mam pomysła/ADMIN

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez to ja » wtorek 20 kwietnia 2004, 23:09

Na kursie pytaliśmy wykładowcę, jak wygląda sprawa z punktami i odpowiedział nam dokładnie tak samo jak miros.
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez miros » sobota 24 kwietnia 2004, 21:45

no to pytanko o puntky juz dorzucilem.

wpadlo komus moze jakies nowe pytanko do glowy?
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez ella » sobota 24 kwietnia 2004, 22:10

miros napisał(a):no to pytanko o puntky juz dorzucilem.

wpadlo komus moze jakies nowe pytanko do glowy?

Bardzo dobrze ująłeś temat punktów. Nic dodać nic ując :lol:
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ella » piątek 07 maja 2004, 10:22

Miros, czy nie nalezałoby cos dopisać w dziale częstych pytań, przy temacie pytań egzaminacyjnych. Bo co prawda weszły nowe przepisy zmiana z 60 na 50km/h, ale nie sa one jeszcze uwzglednione w testach na egzaminie. Więc ludzie teraz nie wiedzą jak to jest. Moze dopisać, żeby w sprawie ograniczenia prędkości pytali egzaminatora czy juz jest to uwzglednione, bo nie wiadomo, kiedy taki WORD sobie to zmieni. No nie wiem, moze ktos sie jeszcze wypowie na ten temat.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez miros » piątek 07 maja 2004, 14:28

powiedz mi czy cos takiego moze byc. temat pytania egzaminacyjne. bedzie to temat w ktorym bede wpisywal wszystkie zmiany zwiazane z egzaminem na prawo jazdy. dobrze bedzie jesli bedziecie mnie tez troche o tym powiadamiac, bo teraz okres matur wiec moge cos przeoczyc.
na nowym forum od 05 Lip 2002, na starym od 2001
kat B: wydane 15.04.02
zdane za pierwszym.

Obrazek
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez ella » piątek 07 maja 2004, 14:30

Myślę, że jest OK :!:
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ella » poniedziałek 16 sierpnia 2004, 22:35

Miros, powinieneś chyba umiescić w dziale faq, temat typu " Dobre rady przed egzaminem" :wink: Teraz co druga osoba pyta co zrobić, żeby zdać, żeby się nie denerwować, jak opanować stres itp :wink:
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Harry » poniedziałek 16 sierpnia 2004, 23:05

Mara napisał(a):17. Czy można na manewrach mieć ustawione lusterka w dół żeby widzieć linie?
Odp.: Tak naprawdę to zależy od WORDA lub egzaminatora. Jedni pozwalają inni nie.


No to mnie zagięliście: nie można tak zawsze i wszędzie ustawiać lusterek??????? nie jest to powszechnie stosowane?????????? czy gdzieś tego zabraniają??? ale numer :shock:
Einmal ist keinmal :)

Prawo jazdy kat. B:-)
Harry
 
Posty: 150
Dołączył(a): czwartek 29 lipca 2004, 22:03
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Colin is the best » wtorek 17 sierpnia 2004, 08:53

Harry napisał(a):
Mara napisał(a):17. Czy można na manewrach mieć ustawione lusterka w dół żeby widzieć linie?
Odp.: Tak naprawdę to zależy od WORDA lub egzaminatora. Jedni pozwalają inni nie.


No to mnie zagięliście: nie można tak zawsze i wszędzie ustawiać lusterek??????? nie jest to powszechnie stosowane?????????? czy gdzieś tego zabraniają??? ale numer :shock:

Jak wsiadasz do auta, to sobie ustawiasz. Nie ma czegoś takiego, że na kopercie sobie ustawiasz, potem na zawracaniu. Lusterka ustawia się jeszcze przed jazdą na łuku. Lewe ustaw tak, żebyś widział tylne koło, a prawe na maxa w dół i lekko do siebie.
Avatar użytkownika
Colin is the best
 
Posty: 318
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 16:59

Postprzez Mmeva » wtorek 17 sierpnia 2004, 11:09

Colin is the best napisał(a):Jak wsiadasz do auta, to sobie ustawiasz. Nie ma czegoś takiego, że na kopercie sobie ustawiasz, potem na zawracaniu. Lusterka ustawia się jeszcze przed jazdą na łuku. Lewe ustaw tak, żebyś widział tylne koło, a prawe na maxa w dół i lekko do siebie.


