Jak lubicie spędzać...?

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Jak lubicie spędzać...?

Postprzez ella » piątek 12 marca 2004, 14:08

Chociaż do wakacji zostało trochę czasu moze pochwalicie sie gdzie i jak lubicie spędzać urlop, wakacje. Morze, góry. mazury. Czy jest to wypoczynek czynny- wędrówki, żeglarstwo itp., czy też bierny- leżenie do góry brzuchem i wygrzewanie sie na piasku.
Ja osobiście lubię namiot i morze. I z dala od dużych skupisk ludzkich. Unikam dużych miast i popularnych nadmorskich kurortów. Nie lubię ścisku.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Sławek_18 » piątek 12 marca 2004, 14:28

W czasie wakacji jakies wycieczki (weekendowe) w jakies ciekawe tereny.
Czyli raczej czynny.
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Łakom » piątek 12 marca 2004, 15:26

ja należe do tych biernych :D :D lubie pojechac na pare dni pod namioty tam gdzie jest cisza i spokój, całe dnie tylo jesc kiełbaski z grilla i pic duuuże ilosci piwa :D Nie lubie tez tak jak Ty ella zbiorowych skupisk ludzi, czy też zbirowych imprez, np. różnego rodzaju festynów, koncertów na otwartym terenie,


PS. BTW
żeby nie zakładac nowego tematu to gdzie wolicie pzrebywac na wsi czy w mieście :?:
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Postprzez ella » piątek 12 marca 2004, 15:58

żeby nie zakładac nowego tematu to gdzie wolicie pzrebywac na wsi czy w mieście

Zakładam, że chodzi ci o wakacje. Więc wolę przebywac na wsi, jakiejś małej miescinie. Wynika to chyba z tego , że po cąłym prawie roku spędzonym w zgiełku, tłoku, życiu w ciągłym tempie człowiek potrzebuje od tego sie na troche oderwac.
Na stałe natomiast nie chciałabym mieszkac na wsi.
całe dnie tylo jesc kiełbaski z grilla i pic duuuże ilosci piwa

To jest własnie to :D :D :D
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Sławek_18 » piątek 12 marca 2004, 16:06

ja tak samo jak Ty ella w wakacje spedzac czas na wsi. Chociaz chcialbym miec taki jednorodzinny domek gdzies na granicy miasta aby miec jakis taki maly ogrrodek gdzie bym se mogl przebywac w pogodne dni. Z drugiej strony aby nie bylo zbyt daleko od jakis sklepow :)
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez ella » piątek 12 marca 2004, 16:17

Sławek_18 napisał(a): Chociaz chcialbym miec taki jednorodzinny domek gdzies na granicy miasta


Może być DZIAŁECZKA. Nie posiadam swojej a szkoda. Jeżdzę do znajomych.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez miros » piątek 12 marca 2004, 16:44

no ja na najblizsze wakacje mam takie plany: 1-2 tygodni zeglowania na mazurach, splyw kajakowy, pieszo obejsc mamry. do tego dojdzie jeszcze pewnie wyjazd na dzialke, do mnie nad zalew zegrzynski i do kumpla na mazury.

troche czasu chce poswiecic na lazenie z wykrywaczem metali.
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez ezka » piątek 12 marca 2004, 23:17

wakcje to lubie w kazdej formie spedzac :D nad morzem to szczegolnie podczas sztormow i duzych fal a nie takie spokojne plazowanie, bo jest meczace :wink: od morza jednak wole gory. najwiecej bywalam w bieszczadach wiec one sa mi blizsze... lubie wedrowki wtedy "tam na dole zostawiam wszystko to co mnie dreczy, patrzac z gory wokolo swiat wydaje sie lepszy"
Avatar użytkownika
ezka
 
Posty: 266
Dołączył(a): piątek 12 grudnia 2003, 22:35
Lokalizacja: N 49°48' E 22°47'

Postprzez Slawek » sobota 13 marca 2004, 19:15

ezka napisał(a):"tam na dole zostawiam wszystko to co mnie dreczy, patrzac z gory wokolo swiat wydaje sie lepszy"

Dokładnie :D
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez Mara » niedziela 14 marca 2004, 00:33

Wakacje spędzam w górach pieszo a na nizinach na rowerze albo na praktykach w terenie. Latem jeżdżę w Tatry (na Słowację bo w Polskich jest za drogo i za dużo ludzi) a zimą w Pieniny lub Bieszczady. Morze samo w sobie jest ładne ale mnie denerwuje. Już wolę Mazury, bo tam przynajmniej jest ładnie i są ciche miejsca bez tej całej komerchy i dmuchanego banana.
Za wsią nie tęsknię bo mieszkam na obrzeżach miasta w domu jednorodzinnym więc mam ciszę, spokój, las i powiedzmy świeże powietrze no i zawsze mogę sobie posiedzieć w tak zwanym ogródku.
Mara
 
Posty: 369
Dołączył(a): niedziela 15 lutego 2004, 01:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez leila » niedziela 14 marca 2004, 19:12

a ja mam ogromne plany zwiazane wz wyjazdem do Anglii,ale nie wiem czy to wypali...no i mialam jechac na Mazury (nigdy tam nie bylam :oops:) ale niestety ktos mi podwedzil robote z tym miejscem zwiazana no i nie pojade...moze za rok.. :cry: Bieszczady sa piekne zwlaszcza malutkie osady na skraju lasu gdzie jest pare domow na krzyz,cisza,jeziorko..no i 0 sklepów :?
Avatar użytkownika
leila
 
Posty: 384
Dołączył(a): piątek 11 lipca 2003, 13:56
Lokalizacja: małopolska


Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 75 gości