Kradzież

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Kradzież

Postprzez Slawek » środa 31 marca 2004, 13:50

mostom napisał(a):W Sienie to mi tylko palant jakiś drzwi porysował (wszystkie) i dziury (tylko 21) w kołach porobił - nawet wiem kto ale nie mogę udowodnić - nie warto w konflikty z sąsiadami popadać. :cry:

Zła postawa - jakby na mnie trafiło, to bym miał konflikt, a on by już nigdy mi niczego nie zrobił. Ale ciekawe - czemu tak zrobił? Chyba jakiś powód był.
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Re: Kradzież

Postprzez mostom » środa 31 marca 2004, 14:16

Slawek napisał(a):Zła postawa - jakby na mnie trafiło, to bym miał konflikt, a on by już nigdy mi niczego nie zrobił. Ale ciekawe - czemu tak zrobił? Chyba jakiś powód był.

Ano był taki, że wezwałem policję bo mi cały czas burdy w swoim domu robił - przyśpiewki wiejskie i piosenki typu "zuzia lalka...", "ogórek, ogórek.." na cały power o 1 w nocy - jak go upomniałem to stwierdził, że on u siebie w domu może robić co mu się podoba. Więc wezwałem za kolejnym razem policję.
A co do bycia w konflikcie - to teraz jego samochód wygląda nie lepiej (nie bój żaby), tyle że na innym parkingu trochę dalej od domu teraz muszę parkować
mostom
Avatar użytkownika
mostom
 
Posty: 234
Dołączył(a): piątek 21 listopada 2003, 08:57
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez dorsio » środa 31 marca 2004, 19:50

Kordula napisał(a):Chyba podobają się im moje kołpaki ;d już kilka razy udało się mi ich pozbyć. Ostatnio jakieś debile ukradły mi jednego kołpaka, nie wiem tylko, po co on im??


Dziecięca wyobraźnia nie zna granic. U nas na placu zdjemowaliśmy kołpaki w lato, żeby sobie nimi porzucać. Dobrze latają, a jak uderzą o chodnik to iskry leciały. W zimie na takim deklu bardzo fajnie można zjeżdżać z górki. Lepiej niż na sankach.:D
Avatar użytkownika
dorsio
 
Posty: 182
Dołączył(a): czwartek 19 czerwca 2003, 15:29
Lokalizacja: Puławy

Postprzez Kordula » środa 31 marca 2004, 20:59

Łakom napisał(a):Karula nic mi to nie dało, ale nauczyło to cos tą babe, ( tak sie przynajmiej domyślam ) że ona wie kto to zrobił, bo bezczelnie zobaczyła czy ktos jest w samochodzie i uciekła

Owszem, zrobiła głupio, ale wydaje mi się (to tylko moje zdanie i pewnie większość sie z nim nie zgodzi), że Ty również zachowałeś się głupio. Ona zrobiła to przypadkiem, a Ty nie masz żadnej korzyści z tego, więc po co niszczyć komuś samochód?
U nas też ludziom się nieźle nudzi, własnie dzisiaj zauważyłam, że ktoś zrobił mi cos takiego ;). Tylko nie wiem kiedy i kto, bo rzadko zostawiam go pod domem, a rysa na lakierze jest dość znaczna.
teraz już nic tylko sie uczyć ;)
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez ella » środa 31 marca 2004, 21:19

Kordula napisał(a):
Łakom napisał(a):

. Ona zrobiła to przypadkiem, a Ty nie masz żadnej korzyści z tego, więc po co niszczyć komuś samochód?

Owszem zrobiła to przypadkiem ale nie upowaznia to jej do ucieczki. Jeżeli widziała kogos w samochodzie to mogła przynajmiej powiedziec przepraszam i zaproponować jakąś formę rekompensaty. Przecież jak wjedziesz komus w tyłek to tez nie uciekasz a załatwiasz sprawę inaczej.

Kordula a może te kołpaki zdjął tobie dorsio
U nas na placu zdjemowaliśmy kołpaki w lato, żeby sobie nimi porzucać. Dobrze latają, a jak uderzą o chodnik to iskry leciały. W zimie na takim deklu bardzo fajnie można zjeżdżać z górki. Lepiej niż na sankach
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Łakom » środa 31 marca 2004, 21:21

Kordula nie bede sie powtarzał ale dla Ciebie zacytuje sam siebie :D
Łakom napisał(a):........ teraz przynajmiej ma nauczke, mam nadzieje ze nikomu tak więcej nie zrobi i bedzie uważała jak bedzie otwierała dzwi


A powiedz mi co ja miałem zrobić :?: normalnie NIC tak :?: dalej siedzieć w samcohodzie i udawać ze nic sie nie stało tak :?: albo najlepiej jeszcze ją przeprosić i powiedziec "do widzenia miłego dnia życze"
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Postprzez Kordula » środa 31 marca 2004, 22:03

Ty też ją widziałeś, mogłeś ją dogonić i udowodnić jej, że ja widziałeś, jestes pewien, że ona Ciebie widziała??
teraz już nic tylko sie uczyć ;)
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Łakom » środa 31 marca 2004, 22:15

tak jestem tego pewien dlatego ze mam z tyłu w dzwiach i całym bagażniku ciemne szyby a ona zajżała przez bocza szybe od pasażera :D
nie wiem czy bym ja dogonił, napewno nie zostawiłbym otwartego samochodu a centraliki niestety niemam :( a po sklepie nie bede szukał kobiety która mi zrobiła malutką ryske..... A czy zrobiłem dobrze OCZYWIŚCIE że TAK, dlaczego otóz jak sama napisałas ludzie bez powodu rysują innym samochody a ja przynajmiej miałem jakiś powód tego co zrobiłem :D :D
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Postprzez dorsio » czwartek 01 kwietnia 2004, 19:09

ella napisał(a):Kordula a może te kołpaki zdjął tobie dorsio


Korduli bym w życiu nie zdjął dekli. Pozatym jak braliśmy to ciągle z jednego samochodu. Gość i tak po stracie pierwszego kupił cały komplet więc po co mu było tyle kołpaków. :twisted:

W ramach ciekawostki dodam, że po zaintalowaniu w mieście kamer najwększym sukcesem policji było właśnie złapanie złodzieji kołpaków. A kradli tylko markowe dekle. W końcu kamery się do czegoś przydały. :D
Avatar użytkownika
dorsio
 
Posty: 182
Dołączył(a): czwartek 19 czerwca 2003, 15:29
Lokalizacja: Puławy

Poprzednia strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości