Czarne punkty

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Czarne punkty

Postprzez ella » poniedziałek 29 marca 2004, 16:00

Co sądzicie o czarnych punktach (chyba tak to sie nazywa) na naszych drogach i o wrakach samochodów umieszczanych na poboczach. Ma to na celu zapobiegac wypadkom. Jakie jest wasze zdanie na ten temat :?:
Dla mnie wraki wcale nie ostrzegają przed niebezpieczeństwem a wręcz człowiek może się na takie coś zagapić. Tablice jak najbardziej.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez to ja » poniedziałek 29 marca 2004, 16:09

Powiem szczerze,że takie miejsca sprawiają,że zwracam tacie uwagę,żeby wolniej jeździł,bo uświadamiam sobie,że w każdej chwili coś może się stać. Nie wiem jeszcze jak będę reagowała będąc już kierowcą.Pewnie w takich miejscach będę zwalniała bądź bardziej uważała,ale podejrzewam,że po pewnym czasie o tym zapomnę aż znowu przejadę obok takiego czarnego punktu.
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Łakom » poniedziałek 29 marca 2004, 16:19

kiedys na te punkty uważałem ale jest ich na naszych drogach tyle ze przestaje sie na nie zwracac uwage, albo tez taki odcinek trwa niekiedy 5 km.
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Postprzez ezka » poniedziałek 29 marca 2004, 20:00

na podkarpaciu jest malo takich punktow i wydaje mi sie, nie wiele pomagaja. te niebezpieczne miejsca i tak wszyscy z okolicy znaja, bo kazdy slyszal gdzie sa. a dla tych przejezdnych to one tez wiekszego znaczenia nie maja, stoja tylko w miejscach samych wypadkow a wazniejsze jest wczesniejsze ostrzezenie np o niebezpicznym zakrecie niz juz w trakcie.
Avatar użytkownika
ezka
 
Posty: 266
Dołączył(a): piątek 12 grudnia 2003, 22:35
Lokalizacja: N 49°48' E 22°47'

Postprzez miros » poniedziałek 29 marca 2004, 21:24

no ja jak zobacze taka tablice to troche zwiekszam czujnosc. pewnie dlatego ze zadko cos takiego widuje i robi to na mnie wrazenie. dla ludzi ktorzy jezdza takimi drogami codziennie przestaje to byc przerazajace i pewnie przestaja zwracac na to uwage.
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Sławek_18 » poniedziałek 29 marca 2004, 22:34

miros napisał(a):no ja jak zobacze taka tablice to troche zwiekszam czujnosc. pewnie dlatego ze zadko cos takiego widuje i robi to na mnie wrazenie. dla ludzi ktorzy jezdza takimi drogami codziennie przestaje to byc przerazajace i pewnie przestaja zwracac na to uwage.

No jak by to ja mowil.
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Mara » wtorek 30 marca 2004, 23:20

Na początku świetnie spełniały swoją funkcję a teraz chyba spowszedniały i coraz mniej ludzi zwraca na nie uwagę. Kierowcy z którymi jeździłam zawsze zwalniali. Natomiast ja jeszcze takiego punktu nie mijałam jako kierowca gdyż staż mam króciutki.
Mara
 
Posty: 369
Dołączył(a): niedziela 15 lutego 2004, 01:38
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości