małe pytanie

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

małe pytanie

Postprzez Slawek » poniedziałek 26 kwietnia 2004, 23:11

Czemu moje posty są usuwane hurtowo? Może admini od siedmiu boleści zastanowiliby się zanim coś zrobią? Nie wiem co takiego napisałem, że trzeba było usunąć mój post, w którym informowałem o moim wyniku w NTnPJ. I jeszcze jeden, który na szczęście zdążyła Ella zacytować. Żałosne! Może mi to ktoś wyjaśni? Albo pójdzcie jak zwykle na łatwizne i nie odpowiadajcie, albo usuńcie tego posta, bo jest nieporawny.
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez Mmeva » poniedziałek 26 kwietnia 2004, 23:34

które posty Ci usunęli?
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22

Re: małe pytanie

Postprzez mostom » wtorek 27 kwietnia 2004, 09:07

Slawek napisał(a):Czemu moje posty są usuwane hurtowo? Może admini od siedmiu boleści zastanowiliby się zanim coś zrobią? Nie wiem co takiego napisałem, że trzeba było usunąć mój post, w którym informowałem o moim wyniku w NTnPJ. I jeszcze jeden, który na szczęście zdążyła Ella zacytować. Żałosne! Może mi to ktoś wyjaśni? Albo pójdzcie jak zwykle na łatwizne i nie odpowiadajcie, albo usuńcie tego posta, bo jest nieporawny.

może przerzucają je do archiwum (a nie kasują) z adnotacją super ważne posty :D .
mostom
Avatar użytkownika
mostom
 
Posty: 234
Dołączył(a): piątek 21 listopada 2003, 08:57
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Mmeva » wtorek 27 kwietnia 2004, 09:59

a, ten o tescie i banie - na żartach sie nie znają? ;)
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22

Postprzez Slawek » wtorek 27 kwietnia 2004, 10:15

I jeszcze jedno: może ktoś z was mógłby wreszcie coś zrobić z tymi numerami gg? Ile można czekać? Sesja panowie studenci? To zróbcie więcej adminów - takich którzy znają się na rzeczy i mają więcej czasu.
No ale słyszałem, że "bardzo często bywacie na forum" z drugiej strony - skoro tak, to zajmijcie się ważnymi sprawami, a nie bezsensownym usuwaniem postów.
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez Sławek_18 » wtorek 27 kwietnia 2004, 14:25

no nasie admini sie strasznie leniwia i kompletnie nie przejmuja sie tym co dzieje sie na forum. Na co trzeba zwrocic uwage.\
Ubolewam nad Twoja strata 8)
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Mmeva » wtorek 27 kwietnia 2004, 16:29

tak co do sesji - nie wiem, jak u adminow; ale u mnie jeszcze nie ma, choc już sie robi gorraco od zerowek i natłoku kolosów ;)
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22

Postprzez pluto » wtorek 27 kwietnia 2004, 19:07

Slawek napisał(a):Czemu moje posty są usuwane hurtowo? Żałosne! Może mi to ktoś wyjaśni?

Myślę, że dobrze wiesz czemu m.in. Twoje posty zostały usunięte. Każdy forumowicz już wie co myślisz o kobietach za kierownicą. Pojawiała się nawet uwaga, żebyś sobie darował i przestał. Ale widocznie nie potrafisz dać sobie spokoju i w każdym kolejnym temacie musisz wrzucić swoje 3 grosze. Post potem odchodzi od tematu i zaczyna się kłótnia na dwie - trzy strony, która jak już wiemy do niczego nie prowadzi, a osoby wchodzące i chcące dowiedziec sie konkretnej informacji muszą brnąć przez dwie strony wytykania sobie kto jest lepszy.
Pilnujac tutaj porządku muszę brać to pod uwage. Kiedys rozmawialem m.in. z Toba poprzez prywatne wiadomosci na ten temat. Widzę, że nic to nie dało.

Slawek napisał(a):słyszałem, że "bardzo często bywacie na forum" z drugiej strony - skoro tak, to zajmijcie się ważnymi sprawami, a nie bezsensownym usuwaniem postów.

To, że nie biorę udziału w dyskusjach nie znaczy, że tu nie bywam. A usuwanie Twoich prowokujacych postow - to wazna sprawa, dzieki której unikamy bezsensownych, powtarzających się postów.

Slawek napisał(a):Może admini od siedmiu boleści zastanowiliby się zanim coś zrobią?

Slawek napisał(a):To zróbcie więcej adminów - takich którzy znają się na rzeczy i mają więcej czasu.

Ja myślę, że sam mogłbyś się zastanowić zanim coś napiszesz.
A o znaniu się na rzeczy nie będę z Tobą dyskutować, bo wydaje mi się, że chyba jednak nie mamy o czym rozmawiać.
Jesli chodzi o brak czasu to rzeczywiscie mam go malo, bo oprócz tego forum, zajmuje się całym serwisem oraz kilkoma innymi. Są posty, które mi umykają, ale zawsze można wysłać mi maila lub prywatną wiadomość i napisać o problemie. Staram się zawsze jak najszybciej odpowiedzieć.

