Forum Chat #1

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Forum Chat #1

Postprzez Cyryl » niedziela 17 września 2017, 06:25

w takim razie moim zdaniem tak stoisz trochę okrakiem między wymarzonym niebem, krajem mlekiem i miodem płynącym, a szambem, które sprawia tylko Ci trudności i przykrości.
czy nie lepiej w całości przenieść się do Niemczech, nie narzekałbyś na egzaminy, karanie, urzędniczki.
a i nie musiałbyś pisać na jakimś forum z kiepskimi moderatorami w syfiastym kraju, ale w sprawiedliwym i dobrym, tam na pewno są lepsze fora i lepsi moderatorzy.
jeśli jednak jakiś urzędnik sprzeciwia się Twoim przenosinom, to mam nadzieję, że uczestnicy tego forum chętnie zrobią ściepę na jakąś małą atomówkę, abyś mógł spokojnie zacząć egzystować w nowej-lepszej rzeczywistości.
a my byśmy trochę odetchnęli.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Forum Chat #1

Postprzez eragon » poniedziałek 18 września 2017, 10:44

Hurtownia..
Obrazek
Szkoda tylko, że zamknięcie nie jest tożsame z reakcją..
Pozdrowienia z prawego fotela L-ki..
Obrazek
Avatar użytkownika
eragon
 
Posty: 884
Dołączył(a): niedziela 31 sierpnia 2014, 12:50

Re: Forum Chat #1

Postprzez klebek » poniedziałek 18 września 2017, 11:50

Jeśli zgłaszasz mi brak przecinków i w nich przeklinasz, to dziwisz się? Bez dużych liter rownież da się czytać tekst. Nie ma go tak dużo, żeby był niezrozumiały. Już kilka razy wypowiadałem się na ten temat.
klebek
 
Posty: 224
Dołączył(a): wtorek 27 grudnia 2016, 13:12
Lokalizacja: Szczecin

Re: Forum Chat #1

Postprzez eragon » poniedziałek 18 września 2017, 12:59

Tak uważasz?? A regulamin i poszanowanie innych to dla kogo? Ty masz reagować na debilne wpisy, a nie wieszać na mnie psy i zmuszać do czytania wypocin. Oczywiście większość pomijam..
To mogę napisać post też bez przecinków i spacji, bo zawsze ktoś przeczyta??
A spróbuj mnie upominać wtedy..
Pozdrowienia z prawego fotela L-ki..
Obrazek
Avatar użytkownika
eragon
 
Posty: 884
Dołączył(a): niedziela 31 sierpnia 2014, 12:50

Re: Forum Chat #1

Postprzez klebek » wtorek 19 września 2017, 08:00

Jeśli Ci się tu nie podoba, to nikt nie zmusza Cię do obecności tutaj. Jeśli dla Ciebie post bez przecinków to wypociny to ciekawe jak nazwiesz swoje niektóre posty, a nawet zgłoszenia, w których przeklinasz. :wink:
klebek
 
Posty: 224
Dołączył(a): wtorek 27 grudnia 2016, 13:12
Lokalizacja: Szczecin

Re: Forum Chat #1

Postprzez eragon » wtorek 19 września 2017, 09:29

odczepsieodemniewkońcu
Pozdrowienia z prawego fotela L-ki..
Obrazek
Avatar użytkownika
eragon
 
Posty: 884
Dołączył(a): niedziela 31 sierpnia 2014, 12:50

Re: Forum Chat #1

Postprzez gumik » wtorek 19 września 2017, 11:22

Wyluzuj eragonie. ;-)
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3457
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Re: Forum Chat #1

Postprzez klebek » wtorek 19 września 2017, 12:44

eragon napisał(a):odczepsieodemniewkońcu


Bardzo chętnie, zaraz po tym jak Ty zrobisz to samo. Jesli nie będziesz używał spacji to dostaniesz urlop. Nie mam zamiaru z Tobą dyskutować.
klebek
 
Posty: 224
Dołączył(a): wtorek 27 grudnia 2016, 13:12
Lokalizacja: Szczecin

Re: Forum Chat #1

Postprzez eragon » czwartek 21 września 2017, 12:22

ty nie masz ze mna dyskutowac, bo i o czym? o lenistwie? a gdzie jest napisane że spacje konieczne a przecinki kropki i wielkie litery nie?? idac tokiem dyskusji szerszona - wskaż przepis!! i nie strasz.. cyrylka, heniutka se postarsz.. trolli postarsz... hejterow postrasz..
watek o rondach sie rozwija w najlepsze, zapetlony jak stary 500+ a reakcji moda nie ma to tu podziałaj i postrasz prostowaczy i migaczy na c9..
@gumik .. jedynki ci przeszkadzaja? masz problem? babie w domu mów co ma robic

do admina/moderatorów pytanie - czy moderator jest po to by czuwac nad przestrzeganiem regulaminu czy tylko ma czekac na zgloszenie i potem sie za to wyżywac na zglaszającym??
bo nie widac reakcji

P.S. @Smoke - odezwij się w końcu i zajmij stanowisko.
Pozdrowienia z prawego fotela L-ki..
Obrazek
Avatar użytkownika
eragon
 
Posty: 884
Dołączył(a): niedziela 31 sierpnia 2014, 12:50

Re: Forum Chat #1

Postprzez klebek » czwartek 21 września 2017, 14:23

Ja się nie wyżywam na zgłaszającym, ale skoro Ty w zgłoszeniach piszesz że cytuję "mam <&%#$@>" i mnie nie szanujesz to nie oczekuj innego traktowania ode mnie.

Ja zarządzam forum i jak już wcześniej wspomniałem, nie mam zamiaru banować kogoś za to, że nie używa wielkich liter. Jeśli Ci to nie pasuje, Twój problem.
klebek
 
Posty: 224
Dołączył(a): wtorek 27 grudnia 2016, 13:12
Lokalizacja: Szczecin

Re: Forum Chat #1

Postprzez Blacksmith » sobota 23 września 2017, 00:05

@klebek- Tutaj zgadzam się z @eragonem- To co się dzieje teraz chociażby w wątku "jedź bezpiecznie" zakrawa na dobry kabaret. Uczestniczy powtarzają się tam z jednym i tym samym po 1000 RAZY! i to głównie przez szerszona .... a ja za powtórzenie tylko 10 razy prawdy, która pomagała psychicznie świeżo zdającym na egzamin byłem rugany! Proszę coś zrobić z tamtym wątkiem!
Avatar użytkownika
Blacksmith
 
Posty: 2050
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 15:54
Lokalizacja: Elbląg/München, w przyszłości Texas

Re: Forum Chat #1

Postprzez waw » niedziela 24 września 2017, 00:44

Ja myślę że dopóki temat rond nie będzie uporządkowany (uszczegółowiony) na szczeblu legislacyjnym to zawsze będzie powodował niekończącą się wymianę poglądów w jakimś wątku.
waw
 
Posty: 1858
Dołączył(a): niedziela 05 lipca 2015, 13:59

Re: Forum Chat #1

Postprzez eragon » wtorek 26 września 2017, 18:50

klebek napisał(a):mnie nie szanujesz

Jakiś problem?? Zacznij robic co do ciebie należy to i szacunek się znajdzie.. :spoko: :spoko:
klebek napisał(a):nie mam zamiaru banować kogoś za to, że nie używa wielkich liter

Ty masz banowac i ostrzegac za nie przestrzeganie regulaminu - nie rozumiesz idei pracy moderatora forum chyba.
klebek napisał(a):Jeśli Ci to nie pasuje

Tak, nie pasuje, że niektórzy są ponad prawem.. a podobno jest jednakowe wobec wszystkich. Czy pierwsze słyszysz..
klebek napisał(a):Twój problem.

Raczej twój, ty moderujesz.. Zacznij działac..
Blacksmith napisał(a):To co się dzieje teraz

.. i wcześniej sie działo - dylek i elka też się wyżywali na maluczkich.. Wtedy jeszcze był szymon, kopan, drezyna itp.. :lol: :lol:
To była ekipa.. :spoko: :wow: :spoko:
Pozdrowienia z prawego fotela L-ki..
Obrazek
Avatar użytkownika
eragon
 
Posty: 884
Dołączył(a): niedziela 31 sierpnia 2014, 12:50

Re: Forum Chat #1

Postprzez eragon » poniedziałek 02 października 2017, 10:24

W związku z bardzo dobrym pytaniem..
STARYSZOFER napisał(a): (...) szerszon (...)

Co to jest według ciebie : ruch, jazda, kierunek ruchu, kierunek jazdy?

.. byłbym wdzięczny i niezmiernie zadowolony (zapewne wielu innych userów także) o zdefiniowanie tych pojęć. Oczywiście w zrozumiały sposób i bez plątania do definicji "cofania" i "cofania po rondzie" czy też kolumn zwierząt..
Czytanie wypocin o "inności" ruchu i jazdy wprowadza w bardzo dobry nastrój - Smile, Paranienormalni czy Neo-nówka się kryją..
Wyjaśnienie tych pojęć zapewne pozwoli uniknąć kłótni w "rondowych" wątkach, których juz jest dwa.. Zamknięcie starego 500+ nic nie dało..
Pozdrowienia z prawego fotela L-ki..
Obrazek
Avatar użytkownika
eragon
 
Posty: 884
Dołączył(a): niedziela 31 sierpnia 2014, 12:50

Re: Forum Chat #1

Postprzez LeszkoII » czwartek 05 października 2017, 18:55

Ale po co? Jestem w stanie napisać referat na ten temat, liczący kilkanaście stron A-4 czcionką 12 pkt. Tylko po co? Może po to, że ktoś skomentuje: "ale bzdety".

Znaczenie tych pojęć w sposób logiczny wynika z praktycznych norm stosowania PoRD, głównie dzięki dedukcji na zasadzie wykluczania paradoksów czyli z woli dążenia do wykładni opartej na racjonalności prawodawcy czyli pierwszorzędnym wyznacznikiem jest zachowanie spójności przepisów.
Avatar użytkownika
LeszkoII
 
Posty: 7756
Dołączył(a): niedziela 07 października 2012, 13:53

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości