Związki homosekxualne

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez Slawek » piątek 21 maja 2004, 16:38

Ja nie chodzę po mieście z transparentem: "jestem hetero", bo to głupota by była, i z ich strony też jest.
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez Łakom » piątek 21 maja 2004, 16:45

ale zrozum to ze oni tez nie chodzą z transparentem jestem homo......... a nawet jeżeli by sie taki znalazł to :?: zrobi ci sie przykro ? wesoło ? smutno ? lub no nie wiem jak ale to obrazi Twoje ogo, zrobi ci cos ? zmieni to coś w twoim szarym życiu ?? nie nic przejdzie sobie i pójdzie dalej, zrozum to, To jets normalny człowiek, NORMALNY różni sie tylko tym ze kocha inaczej, a to nie jest powód by go dyskryminować, i kazac mu mieszkac w lesie albo w polu tam gdzie ty go nei bedziesz widział
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Postprzez Mara » piątek 21 maja 2004, 23:37

Ja absolutnie nie dyskryminuje homoseksualistów. Jeden z nich jest moim najlepszym kumplem i jest naprawdę bardzo fajny.Chodzi mi o to że to są ludzie chorzy i należy ich wspierać w leczeniu a nie dostosowywwać pod nich prawo. Nie chcę żyć jak w średniowieczu ale chodzi mi o pewne prawa natury, których człowiek nie powinien burzyć, bo to jest dążenie do samozagłady. Dlatego nie zgadzam się na ich śluby legalne czy adopcję dzieci, ale nie twierdzę że należy ich zamknąć w psychiatrykach bez prawa głosu. A wiązania tematu z kościołem to kompletnie nie rozumiem.
Mara
 
Posty: 369
Dołączył(a): niedziela 15 lutego 2004, 01:38
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 94 gości