Dla kogo są przepisy?

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez polasati » czwartek 17 kwietnia 2008, 16:24

tom9 napisał(a):jak patrze na ludzi jezdzacymi nowymi bmw, adui q7, volvo xc90 i wieloma innymi ktora maja pod butem 200 KM to nie dziwie się tym ludzią.

zero komentarza
polasati
 
Posty: 72
Dołączył(a): czwartek 30 sierpnia 2007, 13:43
Lokalizacja: Monachium

Postprzez tom634 » czwartek 17 kwietnia 2008, 16:32

tom9 napisał(a):"przymiotniki piszemi z malych liter" ale moze sie myle.

Nie piszemi, nie mylisz się.
Tylko powiedz mi jedno- czemu twierdzisz, że taki Ford Fiesta Mk4 jest bezpieczniejszy od takiego nowoczesnego Audi RS8? Oba samochody mają ABS. A mimo to to Fiesta będzie miała krótszą drogę hamowania dzięki mniejszej masie. I co Ty na to?
Weteran dróg
Na co dzień jeżdżę GL500 V8 388KM
tom634
 
Posty: 546
Dołączył(a): wtorek 29 maja 2007, 21:55

Postprzez tom9 » czwartek 17 kwietnia 2008, 16:57

hm to moza zacznijmy od ceny. Fiesta 10 000, Rozne masci dobre audi, bmw ponad 150 000. Nie ma nic bez powodu - cena rowniez to raz. Dwa nie jechalem mk4, a mk3. Fiesta ma duza gorsza przyczepnosc, zawieszenie oraz wszystkie inne rzeczy na ktorych nie znam sie tak super jak miechanik. W audi przy predkosci 180 km/h nie slysze ze silnik chce mi wyskoczyc i mam zaczac sie modlic o moje zycie czy przypadkiem łanczuszek (bo fiesta ma chyba lancuszek a nie pasek) rozrzadu nie pojdzie, czy zawieszenie wytrzyma. Nie wspomne o poduszkach powietrznych, kurtynach itp. Po trzecie nie mowilem ze auto jest bezpieczniejsze (a sadze ze jest na pewno), ale predkosc odczuwamy zupenie inaczej oraz czujemy sie w aucie duzo bezpieczniej. Osobiscie wolalbym by w tyl przywalil mi ktos w bmw x5 niz w fieste bo sadze ze skonczylby na mojej kierownicy. Co jeszcze? zdziwiles mnie z ta droga hamowania ale nie chce sie klocic bo pewnie zaraz przestawisz mi wyniki testow itp. ale mialem wrazenie ze volvo ktorym jezdzilem bylo wstanie sie duzo szybciej zatrzymac niz auta ktorymi jezdze na codzien złudzenie ? watpie.
Bezpieczniejsze czy nie, w samochodach ktore maja po 350-400 KM (takim jeszcze nie mialem okazji jechac) predkosc odczuwamy duzo slabiej niz fiescie, predkosc osiadamy duzo szybciej i przede wszystkim bardzo szybko przyzwyczajamy sie do wiekszych predkosci, dlaczego ? bo w audi, bmw volvo i wielu innych drogich samochodach mamy duzo wyzszy komfort jazdy ktorego brak w fiescie.
[b]Kierowca[/b] z prawem jazdy kategorii "B" i "C" 8)

[i]specyficzne podejście do życia[/i]
Avatar użytkownika
tom9
 
Posty: 1444
Dołączył(a): piątek 27 lipca 2007, 22:24
Lokalizacja: Miasto sypialni

Poprzednia strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 161 gości