MATURA 2004

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez Kordula » piątek 21 maja 2004, 09:58

Ja też wiem, jak ta nowa wygląda, może i byłaby lepsza, ale nas, czyli te stare licea nie uczono tego, co by wymagano na nowej, dlatego dla nas lepsza stara. Chociaż np. polski jest nieobiektywnie oceniany bo przecież ocena takiej pracy zawsze możę być subiektywna.
Mówisz o egzaminach, ale np. na większość politechnik masz konkurs świadectw, to prawie to samo ;).
teraz już nic tylko sie uczyć ;)
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Colin is the best » piątek 21 maja 2004, 10:10

To nie jest to samo co dzisiejszy konkurs świadectw. Wtedy wszyscy będą oceniani za to samo i tak samo, a ni tak jak jest teraz, że nauczyciel stawia dobre oceny, żeby szkoła lepiej wypadła w rankingu pod względem zdawalonsci na studia. Oceny będą bardziej obiektywne, duzo badziej...
Avatar użytkownika
Colin is the best
 
Posty: 318
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 16:59

Postprzez Kordula » piątek 21 maja 2004, 10:17

Wiem o tym, ale dla nas to jest prawie to samo, bo nie ma egzaminów ;). Wiem, że takie ocenianie będzie bardziej obiektywne, ale cóż, ja po takim liceum wolę zdawać starą ;). Chociaż nie wiem, na ile to nowe liceum jest przygotowane do nowej.
teraz już nic tylko sie uczyć ;)
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Mmeva » piątek 21 maja 2004, 16:02

Colin is the best napisał(a):Widzę To ja, że jesteś humanistką-poliglotką i do tego umysłem ścisłym :D Pewnie na SGH się wybierasz :wink:


z opisu przedmiotów mniej więcej pasuje;
- matma,
- język A
- język B
- historia lub geografia
- test z przedsiębiorczości

zapraszam do wielkiej różowej :D
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22

Postprzez to ja » piątek 21 maja 2004, 16:28

Zamierzam studiować matematykę na UW albo ekonomię na SGH albo Jednoczesne Studia Ekonomiczno-Matematyczne na UW. Humanistką nie jestem, ale fakt - historię lubię :)
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Mmeva » piątek 21 maja 2004, 16:49

Ja skladałam w tamtym roku podobnie
1. SGH
2. AE Kraków (FiB)
3. WNE UW (Ekonomia-FiB)
4. AP Kraków (matma)

troche duzo było tych egzaminów i wakacje sie skróciły, ale się opłaciło i
jestem tam gdzie chciałam, czyli pod numerkiem 1 :)
A kierunek wybieram po 3 semestrze (choc formalnie deklaracji nie ma, ale wtedy sie SD zaczyna), chyba zostane przy FiBie, może sie skuszę na Misi... ale nie wiem; dobrze mieć jeszcze pół roku do namysłu :D

A wy co studiujecie/planujecie studiować? Może reszta forum sie wypowie :wink:
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22

Postprzez to ja » piątek 21 maja 2004, 17:24

Mmeva napisał(a):A wy co studiujecie/planujecie studiować? Może reszta forum sie wypowie :wink:


Albo jakie studia skończyliście :?: ;)
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Kordula » piątek 21 maja 2004, 17:50

Skoro już pytacie ;). Więc ja powiem tak, myślę o polibudzie w Gdańsku, konkretnie o dwóch wydziałach, ale chyba lepiej na razie ich nie wymieniać ;).
teraz już nic tylko sie uczyć ;)
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Colin is the best » piątek 21 maja 2004, 20:31

Ja chcę studiować informę, ewentulanie elektornikę i telekomunikacje, albo automatykę i robotykę. Kiedyś myślałem też o ekonomii, ale na rynku ekonomistów jest już wyraźny przesyt. I tak mam zamiar zrobić sobie po studiach MBA - to mi wystarczy. Będę studiował infę tam, gdzie zdołam się dostać, a papierki składam, wydawac by się mogło, na najlepsze uczelnie pańswowe: UW, UJ, UAM. Nie zapominam też o polibudzie warszawskiej. Złożę świadectwo jeszcze na jakiś konkursik - polibuda gdańska, albo wrocławska - tak żeby miec jakieś zabezpieczenie. Mój nr 1, to informa na UW (na tym samym wydziale, co To ja), ale tam ciężko jest się dostać. Muszę podszlifować jeszcze trochę matmę no i fizę powtórzyć, żeby na te polibudy się dostać. Czeka mnie sporo cięzkiej pracy, ale nie chcę skończyć na byle jakiej uczelni. Wszystko się okaże, za jakieś 2 miesiące...
Avatar użytkownika
Colin is the best
 
Posty: 318
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 16:59

Postprzez leila » piątek 21 maja 2004, 21:11

Mmeva napisał(a):A wy co studiujecie/planujecie studiować? Może reszta forum sie wypowie :wink:

a ja sobie studiuję angielski i dlatego mnie nie ma na forum bo pierwsze egzaminy,zaliczenia itp.a jutro mam rozmowę o pracę..i zobaczymy :D
Opel Corsa 1.2 City:)od 11.10 moja!!!!
Avatar użytkownika
leila
 
Posty: 384
Dołączył(a): piątek 11 lipca 2003, 13:56
Lokalizacja: małopolska

Postprzez Kordula » piątek 21 maja 2004, 22:03

Colin is the best napisał(a):Złożę świadectwo jeszcze na jakiś konkursik - polibuda gdańska, albo wrocławska - tak żeby miec jakieś zabezpieczenie.

Ty jesteś w jakiejś klasie matematycznej??
teraz już nic tylko sie uczyć ;)
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Mmeva » piątek 21 maja 2004, 23:12

leila napisał(a):
Mmeva napisał(a):A wy co studiujecie/planujecie studiować? Może reszta forum sie wypowie :wink:

a ja sobie studiuję angielski i dlatego mnie nie ma na forum bo pierwsze egzaminy,zaliczenia itp.a jutro mam rozmowę o pracę..i zobaczymy :D


znam ten ból, chciałoby się posiedzieć, a tu zakuwac cały rok trzeba... ale wakacje niedługo
PS Świetny emblemacik ;)
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22

Postprzez Inga » poniedziałek 24 maja 2004, 11:35

to ja napisał(a):
Mmeva napisał(a):A wy co studiujecie/planujecie studiować? Może reszta forum sie wypowie :wink:


Albo jakie studia skończyliście :?: ;)

Ja niedawno skończyłam polibudę (biotechnologia na Wydziale Chemicznym). I na razie nie żałuję, pewnie dlatego, że nie miałam problemów ze znalezieniem pracy :D

Aha maturzyści, a do Was wykładowcy nie przychodzą z propozycjami studiowania na ich uczelni :?: :D . Takie propozycje dostały właśnie panie posłanki, które niedawno zdały maturę. Może to jakaś nowa moda? :D
Inga
 
Posty: 80
Dołączył(a): wtorek 23 marca 2004, 11:49
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Colin is the best » sobota 29 maja 2004, 22:28

Kordula napisał(a):
Colin is the best napisał(a):Złożę świadectwo jeszcze na jakiś konkursik - polibuda gdańska, albo wrocławska - tak żeby miec jakieś zabezpieczenie.

Ty jesteś w jakiejś klasie matematycznej??

matematyczno-informatycznej

Ostateczne wyniki:
Matma: 6
Polak: 5
Angol: 4
:D
Avatar użytkownika
Colin is the best
 
Posty: 318
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 16:59

Postprzez Kordula » sobota 29 maja 2004, 22:37

Gratuluję ;) mi została jeszcze fiza.
teraz już nic tylko sie uczyć ;)
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości