Petycja

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Petycja

Postprzez Slawek » wtorek 18 maja 2004, 11:35

My niżej podpisani użytkownicy forum www.prawojazdy.com.pl/forum występujemy z prośbą o mniej poważne traktowanie swoich obowiązków przez moderatorów, a w przypadkach ostatecznych, gdy dochodzi do usunięcia postów, prosimy o informowanie o tym bezpośrednio zainteresowanych poprzez PM. Można również odpowiednio oznaczać tematy, z których usunięto posty. (pragnę zauważyć, ża pod petycją podpisali się niemal wszyscy stali użytkownicy forum. Organizatorzy zostali zaznaczeni kolorem niebieskim :twisted: )

barteqpl

Colin is the best

Damian

dorsio

ella

ezka

Guli

harpia

JarQ

Łakom

Mefju

miros

Mmeva

mostom

niunia

Pablo

Piszczyk

scorpio44

Slawek

Sławek_18


Snuj ze Szczecina

to ja

Umo

Wojtov

X
Ostatnio zmieniony czwartek 20 maja 2004, 13:23 przez Slawek, łącznie zmieniany 2 razy
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez ella » wtorek 18 maja 2004, 12:00

Petycja bardzo piękna. Szkoda tylko, że w temacie " Usunięte posty" bardzo mało osób wypowiedziało się na temat swoich usunietych postów. Byłby to dobry dodatek do tej petycji. A tak to są tylko suche słowa. Z całej tej listy podpisów tylko kilku osobom usunięto posty i to w przeciągu kilku lat. Reszta się podpisała bo tak wypadalo.Tak jak zaznaczyłam w rozmowie z organizatorem tego postu, kilka usuniętych postów to jeszcze nie tragedia i mozna to było załatwic w inny sposób.
Jeżeli zas chodzi o to co ja usunęłam, to mogę tylko dodac, że sama mogę podejmowac decyzję o tym co mogę robic bez pytania góry. Mogłam tylko zablokować. Wyszło, że usunęłam. Co do osób zainteresowanych postami, które będę musiała usunąć w przyszłości, to zostaniecie o tym w porę powiadomieni.
Pozdrowienia
Ostatnio zmieniony wtorek 18 maja 2004, 15:43 przez ella, łącznie zmieniany 1 raz
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Slawek » wtorek 18 maja 2004, 12:14

Ludzie podpisali się, ponieważ widzą co się dzieje na forum. Kiedyś było zupełnie inne, a teraz? Nie mówię o Korkoduli, ale ogólnie. Takie zamykanie tematów, usuwanie postów było kiedyś nie do pomyślenia. Poza tym petycja jest kierowana przede wszystkim do "góry". Nawet osoba, której nie zdążyliśmy zapytać o poparcie (Mara), stwierdziła zupełnie niezależnie, że to się zrobiło forum policyjne. :?
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez ella » wtorek 18 maja 2004, 13:47

podpisali się niemal wszyscy stali użytkownicy forum.

mefiu- nie pisze od 01.XIII 2003r. 24 posty
pablo-15 IX 2003
piszczyk-06X 2002r
umo
wojtow
Nie mam nic przeciwko tej petycji ale jeżeli, to są według ciebie stali uzytkownicy forum, to nie mam nic do dodania. Przeciez oni nawet nie wiedzą co się tu dzieje.
Takie zamykanie tematów, usuwanie postów było kiedyś nie do pomyślenia.

Nie wiem jak było kiedyś. Wiem jak jest teraz.
Poza tym petycja jest kierowana przede wszystkim do "góry".

Teraz to chyba i do mnie, bo odpowiadam za to co robię.

Pozdrowienia
Moderator
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Kordula » wtorek 18 maja 2004, 14:43

Slawek napisał(a):Ludzie podpisali się, ponieważ widzą co się dzieje na forum. Kiedyś było zupełnie inne, a teraz? Nie mówię o Korkoduli, ale ogólnie.

Mogę spytać, co miałeś na myśli??
teraz już nic tylko sie uczyć ;)
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Slawek » wtorek 18 maja 2004, 14:59

Nadal podtrzymuję co powiedziałem. Podpisali się niemal wszyscy stali użytkownicy forum, a oprócz tego kilkoro znajomych, którzy dobrze wiedzą co tu się dzieje.
Nie zamierzam przerabiać z Tobą tego co z Krokodulą. Więcej się w tym temacie nie wypowiadam, jeśli ma to być kłótnia z Tobą.
Petycja jest i wyraża wolę użytkowników. Proponuję się nad tym zastanowić.
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez ella » wtorek 18 maja 2004, 15:05

c.d. stałych użytkowników forum

bertegpl- 1 post 9 sierpień 2002
damian- 50 postów, nie ma go od 30 sierpnia2002
umo- 2 posty. 20 lipiec
wojtov- 1 post, 29 sierpień 2002

To nie ma być kłótnia z Tobą, chcałam ci tylko pokazac, że jak sie cos robi to robi się dokładniej.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Slawek » wtorek 18 maja 2004, 15:11

Slawek napisał(a):Podpisali się niemal wszyscy stali użytkownicy forum, a oprócz tego kilkoro znajomych, którzy dobrze wiedzą co tu się dzieje.

Proponuję nauczyć się czytać ze zrozumieniem.
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez ella » wtorek 18 maja 2004, 15:15

A mnie się wydaje, że podpisali sie ci którzy mieli gg. Dlaczego nie ma innych stałych użytkowników np Złośliwy, molusia. Więcej nie będe wymieniac. Bo nie maja gg :?: .
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez X » wtorek 18 maja 2004, 15:25

No super, zamiast rozmawiac o idei postulatu zaczynacie sie klocic kto go podpisal a kto nie :/.
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51

Postprzez Slawek » wtorek 18 maja 2004, 15:29

Ja już nie kontynuje. Co miałem powiedzieć - powiedziałem. Forum czeka na reakcję z góry.
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez ezka » wtorek 18 maja 2004, 21:16

tez chcialabym sie podpisac
uwazam ze czasami forum traktowane jest zbyt powaznie. tak jakby dazono do wprowadzenie idealnego porzadek, zeby czasem ktos nowy nie przeczytal postow nie zwiazanych z tematem i nie zrazil sie do forum.
Avatar użytkownika
ezka
 
Posty: 266
Dołączył(a): piątek 12 grudnia 2003, 22:35
Lokalizacja: N 49°48' E 22°47'

Postprzez Slawek » wtorek 18 maja 2004, 21:27

Byłaś uwzględniona - niestety nie odzywałaś się na gg (może wiadomość nie doszła). W każdym razie już poprawiam. Cieszę się, że masz podobne zdanie.
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez Sławek_18 » wtorek 18 maja 2004, 21:37

ella napisał(a):Złośliwy, molusia. Więcej nie będe wymieniac. Bo nie maja gg :?: .
Złośliwy ? Tak samo aktywny jak Skorpio, molusia(nie znam a ze nie odpowiada na PM to nie moja/nasza wina)

A co do porownania myszki pod miotla to, to, to, ja jestem szczurem pod miotla a nie mysza.
Idea petycji bylo nie kłotnia tylko danie do myslenia glownie adminom (bo to oni sa glownymi na tym forum) Wogole nie powinno sie odpowiadac na ten post, mi tam jednak sie wydaje, ze te osoby wiedza co sie dzieje na forum. Te osoby ktore nie wiedza co sie dzieje na forum poprostu nie zgodzily sie na uzycie ich nika do tej petycji miedzy innymi Kasia.
Mozna pogodzic "zabawne" posty z poprawnoscia merytoryczna (miedzy innymi "prawko od 16" zapewniam, ze wiecej takiego pytania na dluzsza mete by sie nie pojawił :) )Ja zauwazylem zmiane klimatu po rozdaniu moderatorow, pkt. kulminacyjnym byla "Afera" z czet#1, i wydaje mi sie ze dalej trzyma sie ta nie dobra atmosfera. MAcie jakies pomysly na poprawe tego klimatu ( zamontowac klimatyzacje ? :) ) EoT for me 8)

PS. Wielu osób nie uwzględniliśmy z powodów od nas niezależnych(Błędy gadu-gadu miedzy innymi). Jeśli ktoś chce się jeszcze pod petycją podpisać prosimy o kntakt z autorami
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez pluto » wtorek 18 maja 2004, 22:20

Drodzy forumowicze!

Niewiem ilu z Was tak strasznie i bardzo wzburzyło się tymi milionami usuniętych postów, poblokowanych tematów i ogólnej strasznej i ciągłej walki mnie-administratora z Wami. Niewiem, ilu z Was podpisało się pod tym listem bo się czuje pokrzywdzonym, a ilu bo wypadało, ilu było naciskanych, przez kogo itp, itd. Nie mam zamiaru w to wnikać.
Fakt jest taki, że jestem administratorem tego forum czy się to komuś podoba czy nie. Z nikim nie walczę (choć niektórzy próbują ze mną) i nie postępuję złośliwie.

Warunki rejestracji (http://www.prawojazdy.com.pl/forum/profile.php?mode=register) są jasne i przejrzyste, rejestrując się tutaj zgodziliście się ich przestrzegać. ("Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba."). To czy taka potrzeba zachodzi to wynik mojej subiektywnej oceny i poczucia estetyki.

ezka napisał(a):forum traktowane jest zbyt powaznie. tak jakby dazono do wprowadzenie idealnego porzadek, zeby czasem ktos nowy nie przeczytal postow nie zwiazanych z tematem i nie zrazil sie do forum.

I tak ma właśnie być. To nie jest czat dla 20 stałych użytkowników ale forum dla wszystkich.
Przebywając tutaj powinniście uszanować, że oprócz Was jest jeszcze 1000 innych użytkowników - wielu z nich korzysta z modemów, kawiarenek lub najzwyczajniej w świecie nie ma czasu przebywać tutaj więcej niż kilka godzin w tygodniu. Usuwanie postów nic nie wnoszących do dyskusji, zamykanie tematów to jedyne wyjście aby tacy użytkownicy nie musieli brnąć przez kilka stron bzdur lub pierdół. Oni też chcą się czegoś dowiedzieć. To, że jesteście stałymi użytkownikami do czegoś powinno zobowiązywać. Wiele osób skarży mi się w PW, że z forum zrobiła się jedna wielka impreza, w której prym wiedzie kilka osób - stałych użytkowników. Oni nie napiszą tego oficjalnie na forum, bo te kilkanaście osób by je od razu zjadło żywcem.
To jest forum dotyczące przede wszystkim Prawa Jazdy, odwiedzcie inne fora, poznajcie zasady netykiety na grupach dyskusyjnych - SZANUJCIE CZAS INNYCH. Czas ludzi, którzy nie siedzą tutaj 24h na dobę, ludzi, którzy chcieliby poczytać ciekawe posty, dowiedzieć się nowych rzeczy. A jest ich zdecydowana większość, choć wchodzą rzadko i generują mniejszą ilość postów.

Rejestrując się i uczestnicząc w dyskusjach na forum, zgodziliście się przestrzegać panujących tutaj zasad, więc niewiem dlaczego próbujecie wprowadzać swoje. Dojdzie do tego, że powstanie dział gdzie będę tworzył ankiety czy mogę usunąć jakiś post czy kilku stałych użytkowników może się sprzeciwi.
Jeśli komuś się zasady nie podobają - ja nikogo tutaj na siłę nie trzymam, nie zmuszam do wchodzenia na tą stronę. Każdy ma prawo do stworzenia własnego forum i robienia na nim co mu się tylko podoba, ale przebywając u kogoś powinien przestrzegać zasad, które tam obowiązują.

Ilu z Was podpisanych tak bardzo ucierpiała na skasowanych postach? Wielu z Was nigdy nie został usunięty post, wielu z Was nie przebywała na forum od kilku miesięcy. Zastanówcie się, które posty były usuwane i komu, które blokowane?
Jedyna rzecz jaką pochopnie zrobiłem to na pewną prośbę zamknąłem X'owi chat. Nic więcej nie mam sobie do zarzucenia.

Wiecie co to znaczy usunąć trzy strony postów z jedną wielką kłótnią, gdzie nawet osobie, która się nie chce kłócić zdarza się napisanie postu, który po usunięciu pozostałych nie ma żadnego związku z tematem i też wylatuje. Wyobrażacie sobie pisanie 45 prywatnych wiadomości z tłumaczeniem dlaczego co jak i po co? Czy wiecie, że osoba pisząca bzdurnego posta i tak nie zrozumie powodu? Ze stworzy kolejny temat z pytaniami "dlaczego?", "co tam było nie tak?", "to nie ja zacząłem/am" itp.

Są niestety osoby, które próbują za wszelką cenę wprowadzać tutaj swoje zasady.
Zasady na forum są takie a nie inne. Posty usuwane były, są i pewnie będą.
Wielu rozsądnych ludzi zrozumie powód dla którego wygląda to tak a nie inaczej. I że te pare osób i postów to nie pępek świata.
A pozostali? ...może oszukali przy rejestracji i mają poniżej 13 lat (?)


Do organizatorów:
Co to niby znaczy mniej poważne podchodzenie do swoich obowiązków???

Sławek_18 - w jednym poście (dla przypomnienia: ktoś się pytał o prawko od 16 lat - post usunięty na Twoje rzucające się w oczy życzenie) potrafiłeś wielkimi czerwonymi literami napisać na pół ekranu, że admin się obija i nie usuwa postów powtarzających się (było to 2h po ukazaniu się posta), a teraz masz pretensje, że post zabawny Twoim zdaniem został usunięty? Co pomyśli nowa osoba widząc post konkretnie olany i wyśmiany przez "stałych użytkowników". To ją zachęci do dyskusji, do uczestniczenia w forum? Sam się zastanów?

Sławek - Tobie napiszę tylko tak: Snuj ze Szczecina napisał niedawno bardzo mądrego posta. Tutaj link:
http://www.prawojazdy.com.pl/forum/viewtopic.php?p=14291&highlight=#14291 . Zamilkłeś po nim na jakiś czas i nie potrafiłeś się nawet ustosunkować. Nadal pewnie nie potrafisz!
Na koniec cytat z powyższego posta:
Snuj ze Szczecina napisał(a):Nie potrafisz normalnie rozmawiać, nie potrafisz zrozumieć ludzi, co gorsza, jesteś jedynym stałym użytkownikiem www.prawojazdy.com.pl/forum , który burzy porządek forum i twoje wypowiedzi stają się prowokacją do kłótni, które ostatnio zdarzają się dość niezwykle często.
.

to odnośnie atmosfery na forum...


pozdrawiam
pluto
Administrator forum dyskusyjnego
http://www.prawojazdy.com.pl/forum
[/url]
pluto
Administrator
 
Posty: 37
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:37

Następna strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 56 gości