W Tarnobrzegu pozwalali sobie poprawiać ile kto chciał, nie musialeś ustawić lusterek 1 na cały plac; mozna było też sobie poprawić przed wyjazdem na miasto.

Ale w niektórych wordach niestety jest inaczej i podobno nie mozna sobie przed miastem poprawić:

http://www.prawojazdy.com.pl/forum/view ... t=lusterka
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22

Postprzez miros » wtorek 17 sierpnia 2004, 14:01

dobra ja mam pytano co myslicie o pomysle Elli ? zrobic taki temat, w stylu "dobre rady przed egzaminem"? moze byc w dwoch formach: kilka linkow do tematow juz bedacych na forum, gdzie sa wlasnie wypisane dobre rady, albo druga wersja: wypisane na nowo rady dla ludzi zdajacych.

co o tym mysli spolecznosc forum?
na nowym forum od 05 Lip 2002, na starym od 2001
kat B: wydane 15.04.02
zdane za pierwszym.

Obrazek
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Ar » wtorek 17 sierpnia 2004, 14:34

miros napisał(a):dobra ja mam pytano co myslicie o pomysle Elli ? zrobic taki temat, w stylu "dobre rady przed egzaminem"? moze byc w dwoch formach: kilka linkow do tematow juz bedacych na forum, gdzie sa wlasnie wypisane dobre rady, albo druga wersja: wypisane na nowo rady dla ludzi zdajacych.

co o tym mysli spolecznosc forum?

Jak dla mnie pomysl bardzo dobry.

Chyba lepiej byloby napisac te rady od nowa (ew. skopiowac), bo jesli poda sie same linki - pewnie trudno bedzie wyłuskac je z calej masy postow w danym temacie...
Avatar użytkownika
Ar
 
Posty: 155
Dołączył(a): piątek 11 czerwca 2004, 18:33
Lokalizacja: Wlkp

Postprzez Tomek_86 » wtorek 17 sierpnia 2004, 14:43

Popieram pomysł tym bardziej , że napewno mi się to przyda , ponieważ nie miałem jeszcze egzaminu , mam nadzieje , że już niedługo pojawi się taki temat na forum czekam!! :)
Tomek
Avatar użytkownika
Tomek_86
 
Posty: 38
Dołączył(a): piątek 16 lipca 2004, 12:55
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez miros » wtorek 17 sierpnia 2004, 16:51

tak wiec temacik dorzucilem do najczesciej zadawanych pytan: "dobre rady przed egzaminem"

poczytajcie i powiedzcie co jeszcze mozna dorzucic. czekam na propozycje. zmienic cos moze? dodac cos? czekam....
na nowym forum od 05 Lip 2002, na starym od 2001
kat B: wydane 15.04.02
zdane za pierwszym.

Obrazek
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Mmeva » środa 18 sierpnia 2004, 00:16

Proponuję wrzucić do fag RONDA, już tyle razy o tym tu pisalismy, nie wspominając o 'bojach' na starym forum...

Czy i jak sygnalizować 'skręt w lewo' na rondzie?

Nie jest to jednoznacznie okreslone, są rózne 'szkoły', na forum spotkalismy się z 3 opiniami:

1) sygnalizujemy tylko zjazd prawym
2) gdy na rondzie chcemy 'skręcić w lewo' lub zawrócić przed wjazdem na rondo włączamy lewy kierunkowskaz, a dojezdżając do zjazdu którym
chcemy opuścić rondo przełączamy go na prawy
3) na rondach z sygnalizacją świetlną włączamy lewy kierunkowskaz, a na rondach bez świateł nie.

Nasze dyskusje na forum na ten temat:

http://www.prawojazdy.com.pl/forum/view ... sc&start=0

http://www.prawojazdy.com.pl/forum/viewtopic.php?t=1953
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 67 gości