Na zakończenie przypomnę Ci temat: http://www.prawojazdy.com.pl/forum/viewtopic.php?t=142.
Tam w temacie występuje słowo "kultura". Zapoznaj się ze znaczeniem tego słowa, na pewno Ci się w życiu przyda.
Myślę, że wytłumaczyłem Ci w miarę jasno i nie mam zamiaru dalej prowadzić tej dyskusji, bo jak wspomniałem zajmuję się ważnymi rzeczami a nie bezsensownymi.

pozdrawiam.
pluto
Administrator
 
Posty: 37
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:37

Postprzez Sławek_18 » wtorek 27 kwietnia 2004, 21:09

ale licze na to, ze nie usuwac kazdego postu co odchodzi od nadanego tematu ?
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Slawek » wtorek 27 kwietnia 2004, 21:15

Po pierwsze: jestem zaszczycony, że wreszcie ktoś zwrócił uwagę na to co się dzieje na forum.
Po drugie: Wystarczyło raz opieprzyć admina i numery gg działają :shock:
Więc dlaczego wcześniej mimo wielu interwencji nie dało się tego naprawić? Bardzo ciekawe.
Po trzecie:
Myślę, że dobrze wiesz czemu m.in. Twoje posty zostały usunięte. Każdy forumowicz już wie co myślisz o kobietach za kierownicą
Jeśli ktoś mi wyjaśni gdzie jest chociaż najmniejsze stwierdzenie o kobietach w słowach: "nie mów tak, bo to z Winforu układali - zaraz bana dostaniesz ;) ", to go chyba ozłocę. Pomijam fakt, że adresatem tych słów była kobieta - a może nie mam prawa konwersować z kobietami, bo już to jest szkodliwe dla forum? Jest jeszcze jedna możliwość - wszystkim wolno żartować, a tylko moje żarty sa szkodliwe. Jeszcze zrozumiałbym to, gdyby było to umieszczone przy odpowiedzi na jakieś pytanie, ale napisałem to w bardzo luźnym dziale i bardzo luźnym temacie, w którym nikt o nic ważnego nie pytał. I ten jeden mój post, a także odpowiedź na niego nie zajmowały "trzech stron kłótni".
Po czwarte: w innym poście mówiłem jaki uzyskałem wynik i komentowałem ogólnie wyniki testu. Wśród wielu stwierdzeń, znalazło się jedno zdanie o kobietach. Ale oczywiście cały post już nie nadawał się do ukazania. Można to tylko wytłumaczyć uprzedzeniem do mojej osoby.

Tym razem nie oczekuję odpowiedzi. Bardzo dziękuję za poprzednią oraz jeszcze raz za zajęcie się sprawą numerów gg. A tego posta proszę przeanalizować i zastanowić się, czy przypadkiem jednak nie jestem traktowany niesprawiedliwie.
I jeszcze jedna sprawa - nie siedzę na tym forum dla adminów, tylko dla ludzi, którzy mają jakieś problemy (w szczególności chodzi o przyszłych motocyklistów) i staram się im pomagać. Tego jednak nikt nie zauważa.
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez mostom » środa 28 kwietnia 2004, 08:05

Trochę śmieszy mnie ta cała sytuacja. Ja rozumiem, że admini dbają o wizerunek forum. Ale wydaje mi się, że ingerowanie w posty w takim dziale jak - luźna gadka mija się z celem - po to taki dział powstał, żeby w nim pisać o wszystkim i nie zaśmiecać działów tematycznych. Co innego gdyby ktoś pisał jakieś bzdury w innym dziale - tematycznym - to wtedy popieram takie zachowanie.
Jak kiedyś pisaliśmy o zamknięcie bezsensownego wątku w dziale Sytuacje na drodze - w którym pewien Kowal :) pisał totalne bzdury to wątek wisiał i wisiał.
Mam nadzieję, że admin tego forum nie ma nic wspólnego z forum umieszczonym swego czasu na serwerze supermedii - przez takie zachowanie i kasowanie postów forum straciło około 50 % ludzi, którzy przenieśli się do konkurencji - swoją drogą zmiana ta wszystkim userom na dobre wyszła oprócz właścicieli supermedii oczywiście.
mostom
Avatar użytkownika
mostom
 
Posty: 234
Dołączył(a): piątek 21 listopada 2003, 08:57
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez leila » środa 28 kwietnia 2004, 15:35

ja nie czytałam twojego postu Sławek ale znając twoje zdanie o kobietach -kierowcach bardziej jestem skłonna uwierzyć Adminowi...pewnie jakąś rację miał :wink: całkiem bez powodu by nie usunął...widocznie musiałeś coś tam nagadać na płeć piękna! :D 8)
Avatar użytkownika
leila
 
Posty: 384
Dołączył(a): piątek 11 lipca 2003, 13:56
Lokalizacja: małopolska

Postprzez Slawek » środa 28 kwietnia 2004, 18:17

Bardzo dziękuję za poparcie. Poza tym patrz --> "po trzecie". Może Ty jesteś w stanie to wyjaśnić. I GDZIE MACIE TAM DO CHOLERY JAKIEŚ KOBIETY?
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez Mara » czwartek 29 kwietnia 2004, 22:09

Podpisuję się pod tym co napisał Mostom.
Sławek, ja też nie rozumiem dlaczego usuwa się Twoje posty. Ani jeden nie wydał mi się jakiś wybitnie obraźliwy albo wprowadzający w błąd. (przynajmniej z tych które czytałam)
Mara
 
Posty: 369
Dołączył(a): niedziela 15 lutego 2004, 01:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez mostom » środa 12 maja 2004, 07:31

Mara napisał(a):Podpisuję się pod tym co napisał Mostom.
Sławek, ja też nie rozumiem dlaczego usuwa się Twoje posty. Ani jeden nie wydał mi się jakiś wybitnie obraźliwy albo wprowadzający w błąd. (przynajmniej z tych które czytałam)

A ja wczoraj napisłem dwa posty i je wcięło. Gdzie one się podziały? Raczej nie sądzę, żeby ktoś je skasował bo były w miarę sensowne :) - może coś serwer na którym jest to forum szwankuje.
mostom
Avatar użytkownika
mostom
 
Posty: 234
Dołączył(a): piątek 21 listopada 2003, 08:57
Lokalizacja: Szczecin

Następna strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 63 gości