Opłaty za pojemność silnika i nowa ustawa.

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Opłaty za pojemność silnika i nowa ustawa.

Postprzez neri » niedziela 02 grudnia 2007, 22:26

Witam!
Pierwsze moje pytanie tyczy przedziału pojemności silnika i dot. wysokości opłat. Tzn. Jakie są przedziały i czy do każdego samochodu ale brać tylko wgląd na wiek np. pojemność 1.4 z 1994 i 1.4 z 1989 zapłacę tak samo jak to z tym wszystkim jest bo w tych sprawach jestem kompletnie zielony.
A drugie pytanie dotyczy nowej ustawy a mianowicie czytałem w jakimś piśmie motoryzacyjnym o tym, że po 25 grudnia(chyba) ma wejść w życie jakaś ustawa która mówi, że nie będzie sie opłacać sprowadzać już samochodów. Ale czemu, dlaczego i po co??? O co w niej w ogóle chodzi?? Zamierzam w najbliższych tygodniach kupić jakieś autko ale nie wiem czy mam sie spieszyć i kupić za nim wejdzie ta ustawa czy mogę spać spokojnie i kupić po nowym roku??? Nie mówię odrazu, że będzie to samochód "świeżo" sprowadzony ale kto wie jak będzie okazja to czemu nie.
Będę naprawde wdzięczny za odpowiedzi.
Pozdrawiam!
Obrazek

01.12.2007 kat.B pierwsze podejście i egzamin zaliczony :)))
neri
 
Posty: 30
Dołączył(a): sobota 01 grudnia 2007, 22:23

Re: Opłaty za pojemność silnika i nowa ustawa.

Postprzez ella » niedziela 02 grudnia 2007, 22:33

neri napisał(a):
A drugie pytanie dotyczy nowej ustawy a mianowicie czytałem w jakimś piśmie motoryzacyjnym o tym, że po 25 grudnia(chyba) ma wejść w życie jakaś ustawa która mówi, że nie będzie sie opłacać sprowadzać już samochodów.


http://www.prawojazdy.com.pl/index.php? ... d_news=680
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości