Papiery pocztą?

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Papiery pocztą?

Postprzez Gaga » wtorek 13 kwietnia 2004, 15:09

Czy ktoś się orientuje, jak są przesyłane papiery po zdanym egzaminie? Pocztą, zwykłą przesyłką czy poleconą? A może jakimś kurierem?
Zdałam egzamin jeszcze w marcu, a moich papierów nadal nie ma w moim wydziale komunikacji :( Z Siedlec do Warszawy nie jest przecież daleko ...
Gaga
 
Posty: 8
Dołączył(a): wtorek 13 kwietnia 2004, 13:49

Postprzez ella » wtorek 13 kwietnia 2004, 15:50

Z tego co wiem jak ja zdawałam w zeszłym roku, papiery przesyłali dwa razy w tygodniu. Taka kartka z informacją wisiała w WORD w Warszawie. I na pewno nie listem zwykłym. Przeciez to dość ważne dokumenty. Powinnaś zadzwonić do WORDu i zapytać co sie stało z twoimi dokumentami.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Gaga » piątek 16 kwietnia 2004, 14:16

W końcu się zdenerwowałam i zadzwoniłam do WORD'a w Siedlcach. Pani sprawdziła w rozpisce i moje papiery zostały wysłane 2 kwietnia. Do niewłaściwego wydziału komunikacji, nawiasem mówiąc, bo śródmiejskiego, ale nic to. Zadzwoniłam tam, pan powiedział mi, że to się zdarza i że oni po prostu przesyłają wtedy papiery do właściwej dzielnicy, ale też poszedł sprawdzić. No i moje papiery tam jeszcze nie przyszły...
Wysłane 2 kwietnia, 15 jeszcze ich nie było. Co się dzieje, jak papiery zginą :?:
Gaga
 
Posty: 8
Dołączył(a): wtorek 13 kwietnia 2004, 13:49

Postprzez Ptysia » poniedziałek 19 kwietnia 2004, 09:09

popros aby przyslali te papiery tobie e-mail!!

;-) Ptysia..
Ptysia
 
Posty: 12
Dołączył(a): piątek 03 października 2003, 20:34
Lokalizacja: Katowice/Kattowitz

Postprzez Ptysia » poniedziałek 19 kwietnia 2004, 09:10

popros aby przyslali te papiery tobie e-mail!! to najszybsza forma przesylki... a ja widze ze tobie sie spieszy...

;-) Ptysia..
Ptysia
 
Posty: 12
Dołączył(a): piątek 03 października 2003, 20:34
Lokalizacja: Katowice/Kattowitz

Postprzez Gaga » poniedziałek 19 kwietnia 2004, 09:48

Ha ha ha.

A Tobie by się nie spieszyło? Już trzy tygodnie czekam. W przyszłym tygodniu mam umówionego mechanika, jak nie będę miała prawka, to będę musiała szukać kogoś, kto mi samochód zawiezie.

Poza tym jakim cudem te papiery "idą" 100 km (strzelam, ale raczej nie dalej) przez dwa tygodnie :shock: :shock: :?:
Gaga
 
Posty: 8
Dołączył(a): wtorek 13 kwietnia 2004, 13:49

Postprzez Gaga » wtorek 20 kwietnia 2004, 12:51

Ufff!!! Dzisiaj doszły!

Od 2 do 20 - 18 dni. Ciekawe, czy to jakiś specjalny rodzaj przesyłki - antypriorytetowa? :lol:
Gaga
 
Posty: 8
Dołączył(a): wtorek 13 kwietnia 2004, 13:49


Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości