Examin po przekroczeniu 24 punktow.. HELP!

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez Pysia » wtorek 15 czerwca 2004, 07:18

Gratuluję zdania egzaminu,
za kilka dni też mam egzamin w Lublinie.
Avatar użytkownika
Pysia
 
Posty: 40
Dołączył(a): czwartek 29 kwietnia 2004, 14:09
Lokalizacja: lubelskie

Postprzez ella » wtorek 15 czerwca 2004, 09:51

Czyli zdałem 2x za pierwszym razem.. wczoraj (14-06) oraz 4 lata temu
heheh a mówią ze tak trudno zdać...



Gratuluję ale tylko zdania egzaminu :wink: Brawurowej jazdy nie. Uwazaj bo za trzecim razem moze ci się nie udać tak łatwo zdać. Moze lepiej trochę mniej łamać przepisy :lol:
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Snuj ze Szczecina » wtorek 15 czerwca 2004, 13:54

JustMe napisał(a):można szaleć od nowa..


Uważaj ... aby następnym razem, odebranie prawa jazdy nie było jednoznaczne z karą pozbawienia wolności.Na drogach pełno brawury, pełno idiotów, codziennie giną ludzie, wszyscy się śpieszą, bawią, tylko szkoda że tracą na tym niewinni.
Pozdrawiam Serdecznie
Avatar użytkownika
Snuj ze Szczecina
 
Posty: 375
Dołączył(a): sobota 10 kwietnia 2004, 19:35
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez ella » wtorek 15 czerwca 2004, 14:03

Jak to jest? Czy osoba, która drugi raz zdaje na prawo jazdy w przeciągu pierwszego roku ma tez 20 punktów karnych czy 24. No bo w zasadzie prawo ma juz 4 lata.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Sławek_18 » wtorek 15 czerwca 2004, 15:31

A mi wczoraj wykladowca mowil, ze po przekroczeniu 24 pkt. (pierwszy raz) skieruja tylko na wyklady do zbijania oczek i sie nam upiecze (oczywiscie nie wsyzstkie zbije 6 bodajze) a jak 2 przekroczymy nie ma zmiluj sie.
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez to ja » wtorek 15 czerwca 2004, 16:27

Gratulacje!!!!!!!!!!!!!
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez JustMe » wtorek 15 czerwca 2004, 18:31

Snuj ze Szczecina napisał(a):
JustMe napisał(a):można szaleć od nowa..


Uważaj ... aby następnym razem, odebranie prawa jazdy nie było jednoznaczne z karą pozbawienia wolności.Na drogach pełno brawury, pełno idiotów, codziennie giną ludzie, wszyscy się śpieszą, bawią, tylko szkoda że tracą na tym niewinni.


Nie bój się - kiedy już jadę szybko to robie to pewnie -
i wiem też kiedy nie przeginać, zresztą tylko połowe punktów miałem za speeeed.. część za pasy i gaśnice (bo NIE było czego innego sie czepić), wjazd na zakaz (3 w nocy - ulica 1-kier dlugosci 50m) i przecięte ciągłe linie (nikogo na drodze - tylko policja przyczajona)... wszystkie mandaty w lubelskim gdzie tępi się nocnych "patrolowców":/ (lublin przede wszystkim).. zadna z tych sytuacji nie stanowiła zagrożenia .szczerze ! prędkość na wyjeżdzie do wawy z lublina - góra, dół, góra, dól.. 60 i policja..

nie mów "Snuj'u ze Szczecina" że jedziesz 50 przez miasto a 90 na trasie.. i na każdej 60-tce masz 60, itp.

ostatnio pewna pani sprawiła że brejdak nie chodzi już 2 miesiące... wymusiła pierwszeństwo.. - zastanawiam się czy jej zabrali/zabiorą prawko... więc wiem o co Ci chodzi.. to szaleć nie było w tym znaczeniu.. dla mnie samo jeżdzenie głównie nocą (pracuje wieczorami) podjazd na imprezy, do innych miast, muzyczka - żarcie - mc donald czy tam głodny królik - to jest to szalenie - bo ostatnio troche 'przysiedzialem" czy tam rowerem jeździłem (zresztą rower też fajny ale ograniczony zasięg) :wink: załatwiłem se naklejke na gaśnice (bo była nieważna) i troche bardziej zapinam pasy. do tego nie bede myśle już wjeżdzał na zakaz zeby drogę skrócić, i ciąć pasów na skrzyżowaniach :) a do wawy i tak i tak sie jedzie 120-140 ! z lublina.
Ostatnio zmieniony wtorek 15 czerwca 2004, 18:42 przez JustMe, łącznie zmieniany 2 razy
JustMe
 
Posty: 9
Dołączył(a): piątek 09 kwietnia 2004, 06:12

Postprzez JustMe » wtorek 15 czerwca 2004, 18:34

Sławek_18 napisał(a):A mi wczoraj wykladowca mowil, ze po przekroczeniu 24 pkt. (pierwszy raz) skieruja tylko na wyklady do zbijania oczek i sie nam upiecze (oczywiscie nie wsyzstkie zbije 6 bodajze) a jak 2 przekroczymy nie ma zmiluj sie.


ja miałem tak.. dostałem mandat wybijający mnie ponad granice 24 punktów (ale podobno sytarczy dostac równo do 24-rech), po 5 tyg. dopiero dostałem! papier zeby oddać prawko (wcześniej nie da rady sie na exam zapisać bez tego) zapisaujesz sie na exam i ew. dostajesz skierowanie na badanie psycho. :)
zdajesz exam za 2 dni oddają ci prawko i "szalejesz spowrotem" czyli dalej jeździsz - niekoniecznie chodzi o szalenie w sensie wymuszania, zapie....szania, rozjeżdzania przechodniów, itp 8)
JustMe
 
Posty: 9
Dołączył(a): piątek 09 kwietnia 2004, 06:12

Poprzednia strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 108 gości