Co mi się nie podoba ma forum???

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Co mi się nie podoba ma forum???

Postprzez to ja » piątek 18 czerwca 2004, 22:40

Bywam czasami na różnych forach, jednak na tym najczęściej i właściwie stale. Nasuwa mi się pytanie - co Wam się nie podoba na tym forum? Ciekawią mnie Wasze odpowiedzi. Może w jakiś sposób można będzie ulepszyć forum, sprawić, by przyjemniej nam tu było. Czekam na Wasze wypowiedzi na ten temat :)
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Slawek » piątek 18 czerwca 2004, 23:13

Przede wszystkim olewają nas admini...
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez ella » piątek 18 czerwca 2004, 23:26

Ja myslę, że na tym forum są osoby, które nie mają poczucia humoru albo za mało go mają i wszystko biorą za serio. I później z jakiejś niewinnej wypowiedzi rodzi sie długa niepotrzebna dyskusja albo kłótnia.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Slawek » piątek 18 czerwca 2004, 23:29

O kurcze.
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez miros » sobota 19 czerwca 2004, 00:51

ella, a kto jest taka osoba ? :)

mi sie nie podoba ilosc postow nabijana przez niektorych :) <= joke oczywiscie :)

a tak serio to lubie to forum i raczej nie mam zastrzezen. jak mi cos przyjdzie do glowy to napisze w tej ksiedze skarg i zazalen ktora wlasnie otworzyla to ja.
na nowym forum od 05 Lip 2002, na starym od 2001
kat B: wydane 15.04.02
zdane za pierwszym.

Obrazek
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Sławek_18 » piątek 06 sierpnia 2004, 21:44

janek napisał(a):A mnie się nie podoba to, że ludzie zadają jakieś pytanie i po paru normalnych odpowiedziach co niektórzy mają dar zbaczania z tematu. Robią to wręcz idealnie i często :D Czytam sobie te posty a dawno mnie nie było i podziwiam.

I miedzy innymi dla tej rzeczy sie zakochalem w tym forum :D ;) :D
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Robik » piątek 06 sierpnia 2004, 22:29

Mi się nie podobają ataki personalne na innych użytkowników forum. Czasami dyskusje schodzą na boczne tory i przeradzają się w kłótnie
Avatar użytkownika
Robik
 
Posty: 264
Dołączył(a): środa 28 lipca 2004, 19:40
Lokalizacja: Lublin

Postprzez bodek541 » piątek 06 sierpnia 2004, 23:43

Robik napisał(a):Mi się nie podobają ataki personalne na innych użytkowników forum. Czasami dyskusje schodzą na boczne tory i przeradzają się w kłótnie

Tak dokładnie ja sie też nie znam na niektórych żartach. Nie będe mówił o kogo mi chodzi bo ta osoba wie.Przez tą osobe miałem z chęcią opuścić to forum ale jak na razie jestem i mało odpisuje ale będe czytał
NIGDY NIE KŁÓĆ SIE Z IDIOTAMI....SPROWADZĄ CIE DO SWOJEGO POZIOMU I POKONAJĄ DOŚWIADCZENIEM..
bodek541
 
Posty: 607
Dołączył(a): sobota 26 czerwca 2004, 18:59
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Mmeva » poniedziałek 16 sierpnia 2004, 02:15

Co mi się nie podoba na 4-um - no może to, że duuużo postów piszemy i jak kogos kilka dni nie ma ciężko nadążyć; a tak na poważnie to tak się zastanawiam i jedyne, co przychodzi mi do głowy to pojawiające się co jakiś czas kłótnie i przezbywanie się na forum, no i może nieporowumienia wynikajace z tego, że słowo pisane to jednak nie mówione i nie wszyscy sa w stanie odgadnąc intencje autora - i konflikt gotowy ;). Forum jest jak narkotyk - ciężko się oderwać, ale to akurat nie wada... :D Bywałam swego czasu na kilku forach o prawku, zostałam na jednym - więc 'coś' w nim musi być...

PS. Nie podobają mi się też nagłe awarie - chciałam to napisać ponad tydzień temu ( a dokładnie 7 lipca) i sie pożegnac przed wyjazdem nad morze - a tu błąd - nie mogłam nic napisac, i tak w każdym poście :cry:

Error in posting
DEBUG MODE
i take tam bla bla bla...

- tez mieliście cos takiego?
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22

Postprzez Profesor » poniedziałek 16 sierpnia 2004, 06:12

Co mi sie nie podoba : nie ma takiej rzeczy
Co mi sie podoba : Moderatorzy ( przede wszystkim Ella ) oraz ludzi z ktorymi miałem przyjemnosc rozmawiac . :P
Edit : hihi :wink:
Ostatnio zmieniony poniedziałek 16 sierpnia 2004, 12:21 przez Profesor, łącznie zmieniany 1 raz
Profesor
 
Posty: 89
Dołączył(a): czwartek 08 kwietnia 2004, 20:12

Postprzez bialy » poniedziałek 16 sierpnia 2004, 12:16

Nie Admini tyko Moderatorzy :wink:
bialy
 
Posty: 573
Dołączył(a): czwartek 27 listopada 2003, 19:55

Postprzez Profesor » poniedziałek 16 sierpnia 2004, 12:20

oops faktycznie :). Już poprawiam .
Dzięki Bialy. :wink:
Profesor
 
Posty: 89
Dołączył(a): czwartek 08 kwietnia 2004, 20:12

Postprzez Cubaza » poniedziałek 16 sierpnia 2004, 13:36

Co mi się tutaj podoba???
No więc podoba mi się to, że można się tutaj dużo dowiedzieć i można powiedzieć, że dzięki wam zdałem egzamin bo przeczytałem bardzo dużo na tym forum.
Co mi się nie podoba???
Nie wiem czemu ale u mnie to forum troszkę wolno chodzi. Zanim jak napisze posta to muszę dość długo odczekać aż mi się pojawi wiadomość o napisanym poście. Aha i taka mała propozycja. Może udałoby się dołożyć jeszcze jedną rzecz "szybka odpowiedź" Takie małe okienko gdzie się wpisuje wiadomośc bez wchodzenia w okno odpowiedź. Mała rzecz a w sumie przyśpiesza pisanie
Cubaza
 
Posty: 237
Dołączył(a): czwartek 15 lipca 2004, 13:35
Lokalizacja: Tarnów


Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości