać' spoźniony obiad; a tak na poważnie to rzeczywiście na 4-um instruktorów mamy niewielu (o ile mnie pamięć nie myli Kasia, złosliwy i lalamido), tym bardziej nam miło :)
2.
to ja napisał(a):
ella napisał(a):
Te ciężkie przypadki to pewnie panowie

A kto inny


hehehe, a myślałam, że to tylko niektorzy panowie na 4-um są nieco złosliwi :wink: To ja - uważaj, wchodzisz na niebezpieczny forumowy teren :lol: ; jeszcze skarbnik się obrazi i nie przyjmnie od nas składki na cele forum ( czy jakoś tak ) - Sławku18 - doręczenie osobiste, czy może podasz jakiś nr konta :wink: ?
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22

Postprzez to ja » poniedziałek 26 lipca 2004, 22:51

Mmeva, nie przejmuj się, wiem co robię. Nawet nie wiesz, jak długo musiałam przekonać Sławka (Sławka, ale nie Sławka_18), że kobiety wcale źle nie jeżdżą, a już na pewno nie wszystkie :) Ale udało się. A złośliwa od zawsze jestem :)
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ella » poniedziałek 26 lipca 2004, 22:53

Sławek18, pewnie będzie osobiscie jeździł i zbierał pieniążki :wink:
mieszkałam tam przez ostatni rok jakoś czasu na porządne pozwiedzanie zabrakło

Tak to zazwyczaj bywa. Warszawiak nie zna tak dobrze Warszawy jak turysta :wink: To tak jak szewc bez butów chodzi :D
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Mmeva » poniedziałek 26 lipca 2004, 23:01

to ja napisał(a): Nawet nie wiesz, jak długo musiałam przekonać Sławka (Sławka, ale nie Sławka_18), że kobiety wcale źle nie jeżdżą, a już na pewno nie wszystkie :) Ale udało się. A złośliwa od zawsze jestem :)


Oj wiem wiem, przeciez żartowalam ;), ja co prawda nigdy szczególnie nie próbowalam, ale byli tacy na 4-um; powszechnie wiadomo, jaki było zdanie Sławka ( wbrew pozorom nie pomyyliłam ze Slawkiem18)

czytalam niedawno posta o kobietach i jak zobaczyłam wyznanie Sławka przetarlam oczy :shock: ze zdumienia, co prawda potem połowę odwołał, ale co tam ;)

Dobra, koncze, bo znowu będzie, że 'pewna grupa robi z 4-um chat' :lol:
Pozdrówki
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22

Postprzez to ja » poniedziałek 26 lipca 2004, 23:17

Ale ja też żartowałam ;)

Jeśli chodzi o jego wypowiedź, to chyba nawet wiem, kto ją pisał ;)
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Sławek_18 » poniedziałek 26 lipca 2004, 23:45

No jesli bede zbieral pieniazki osobiscie to kwota wzrosnie o koszt benzyny i ewentualne mandaty :P ;) :D

netoperek :) napisał(a):miąłem dzisiaj ciężkie przypadki do szkolenia

Moze bys opisywal takie "ciezke" przypadki w osobnym topicu. Bardzo bym chcial takie ciekawe przypadku poznac.
Ostatnio zmieniony wtorek 27 lipca 2004, 12:49 przez Sławek_18, łącznie zmieniany 1 raz
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Mmeva » wtorek 27 lipca 2004, 12:06

Pewnie wszystcy by chcieli, tylko sęk w tym czy 'ciężki przypadek' chcialby potem o sobie poczytać w necie . . . ;)
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22

Postprzez ella » wtorek 27 lipca 2004, 12:32

Pewnie wszystcy by chcieli, tylko sęk w tym czy 'ciężki przypadek' chcialby potem o sobie poczytać w necie

Ale nikt nie musi wiedzieć, że ten ciężki przypadek to on. A nietoperek mógłby czasami jakieś ciekawe historyjki poopowiadac czasami :wink:
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Mmeva » wtorek 27 lipca 2004, 12:42

Ciekawe historyjki zawsze miło poczytać ;)
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22

Postprzez nietoperz » wtorek 27 lipca 2004, 22:13

Opiszę wam jeden ciekawy przypadek , na pierwszej jeździe tłumaczę jak prawidłowo należy ustawiać stopy na sprzęgle i hamulcu , kursany siedzi na miejscu instruktora ja układam jemu stopy i tłumaczę sposó ruszania no i kursant wykonuje to ćwiczenie samodzelni . Jak wieci pedały należy wciskać palcami stopy chodzi tu o sprzegło no i niewolno podnosić pięty . Po paru prubach mówię proszę położyć paluszki na pedały i ruszamy a kursant kładzie dłonie na pedały i pyta ja ma ruszyć i pytanie do was co można w tym wypadku zrobić . Ja powiedziałem że muszę sprawdzić powietrze w kole bo musiałem wyjść.
A ogulnie ciężki przypadek to taki kiedy strach wyjść z samochodu na placu manewroym i trzeba prawie wszystko za kursanta robić aby miał satyswakcję z jazdy. Ja też byłem ciężkim przypadkiem mój instruktor powiedzał , że nie będzie ze mnie kierowcy , a reraz ma uprzwnienia prawie na wszystkie kategorje.
Gorące pozdrówka wszystkim .
nietoperz
 
Posty: 24
Dołączył(a): sobota 24 kwietnia 2004, 23:49

Postprzez ella » wtorek 27 lipca 2004, 22:27

pytanie do was co można w tym wypadku zrobić

Tylko zwątpić, albo pomysleć"może ja cos źle wytłumaczyłem albo powiedziałem" :D :D :D
Taka historyjka to jak dobra bajka na dobranoc. Najpierw się człowiek uśmieje a potem ze zmęczenia uśnie :D
DZIĘKI :wink:
Dobrze, że mój instruktor nie opowiada ciekawych historyjek z mojej nauki jazdy :shock: Ale byłby ubaw :D
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez to ja » wtorek 27 lipca 2004, 22:34

Dzięki za tą opowieść :!: Przynajmniej w ten sposób mogę się dowartościować. Jak widać nie byłam najgorszą kursantką na świecie ;) A nie wierzyłam moim instruktorom, gdy mi mówili, że wcale nie jestem najgorsza ;)

Na "Nauce jazdy", której już nie ma w telewizji (nawet powtórek) bardzo mi się spodobało, gdy instruktor powiedział:"Mówiłem, zdejmij nogę z gazu :!: " Na co kursantka odpowiedziała:"Ale nie powiedziałeś, którą nogę :!: "
Była to jej trzecia godzina jazd...
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Mmeva » środa 28 lipca 2004, 12:14

co należy zrobić - hmmm . . . policzyć do 10 ;)

ella napisał(a): Dobrze, że mój instruktor nie opowiada ciekawych historyjek z mojej nauki jazdy Ale byłby ubaw :D


Coś mi się wydaje, że jakby zaprosić naszych instruktorów na 4-um to o prawie każdym z nas można by takie historyjki usłyszeć :lol:
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22

Postprzez Mmeva » poniedziałek 16 sierpnia 2004, 02:22

Własnie wróciłam z tygodniowego wypadu do Sopotu - jak dla mnie morza nigdy dość :D , nie pożegnałam się na 4-um, ale przed wyjazdem w każdym poście wyskakiwal mi błąd :twisted:, na szczęście już mogę pisać :D
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22

Postprzez ezka » poniedziałek 16 sierpnia 2004, 14:40

ja w tym roku nad morze sie nie wybiore :(
za to pod koniec sierpnia lub we wrzesniu wyruszam aby "biesom, czadom sie sklonic " :D
egzamin kat. B zdany 29.12.2003
Avatar użytkownika
ezka
 
Posty: 266
Dołączył(a): piątek 12 grudnia 2003, 22:35
Lokalizacja: N 49°48' E 22°47'

Poprzednia strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 118 gości