Gdyby dano wam szansę

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Gdyby dano wam szansę

Postprzez ella » niedziela 14 marca 2004, 00:06

Czy gdyby dano wam szansę zmienienia czegos w swoim życiu, to co by to było? A może nic?
Ja myślę, że może wtedy wybrałabym inny kierunek studiów. Teraz to po niektórych nawet pracy znależć nie można.
Mogłam tez troche wcześniej zrobić prawko i nauczyć się pływać.
Ostatnio zmieniony niedziela 14 marca 2004, 01:02 przez ella, łącznie zmieniany 1 raz
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez to ja » niedziela 14 marca 2004, 00:31

Zmieniłabym parę cech charakteru,a jesli ewentualnie mówimy o nauce jazdy,to wcześniej zapisałabym się na kurs i nie denerwowałabym się tak przed egzaminem...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Sławek_18 » niedziela 14 marca 2004, 10:26

Ja oj to co bym chcial zmienic w swoim zyciu wplynelo by diametrialnie moje zycie. Jesli mialbym mozliwosc jeszcze przed swoimi narodzinami :]
cos zmieniac to bylo by COOL :] Ale o co mi chodzi to nie bede tutaj tego pisac, jesli chodzi o inne rzeczy, nie poszedłbym do ZSZ tylko od razu do technikum i mozliwe, ze nie wybralbym zawodu budowlanca (technika robot wykonczeniowych :P ) Pomyslicie, ze nie jestem zadowolony z zycia, a jednak nie jest tak zle. Jak bym mogl to zmienic (co napisalem wyzej) bylo by mi lepiej. karpe diem :D :D
OO chcialbym zasmakowac sportow morotowych, jakies takie wyscigi samochodowe, ale na to juz za pozno :>
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez guli » poniedziałek 15 marca 2004, 11:34

ja zainwestowalbym w kariere pilkarska. co z tego ze jestem dobry, skoro nie gram w profesjonalnym klubie (obecnie "C" klasa czyli odpowiednik 8 ligi), no i jesli mialbym mozliwosc to nie poszedlbym do tej szkoly w ktorej wlasnie jestem (2 letnie studium informatyczne)...
Pozdrawiam
Guli
Avatar użytkownika
guli
 
Posty: 92
Dołączył(a): sobota 14 grudnia 2002, 00:30
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Łakom » poniedziałek 15 marca 2004, 14:18

nie wiem, nie myśle o takich sprawach, nadzieja/wiara/marzenia po co myślec o czymś co sie wogóle nie stanie czy też nie spełni....
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Postprzez miros » poniedziałek 15 marca 2004, 15:59

a ja bym nigdy nie przestal grac w kosza i moze dzis bylbym juz w jakims powaznym zespole koszykarskim, a tak musze sie uczyc do matury z polaka :(
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Re: Gdyby dano wam szansę

Postprzez X » poniedziałek 15 marca 2004, 19:20

ella napisał(a):Czy gdyby dano wam szansę zmienienia czegos w swoim życiu, to co by to było? A może nic?


Sorry, a my tej szansy nie mamy caly czas???????

Troche zabawne sa niektore powyzsze wypowiedzi - zle wybrany kierunek studiow etc. Przeciez wszystko jest do zmienienia i do ewentualnego naprawienia.
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51

Postprzez asiok » wtorek 16 marca 2004, 09:35

zastanawiałam się i nie wiem co napisać;-)no bo tak niby chcialabym np skończyć liceum plastyczne bo teoretycznie łatwiej się dostac na ASP,ale z drugiej strony gdyby tak się stało nie spotkałabym swoich obecnych przyjaciół-więc odpada;-)
prawo jazdy myslę ze zrobiłam we własciwym czasie, trafilam na fajnego instruktora i sama jazda samochodem mi się spodobała, moze gdybym robiła prawko wczesniej przerazało by mnie to?
a jak juz sobie tutaj tak marzę to chcialabym wygrac w totolotka rozwiazaloby to moje ( i nie tylko moje)problemy i ułatwiło realizowanie marzeń..ech..
Avatar użytkownika
asiok
 
Posty: 36
Dołączył(a): sobota 07 lutego 2004, 21:55

Re: Gdyby dano wam szansę

Postprzez ella » wtorek 16 marca 2004, 10:01


Sorry, a my tej szansy nie mamy caly czas???????

. Przeciez wszystko jest do zmienienia i do ewentualnego naprawienia.


Pewnie, że jak ma 18-20 lat to nie ma się wiele do zmienienia, bo przeciez dopiero zaczyna się życ. Ale czasami czegoś co się nie zrobiło w dzieciństwie nie mozna zrobic juz później.
Nie pisze tego po to, żeby stwierdzić, że moje zycie mi się nie podoba. Wcale nie. Śą to tylko rozwazania co by było gdyby?
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Mara » środa 17 marca 2004, 00:23

Ja tylko żałuję że zaczęłam kiedyś palić papierosy. Teraz trudno mi rzucić bo lubię i kupa kasy mi na nie schodzi. A poza tym to wszystko u mnie jest cacy.
Mara
 
Posty: 369
Dołączył(a): niedziela 15 lutego 2004, 01:38
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 49 gości