autostop;)

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

autostop;)

Postprzez ezka » sobota 28 lutego 2004, 17:24

czy zdarza Wam sie zabierac autostopowiczow??
czy sami lubicie podrozowac w ten sposob??
macie jakies doswiadczenia w obu przypadkach??

ja jeszcze nie mialam okazji brac autostopowiczow, ale kilka razy jechalam. fajnie tak sie podrozuje, mozna pogadac z kierowca, ktory jesli pochodzi z okolicy, do ktorej sie jedzie, moze opowiedziec ciekawe historie z nia zwiazane. no i na bilecie sie oszczedza :)
Avatar użytkownika
ezka
 
Posty: 266
Dołączył(a): piątek 12 grudnia 2003, 22:35
Lokalizacja: N 49°48' E 22°47'

Postprzez Sławek_18 » sobota 28 lutego 2004, 19:34

kiedys chcialem zatrzymac samochod (pod wieczor) bo mi sie zepsolo auto i nikt sie nie zatrzymal. Malo kto teraz zatrzymuje sie aby zabierac autostopwiczow, a jak sie trrafi na jakiegos zboczenca :twisted: Wile kurde isc z buta 20 kilosow niz ryzykowac, a nuz wywioza mnie w las i zgwalca :twisted: ja nie zabieralem i mysle ze nie zabiore nigdy autostopowicza.
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Slawek » sobota 28 lutego 2004, 22:46

Ja bardzo często zabieram autostopowiczów. Kiedyś też jeździłem stopem, a teraz planuję to odnowić. A jak jest ktoś podejrzany, to się po prostu nie wsiada.
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez ella » niedziela 29 lutego 2004, 00:44

Nie jeździłam i chyba nie będe zabierać autostopowiczów. Jest to w dzisiejszych czasach niebezpieczne.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Łakom » niedziela 29 lutego 2004, 14:20

Sławek z tymi zboczeńcami to masz racje, mój kumpel bardzo czętso podrózuje stopem, jeźdz z intrenatu do domu i kiedyś natrafił na kolesia kóry chciał żeby mu pokazał ......... :D
ja czasmi zabieram ale tylko w dzień i przewaznie studentów, ( widze chłoposzka który stoi z plecakiem większym odniego, to czemu by go nie zabrać....... kiedys jak jechałem ze starym do Gdańska to zabrałem jakiegoś mnicha :D ubrany był w taka brązowa płache, miał plecak i torbe podróżną, gadał tam różne pierdoły "O wiedze że maja państwo św. .... ( nie wiem jak on tam ma ) patrona kierowcy"... i takie tam różne, ja z nim nie gadałem bo interesowałem sie drogą.......
W nocy nie staje nigdy, boje sie :D :D

BTW. Kiedys koledzy napisali na kawałku tektury "New Jork" ludzie z ciekawości sie zatrzymywali
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Postprzez ezka » niedziela 29 lutego 2004, 14:58

Łakom napisał(a): "O wiedze że maja państwo św. .... ( nie wiem jak on tam ma ) patrona kierowcy

św. Krzysztof :)
Avatar użytkownika
ezka
 
Posty: 266
Dołączył(a): piątek 12 grudnia 2003, 22:35
Lokalizacja: N 49°48' E 22°47'

Postprzez Moskwicz » środa 03 marca 2004, 17:03

Ja dzisiaj wralem na stopa Polonezem kierowca był dzidek comiał 81 lat opowiedział mi cały zyciorys :D
Moskwicz
 
Posty: 39
Dołączył(a): czwartek 29 stycznia 2004, 10:29


Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości