Jazda bez prawa jazdy

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Jazda bez prawa jazdy

Postprzez bodek541 » sobota 26 czerwca 2004, 20:20

Wlasnie rozmawiam z kolega ktory ma juz prawko a jezdzil bez prawa jazdy rok i go nie zlapali ale mial sczescie co o tym sadzicie
bodek541
 
Posty: 607
Dołączył(a): sobota 26 czerwca 2004, 18:59
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Snuj ze Szczecina » sobota 26 czerwca 2004, 20:41

Że jest pospolitym idiotą
Pozdrawiam Serdecznie
Avatar użytkownika
Snuj ze Szczecina
 
Posty: 375
Dołączył(a): sobota 10 kwietnia 2004, 19:35
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez ella » sobota 26 czerwca 2004, 20:48

Tylko mu pogratulować :D :D :D
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez bodek541 » sobota 26 czerwca 2004, 21:33

snuju masz racje ella ty tez ale potem czlowiek sie dziwuje ze sa wypadki
bodek541
 
Posty: 607
Dołączył(a): sobota 26 czerwca 2004, 18:59
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Moskwicz » środa 30 czerwca 2004, 18:41

Mój kolega też jeździł bez prawka. Jak policja chciała go zatrzymać to zawsze uciekał ( zawsze sie zastanawiałem sie jak on to robi :roll: )
Moskwicz
 
Posty: 39
Dołączył(a): czwartek 29 stycznia 2004, 10:29

Postprzez Ar » środa 30 czerwca 2004, 21:39

Znam tez paru ludzi, ktorzy jezdza bez prawka i jak na razie nie mieli kontaktu z policja.

Coz, jest wielu ludzi ktorzy lamia prawo w innym zakresie i jeszcze nie zostali zlapani...

Oczyiscie gdy ktos sobie jezdzi po polu nie mam nic przeciwko, ale jazda po glownych drogach to juz IMO lekkie przegiecie...
Avatar użytkownika
Ar
 
Posty: 155
Dołączył(a): piątek 11 czerwca 2004, 18:33
Lokalizacja: Wlkp

Postprzez Snuj ze Szczecina » czwartek 01 lipca 2004, 17:12

Zobaczcie jak ludzie idiotycznie postępują.Jeżdzą samochodem w ruchu drogowym bez uprawnień do kierowania pojazdem.Nie posiadają poprawnie zweryfikowanych umijętności do kierowania, zatem umijętności nie posiadają, są potęcjalnym zagrożeniem dla praktycznie wszystkiego.Narażąją zdrowie, życie i mienie wszystkich użytkowników drogi.Wiecie co będzie jak taki osobnik spowoduje wypadek drogowy? - konsekwencje będą niezwykle ciężkie.Jeżeli kierujący pojazdem bez uprawnień będzie sprawcą wypadku, to konsekwencje takiego postępowania będą o wiele cięższe, niż u kierowcy który by uprawnienia posiadał.Pierwsze co zrobi Sąd Grodzki to nałoży maksymalną grzywne 5 tysięcy złotych oraz wyda zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych do 5 lat.Do tego dojdzie pokrycie strat własnych i w przypadku wypłacalności - strat który poniósł niewinny użytkownik drogi, a komornik napewno zrobi swoje.Nawet jeśli zdarzy się wypadek NIE Z WLASNEJ WINY, to kierujący bez uprawnień i będzie winny, ponieważ główną przyczyną wypadku będzie - nie posiadanie umijętności do kierowania pojazdem i konsekwencje będą również ciężkie.Żaden ubezpieczyciel nie zwróci kosztów STRAT pojazdu, którym kierowała osoba bez uprawnień, nawet w przypadku wypadku NIe z własnej winy.
Pozdrawiam Serdecznie
Avatar użytkownika
Snuj ze Szczecina
 
Posty: 375
Dołączył(a): sobota 10 kwietnia 2004, 19:35
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Slawek » czwartek 01 lipca 2004, 23:46

Nudny się już robisz powtarzając to samo w kółko.
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez Colin is the best » sobota 03 lipca 2004, 11:38

A ja już nawet nie bedę zabieral glosu w tym temacie ... :wink:
Avatar użytkownika
Colin is the best
 
Posty: 318
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 16:59

Postprzez RafalK » poniedziałek 12 lipca 2004, 15:30

Gdyby udostępnić kategorię B od 16 lat byłoby mniej problemów. Wtedy niektórzy 8) , zamiast jeździć bez prawa jazdy - jeździliby legalnie. Wiem, że może i patrzę na to wszystko bardzo nieobiektywnie ale cała ta sytuacja z prawem jazdy od 18 lat już mnie dobrze wk&$#%@. Co im szodziło, że było wcześniej od 17 ??? Jest od 18 i co ??? Jest lepiej??? NIE !!!
A A3 stoi w garażu - pieprzyć ten kraj ....
RafalK
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela 11 lipca 2004, 22:10

Postprzez to ja » poniedziałek 12 lipca 2004, 21:00

RafalK napisał(a):Gdyby udostępnić kategorię B od 16 lat byłoby mniej problemów. Wtedy niektórzy 8) , zamiast jeździć bez prawa jazdy - jeździliby legalnie. Wiem, że może i patrzę na to wszystko bardzo nieobiektywnie ale cała ta sytuacja z prawem jazdy od 18 lat już mnie dobrze wk&$#%@. Co im szodziło, że było wcześniej od 17 ??? Jest od 18 i co ??? Jest lepiej??? NIE !!!


To może od 15 lat :?: Bo przecież 15-latkowie poczują się urażeni :!: A co z 14-latkami :?: 13-latkami :?: itd...

Proponuję, aby każdy rodzic wraz z aktem urodzenia dziecka dostawał prawo jazdy swojej pociechy... wtedy nie będzie problemów i nikt nie będzie czuł się urażony.

To tyle na temat prawka od 16 lat, uważam temat za zamknięty.

A Rafałowi radzę - skoro nie boi się policji - jeździć bez prawka oraz życzę tego, aby policja Cię złapała i abyś nie mógł robić prawka przez parę lat - może to nauczy Cię czegoś.
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez miros » środa 21 lipca 2004, 01:56

rafale a czemu ci "niektorzy" nie moga poczekac do tej zasranej 18 i wtedy zrobic prawko. ludzie, przepisy sa takie a nie inne i napewno nie ustalaja ich jacys debile. ci ludzie wiedza co robia ustalajac wiek na 18 lat.
na nowym forum od 05 Lip 2002, na starym od 2001
kat B: wydane 15.04.02
zdane za pierwszym.

Obrazek
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez zoltan » środa 21 lipca 2004, 14:13

Ale jesteś rafał napalony. Nie ma B od 18 to nie ma i nie płacz. Jeździj bez prawka, skoro jak czytałem w paru twoich postach te kilkaset zł w jedną czy w drugą stronę to dla ciebie grosze. Tylko jak nie mając prawka spowodujesz wypadek, to będziesz miał <&%#$@> ;p. Zresztą skoro taki jesteś kasiasty to kup sobie auto spełniające wymagania kat. B1 i droga wolna. A prawko na b jest od 18 bo tak i na całe szczęście nie zmienisz tego. Wiem co by było, gdybym ja mógł jeździć nie mając 18 :/.
Avatar użytkownika
zoltan
 
Posty: 202
Dołączył(a): piątek 16 lipca 2004, 14:33
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Szpila » środa 21 lipca 2004, 16:01

Doskonale powiedziane :P
Szpila
 
Posty: 21
Dołączył(a): sobota 17 lipca 2004, 22:25
Lokalizacja: Piekary Sląskie

Postprzez miros » sobota 24 lipca 2004, 02:43

RafalK napisał(a):Jest od 18 i co ??? Jest lepiej??? NIE !!!


a wlasnie rafale skad wiesz ze nie jest lepiej? masz jakies dowody na to ze sytuacja sie pogorszyla? a moze jednak sie polepszylo? jakies statystyki znasz ze twierdzisz iz nie jest lepiej?
na nowym forum od 05 Lip 2002, na starym od 2001
kat B: wydane 15.04.02
zdane za pierwszym.

Obrazek
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Następna strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości