Ankieta dla panow :)

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Ktora uzytkowniczke forum chcielibyscie poznac blizej w realu ? :)

Leilla
6
20%
Mmeva
6
20%
Kordula
3
10%
Ella
12
40%
Ezka
3
10%
 
Liczba głosów : 30

Postprzez Slawek » niedziela 07 marca 2004, 01:06

A ja głosowałem na Mmeve, bo mnie najbardziej zafascynowały jej... wypowiedzi :D A taka stara to jeszcze nie jest (no może troszeczkę).
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez thorgalaegirsson » środa 19 maja 2004, 21:30

Hunterus napisał(a):łatwiej by sie głosowało gdyby były zdiecia wszystkich uczestniczek :lol:
:) No właśnie dziewczyny wyślijcie nam swoje zdjęcia na maile:D
...and nothing else matters
Avatar użytkownika
thorgalaegirsson
 
Posty: 10
Dołączył(a): czwartek 22 kwietnia 2004, 22:28
Lokalizacja: POZNAŃ

Postprzez Snuj ze Szczecina » środa 19 maja 2004, 22:18

X - Gratuluje pomysłowości, temat jest naprawde przebojowy. :)

Głos swój oddałem 8)

Może jeszcze jeden temat, tym razem niech jakaś pani go założy :wink:
Pozdrawiam Serdecznie
Avatar użytkownika
Snuj ze Szczecina
 
Posty: 375
Dołączył(a): sobota 10 kwietnia 2004, 19:35
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez to ja » środa 19 maja 2004, 22:28

Ale nie szata zdobi człowieka i najważniejsze jest niewidoczne dla oczu, prawda :?: :)
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Łakom » środa 19 maja 2004, 22:49

to ja napisał(a):Ale nie szata zdobi człowieka i najważniejsze jest niewidoczne dla oczu, prawda :?: :)
tak ale nie do końca bo nie bez przyczyny jest przysłowie które mówi "Jak Cie widza tak Cie piszą"

Ale prawda jest taka ze jak poznajemy nowych ludzi to najpierw ich oceniamy po wyglądzie, urodzie, zachowaniu, a to co nie widoczne do oczu moża zobaczyc bardzo późno albo nawet i wcale
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Postprzez to ja » środa 19 maja 2004, 22:55

Zgadzam się z Tobą, Łakom, ale moim zdaniem nie powinno się oceniać ludzi po wyglądzie. Już wiele razy przekonałam się, że nie warto tego robić, gdyż pomyliłam się wobec paru osób...
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Mmeva » czwartek 20 maja 2004, 12:48

Slawek napisał(a): A taka stara to jeszcze nie jest (no może troszeczkę).


:lol: 25.08'04 bedzie 20-stka :wink:
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22

Postprzez leila » piątek 21 maja 2004, 21:04

MMEVA kurcze ja mam 20 stkę 22.08!!!!!świętujemy razem??? :D co do wyglądu to jest tak że nieuniknione jest pierwsze wrażenie podczas którego zwracamy uwagę nie tylko na to co ktoś mówi,zachowuje się ale też jak wygląda.Na tym polu popis mają panowie bo są wzrokowcami..i cóż tak zostali stworzeni...jest taka teoria atrubucji,czyli w skrócie postrzegania ludzi która mówi dużo prawdy o tym jak się wzajemnie postrzegamy,jak 1 wrazżenie może determinować naszą opinię o kimś itp...nie ma co zanudzać :D
Opel Corsa 1.2 City:)od 11.10 moja!!!!
Avatar użytkownika
leila
 
Posty: 384
Dołączył(a): piątek 11 lipca 2003, 13:56
Lokalizacja: małopolska

Postprzez Mmeva » piątek 21 maja 2004, 21:11

leila napisał(a):MMEVA kurcze ja mam 20 stkę 22.08!!!!!świętujemy razem??? :D


Krakow - kawalek drogi, ale wirtualnie koniecznie :D
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22

Postprzez Mara » poniedziałek 31 maja 2004, 01:00

to ja napisał(a):Zgadzam się z Tobą, Łakom, ale moim zdaniem nie powinno się oceniać ludzi po wyglądzie. Już wiele razy przekonałam się, że nie warto tego robić, gdyż pomyliłam się wobec paru osób...

Owszem tylko że zawsze to pierwsze wrażenie decyduje o tym czy chcesz kogoś poznać bliżej czy nie.
Mara
 
Posty: 369
Dołączył(a): niedziela 15 lutego 2004, 01:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez to ja » poniedziałek 31 maja 2004, 19:52

Mara napisał(a):
to ja napisał(a):Zgadzam się z Tobą, Łakom, ale moim zdaniem nie powinno się oceniać ludzi po wyglądzie. Już wiele razy przekonałam się, że nie warto tego robić, gdyż pomyliłam się wobec paru osób...

Owszem tylko że zawsze to pierwsze wrażenie decyduje o tym czy chcesz kogoś poznać bliżej czy nie.

Wiem, zgadzam się z Wami. Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, jednak nie należy przywiązywać do tego aż tak wielkiej wagi... Poza tym słowo "ładny" jest pojęciem względnym. Jednemu dana osoba może się podobać, a drugiemu nie...
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Snuj ze Szczecina » poniedziałek 31 maja 2004, 20:27

No niestety, uleganie pierwszemu wrażeniu jest społecznym idiotyzmem, niezwykle powszechnym i jeśli chodzi o tą kwestie to sprawa jest troche skomplikowana.Bardzo często atrakcyjne jednostki o zawyżonej samoocenie, która jest spowodowana zainteresowaniem otoczenia, sprawa że stają obojętne na ludzi, zimne emocjonalnie i bardzo często takie osoby są nieprzystosowane do uczucia.
To dotyczy kobiet w więkoszości, i to tych "ekstrawaganckich pań".A dlaczego są ekstrawaganckie ? - ponieważ są atrakcyjne, nie muszą o nikogo zabiegać i mają zawyżoną samoocene.To czyni człowieka zimnym na innych.Ewidentnym przykładem jest "Ramona z Baru", zobaczcie : kobieta atrakcyjna, a tak naprawde nie ma narzeczonego, a dlaczego? - Kobieta jest poprostu silna psychicznie, zaradna, a to właśnie czyni atrakcyjność w większości przypadków i mężczyzni czują się przy jej boku niezaradnie, a idealnym i nieodzwonym schematem związku uczuciowego jest uległość kobiety i wyższość mężczyzny.Przecież to LEW zapewnia bezpieczeństwo Lwicy i młodych, to on zdobywa pożywienie, a ona chowa i opiekuje sie młodymi.Złamanie tego schematu, nie daje szczęśliwego związku.A u "Ramony z Baru", to że ona ma własne zdanie, że ma takie humory, to jest wina tego że za bardzo interesują się nią mężczyzni i ona o nic nie musu zabiegać o nic nie musi się starać, a to powoduje zmiane w psychice człowieka z postawy zamknietej schowanej do odważnej i za bardzo asertywnej.CO z tego że kobieta atrakcyjna fizycznie jak nie przystosowana do uczucia i związku.Widać zimnote emocjonalną, widać złośliwość, wielką pewność, a to czyni mężczyzne słabszego, dlatego nie ma to sensu żadnego.Jej to by pasował jakiś agresywny Dres w BMW - może taki by ją zainteresował.

Pozdrawiam
Pozdrawiam Serdecznie
Avatar użytkownika
Snuj ze Szczecina
 
Posty: 375
Dołączył(a): sobota 10 kwietnia 2004, 19:35
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Sławek_18 » poniedziałek 31 maja 2004, 20:38

takie myslenie, ze chlopak musi "krecic" glowa tak bylo 40 lat temu (moze "troszeczke mniej")
W "nowoczesnych" zwiazkach to nie facet musi krecic glowa i byc lwem dla lwicy. To ze "Ramona z baru" nie ma chlopaka moze po prostu ten stan jej odpowiada?
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez leila » środa 09 czerwca 2004, 12:47

Sławek_18 napisał(a):takie myslenie, ze chlopak musi "krecic" glowa tak bylo 40 lat temu (moze "troszeczke mniej")
W "nowoczesnych" zwiazkach to nie facet musi krecic glowa i byc lwem dla lwicy. To ze "Ramona z baru" nie ma chlopaka moze po prostu ten stan jej odpowiada?

nie było mnie dłuuuugo od czsu sławnego "trąbienia" :D ale coś mi sie Sławek wydaje że pokręciłeś z tą głową..to o kobiecie sie mówi że jest szją która kręci głowa czyli facetem,bo o facetach zwykł sie mówić ze są głową rodziny :wink: nie oglądam Brau ale kojarzę dziewczynę..Snujowi pewnie chodziło o to że stwarza pozory (albo jest)królową śniegu nie do zdobycia i rozgrzania??no cóż może to gra a może prawda?nigdy nie wiadomo co sie do końca kryje w takiej kobiecie :D czasy się może zmieniły ale natura panów i pań chyba nie...kobiety chcą być silne i niezależne a w zwiazkach czasem to nie zawsze jest możliwe-przykładowo ciąża czy kobieta jest wtedy równie bojownicza i twarda??nie!i wtedy męzczyzna ma byc taki,chronić ją i zapenić byt jej i małemu..tak już jest i tu nie ma co filozofować..tylko trzeba troche pokory i pozbycia się egzoizmu tego czego nie maja raczej(lub mają w nadmiarze) feministki :D
Opel Corsa 1.2 City:)od 11.10 moja!!!!
Avatar użytkownika
leila
 
Posty: 384
Dołączył(a): piątek 11 lipca 2003, 13:56
Lokalizacja: małopolska

Postprzez ella » piątek 23 lipca 2004, 11:20

Leilla
19% [ 4 ]
Mmeva
23% [ 5 ]
Kordula
14% [ 3 ]
Ella
28% [ 6 ]
Ezka
14% [ 3 ]


Otworzyłam przypadkiem niektóre stare tematy.Przyznać się, czy to wróg czy przyjaciel chce się ze mną spoktać :wink: Czy mam się juz bać i sprawić sobie ochronę :D
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości