muzyka:)

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

muzyka:)

Postprzez ezka » czwartek 26 lutego 2004, 22:49

podobno o gustach sie nie dyskutuje, ale mozna sie nimi podzielic :)
wiec jakiej muzyki sluchacie?? nie tylko podczas jazdy samochodem, ale wogole jakie zespoly (wokalistow) lubicie??
u mnie to w szczegolnosci: IRA, poza nimi Lady Pank oraz oraz troche takich zespolow jak: Myslovitz, Wilki, Dżem, Perfekt...yyy tyle sobie narazie przypominam :) ale jakos wiecej tego bylo :shock: :wink:
Avatar użytkownika
ezka
 
Posty: 266
Dołączył(a): piątek 12 grudnia 2003, 22:35
Lokalizacja: N 49°48' E 22°47'

Postprzez Łakom » piątek 27 lutego 2004, 00:22

ezka jadąc samochodem lubie słuchac radia :D no rmf, zetka, raczej z tych popularnych ( nie nawidze eski) a prywatnie że tak powiem to jungle, hause, dram n` bass, Muzyka filmowa typu mortal kombat, ( do tej pory nie moge znaleść piosenki ace ventura ) apollo 44/ muse/róże europy // raczej mało spotykane piosenki a w istocie sa one bardzo dobre i co chyba najważneijsze nie komercyjne :!:
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Postprzez guli » piątek 27 lutego 2004, 12:41

Podobnie jak Ezka bardzo lubie polska muzyke. Stary Big Cyc, IRA, Piersi i wiele innych. Ponadto czasem jakies techno czy niemiecki punk-rock - Die Toten Hosen, ale lubie czasem sobie puscic radio i posluchac po prostu roznistej muzy ;)
Pozdrawiam
Guli
Avatar użytkownika
guli
 
Posty: 92
Dołączył(a): sobota 14 grudnia 2002, 00:30
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez thorgalaegirsson » sobota 01 maja 2004, 19:16

Ja ogólnie to słucham rocka i metalu, ale takie klasczne zespoły jak Dżem zajmują u mnie honorowe miejsce. Poza tym słucham, chyba mojego ulubionego zespołu - mETALLICA, potem behemoth, vader, Kat, Acid Drinkers, Motorhead, Nirvana, guns 'n' roses, itd. 8) pozdrawiam:)
...and nothing else matters
Avatar użytkownika
thorgalaegirsson
 
Posty: 10
Dołączył(a): czwartek 22 kwietnia 2004, 22:28
Lokalizacja: POZNAŃ

Postprzez Snuj ze Szczecina » sobota 01 maja 2004, 19:25

Ja lubie słuchać muzyki która jest nie tylko słowami i melodią, lubie jak muzyka porusza marzenia, wyobrażnie, działa kojąco.Czyli Phil Collins, Mike the mechanics, Jon Secada, Elthon John, Garou, Richard Marx, Brayan Adams,Lady Pank, Bad Boys Blue, U2 i czasami Varius Manx.
Pozdrawiam Serdecznie
Avatar użytkownika
Snuj ze Szczecina
 
Posty: 375
Dołączył(a): sobota 10 kwietnia 2004, 19:35
Lokalizacja: Szczecin


Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości