komisy samochodowe

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez Łakom » poniedziałek 29 marca 2004, 18:17

Tola napisał(a):no i kupiłam ........ :shock: :shock: :shock: :roll:
jaki kolorek masz :D :?: błotniki masz czarne czy w kolorze nadwodzia :?: pytałas sie na jakim oleju jeździł poprzedni własciciel :?: bo gdy bedziesz zmieniała to musi byc ten sam olej, aha przeważnie olej zmienia sie co 10 000 km.... zobaczysz niedługo tyle wyjeździsz :D :D
a jakie masz gumy :?: letnie czy zimowe :?:
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Postprzez mostom » poniedziałek 29 marca 2004, 18:20

Łakom napisał(a):pytałas sie na jakim oleju jeździł poprzedni własciciel :?: bo gdy bedziesz zmieniała to musi byc ten sam olej,

No może nie koniecznie ten sam - ale tego samego typu - mineralny, półsyntetyk albo syntetyk.
mostom
Avatar użytkownika
mostom
 
Posty: 234
Dołączył(a): piątek 21 listopada 2003, 08:57
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Tola » poniedziałek 29 marca 2004, 20:46

jakie wrażenia???? na razie jestem wystraszona że moze coś z nim być nie tak. :roll: Jeszcze się pomartwię trochę. tata nim jedzie w czwartek w dłuzsza trase i wtedy się okaże co w trawie piszczy.
:wink: Trochę przejechałam i jest ok. Chcieli 15 tys.
Avatar użytkownika
Tola
 
Posty: 64
Dołączył(a): niedziela 23 listopada 2003, 18:56

Postprzez Tola » poniedziałek 29 marca 2004, 21:00

kolorek śliczniutki bordowy metalik, zderzaki w kolorze nadwozia. olej - :wink: jaki nie wiem.
Avatar użytkownika
Tola
 
Posty: 64
Dołączył(a): niedziela 23 listopada 2003, 18:56

Postprzez mostom » wtorek 30 marca 2004, 07:34

Tola napisał(a):kolorek śliczniutki bordowy metalik, zderzaki w kolorze nadwozia. olej - :wink: jaki nie wiem.

To koniecznie się dowiedz jaki był lany olej.
Dla przykładu - jak był lany mineralny, albo półsyntetyk (obstawiam na półsyntetyk - bo do Fiatów taki lano w fabryce) to nie możesz już teraz przejśc na pełen syntetyk - przy takim przebiegu rozszczelni ci się wtedy silnik. Dlatego ważne jest jaki olej był tam lany. ja u siebie w nowym samochodzie od razu wymieniłem ichni półsyntetyk na syntetyk i teraz jeżdzę na syntetycznym oleju - ale przy nowym silniku można taką operację zrobić - przy już eksploatowanym przez tyle kilosów jest to niebezpieczne.
mostom
Avatar użytkownika
mostom
 
Posty: 234
Dołączył(a): piątek 21 listopada 2003, 08:57
Lokalizacja: Szczecin

Poprzednia strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 33 gości