Związki homosekxualne

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Związki homosekxualne

Postprzez Łakom » czwartek 20 maja 2004, 01:05

sorry za taki temat ale ostatnio w tv było ze w USA Kalifornia jako jedyny ze stanów toleruje związki homoseksulane........
A jak to sie ma do nas, czy tolerujemy takie związki w polsce :?: czy homoseksualiści powinni brać sluby cywilne ??
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Postprzez Sławek_18 » czwartek 20 maja 2004, 09:16

Dla mnie to legal, kazdy czlowiek jest inny i ma prawo do szczescia. A sprawy religijne to juz inna sprawa i odczucie kazdego czlowieka.
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kordula » czwartek 20 maja 2004, 09:29

Sławek_18 napisał(a):Dla mnie to legal, kazdy czlowiek jest inny i ma prawo do szczescia.


Łakom napisał(a):czy homoseksualiści powinni brać sluby cywilne ??

Owszem, ale zależy jak nas to patrzeć, jak np. niektórzy mają opmysły, żey dzieci adoptować.
teraz już nic tylko sie uczyć ;)
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Slawek » czwartek 20 maja 2004, 09:38

Moim zdaniem coś takiego powinno być zakazane. Tacy ludzie są po prostu chorzy i jako takich należy ich traktować. Jeśli ktoś ma AIDS, to przez powiedzenie mu, że nie jest chory i ma być szczęśliwy, nic się nie zmieni. Takich ludzi trzeba leczyć, a nie wmawiać im, że są zdrowi.
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez Sławek_18 » czwartek 20 maja 2004, 09:50

Kordula napisał(a):
Sławek_18 napisał(a):Dla mnie to legal, kazdy czlowiek jest inny i ma prawo do szczescia.


Łakom napisał(a):czy homoseksualiści powinni brać sluby cywilne ??

Owszem, ale zależy jak nas to patrzeć, jak np. niektórzy mają pomysły, żeby dzieci adoptować.<ver.1.00.658 build :) >
TO jes tylko i wylacznie ich kwestja czy maja sumienie czy nie. Przeciez to dziecko bedzie kiedys sie pytalo gdzie jest tata czy tez mama. Sam zwiazek, ok. A dalsze konsekwencje tego nalezy zostawic ich suminieniom czy naraza dziecko na takie zycie bez matki(lub ojca).
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kordula » czwartek 20 maja 2004, 10:00

Właśnie o tym mówię, jak chcą to ich problem, ale dzieci to juz przesada.
teraz już nic tylko sie uczyć ;)
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez ella » czwartek 20 maja 2004, 10:32

Kwestia homoseksualizmu budzi znaczne emocje społeczne, często bardzo niechętne. Ludzie homoseksualni są często odrzucani i prześladowani, doświadczają dyskryminacji z powodu swojej orientacji seksualnej.

Brak tolerancji, wiedzy oraz panujące przesądy powodują, że wiele osób homoseksualnych czuje się bardzo nieszczęśliwych.

Jakie jest moje zdanie. Jest mi wszystko jedno. Jezeli czują się szczęśliwi to niech sobie tak żyją. Podziwiam odwagę niektórych, że potrafią pokazac się w telewizji i o tym rozmawiać publicznie.
Śluby nie wiem. Ale dzieci nie powinni adoptować. Co winne jest takie dziecko, które inne dzieci będą pokazywac palcami. A samo to że sie wychowywałoby wśród takich osób zle wpływałoby na psychikę dziecka.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Kordula » czwartek 20 maja 2004, 11:05

Też tak sądzę, jak chcą rozwalać swoje życie to proszę bardzo, ale nie powinni przy tym krzywdzić dzieci, ktore nie są temu winne.
teraz już nic tylko sie uczyć ;)
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez miros » czwartek 20 maja 2004, 13:17

ella wcale nie jest powiedziane ze takie dziecko bedzie wytykane palcami. moze ktores z nastepnych pokolen bedzie podchodzilo do takich rodzin normalnie.

ja osobiscie jakos takie dziwne mam odczucia jak patrze na takie pary, ale wcale mi to nie przeszkadza ze sa razem. rozumiem ze sa tacy ludzie i nikt tego nie zmieni.
na nowym forum od 05 Lip 2002, na starym od 2001
kat B: wydane 15.04.02
zdane za pierwszym.

Obrazek
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Kordula » czwartek 20 maja 2004, 13:23

miros napisał(a):ja osobiscie jakos takie dziwne mam odczucia jak patrze na takie pary, ale wcale mi to nie przeszkadza ze sa razem. rozumiem ze sa tacy ludzie i nikt tego nie zmieni.

To zależy jak na to patrzeć ;). Niech robia co chcą, ale dziecko zawsze powinno mieć matke i ojca, a nie dwoch tatusiów ;).
teraz już nic tylko sie uczyć ;)
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez ella » czwartek 20 maja 2004, 13:24

moze ktores z nastepnych pokolen bedzie podchodzilo do takich rodzin normalnie.


Moze kiedyś w następnych pokoleniach tak. Moze kiedys te związki stana sie normalnością :wink: . Bedą śluby. Wtedy tez dzieci nie będa miały z tego powodu jakis nieprzyjemnośći bo takie pary beda traktowane inaczej niz teraz. NA razie jest jak jest. Mozna gdybac co będzie....i jak.... :wink:
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ezka » czwartek 20 maja 2004, 13:29

miros napisał(a):ja osobiscie jakos takie dziwne mam odczucia jak patrze na takie pary, ale wcale mi to nie przeszkadza ze sa razem. rozumiem ze sa tacy ludzie i nikt tego nie zmieni.

mam podobne zdanie.
a dzieci nie powinni adoptowac. to moze ujemnie wplywac na wychowanie dziecka. dziecko potrzebuje matki i ojca
Avatar użytkownika
ezka
 
Posty: 266
Dołączył(a): piątek 12 grudnia 2003, 22:35
Lokalizacja: N 49°48' E 22°47'

Postprzez Łakom » czwartek 20 maja 2004, 15:17

większość z Was piszesz ze dziecko powinno miec matke i ojca, no tak zgdzam sie ale ilu jest dzieci co nie maja ani ojca ani matki tylko wychowują sie w domach dziecka :?: dla dziecka bycie samemu przez 18 lat czy nawet więcej lat to przykre przezycia z dzieciństwa, które powinny byc miłe, piękne........ A znowu mieć dwóch kochających tatusiów czy "mamusiów" ( mamy ) to nawet nie duża ale wieka różnica, z jednej strony i tak nie dobrze i tak.....
Kolejny problem to kościół, zebym nie nazwał tego źle ale kościół takie "osoby" dyskryminuje, no mówiąc otwarcie przypomina nawet bardzo dyskryminacje ludzi, czyli mówiąc otwarcie rasizm.......
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Postprzez mostom » czwartek 20 maja 2004, 16:00

Łakom napisał(a):Kolejny problem to kościół, zebym nie nazwał tego źle ale kościół takie "osoby" dyskryminuje, no mówiąc otwarcie przypomina nawet bardzo dyskryminacje ludzi, czyli mówiąc otwarcie rasizm.......

Zaraz zrobi się z tego wątek religijny :D.
A wracając do tematu.
Ja nie potępiam takich par - jak dla mnie to powinni mieć możliwość zalegalizowania związków - w końcu jeżeli żyją przez całe życie razem to niech mają podobne prawa co małżeństwa heteroseksualne - typu wspólne rozliczanie podatkowe, dziedziczenie. Ale tak jak większość z was uważam, że dzieci nie powinni móc adoptować.
mostom
Avatar użytkownika
mostom
 
Posty: 234
Dołączył(a): piątek 21 listopada 2003, 08:57
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez miros » czwartek 20 maja 2004, 17:16

lakom dobrze powiedzial, jak dla mnie to chyba lepiej ze takie dziecko bedzie mialo kogos kto bedzie je kochal, wspieral, przytuli itd. niz zeby siedzialo w domu dziecka, gdzie napewno nie zaznaja takiej milosci.

tak mi sie wydaje ze lepiej jest miec dwoch ojcow czy dwie matki niz nie miec rodzicow wcale. druga wazna sprawa ze takie dziecko ma dom, wlasny pokoj, wlasne zabawki ktorych nie musi dzielic z innymi.

jak dla mnie to pary homoseksualne jesli tylko spelnia kryteria wymagane do adopcji i naprawde pragnal adoptowac dziecko to powinny miec taka mozliwosc.
na nowym forum od 05 Lip 2002, na starym od 2001
kat B: wydane 15.04.02
zdane za pierwszym.

Obrazek
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Następna strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 52 gości