Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez Blacksmith » piątek 07 kwietnia 2017, 02:58

Ja uważam za ekspertów takich jak pan Dworak a nie WORD czy "króla forum", którego OSK nawet nie widzę ujętego w statystykach Warszawskich OSK, a było ich ponad 130. STARYSZOFER ma rację tutaj.
Avatar użytkownika
Blacksmith
 
Posty: 2051
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 15:54
Lokalizacja: Elbląg/München, w przyszłości Texas

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez gumik » piątek 07 kwietnia 2017, 06:54

Warto jeszcze dodać, że program "Jedź Bezpiecznie" jest realizowany na zlecenie Wojewódzkiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, która wdraża Narodowy Program Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego (http://mord.krakow.pl/bezpieczenstwo_ru ... olski.html).
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3460
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szerszon » piątek 07 kwietnia 2017, 06:54

No tak, Pan Dworak to nie WORD...to MORD. :wink:
,
którego OSK nawet nie widzę ujętego w statystykach Warszawskich OSK,
Nie potrafisz znaleźć ??? :lol: :lol: :lol:
gumik napisał(a): która wdraża Narodowy Program Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego .
Z tym "narodowym" to bym uważał. Ostatnio wszystko "narodowe" wprawia przynajmniej w zdumienie.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez klebek » piątek 07 kwietnia 2017, 07:43

Szofer - no zobacz, jednak jestem moderatorem i nie zapowiada się, żeby miała nastąpić jakaś zmiana ;) Dostałeś ostrzeżenie za spamowanie, bo jeśli wrzucasz co kilka postów jeden i ten sam post to jest to spam. A teraz szykuje Ci się drugie za Twoje wypowiedzi w których obrażasz innych. I farsą jest to, że nie potrafisz przestrzegać podstawowych zasad netykiety, a nie to, że według Ciebie 'usuwam materiały propagujące bezpieczeństwo ruchu drogowego'. Wszyscy którzy wypowiadają się w tym temacie je znają, a ciężko mi sobie wyobrazić, że ktoś kto jest na świeżo po kursie będzie przeglądał ten temat.

Szerszon - filmiki usunąłem, zostały tylko w tym jednym poście, chyba, że coś przeoczyłem.
klebek
 
Posty: 224
Dołączył(a): wtorek 27 grudnia 2016, 13:12
Lokalizacja: Szczecin

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez PraktykRuchu » piątek 07 kwietnia 2017, 08:55

Pan Dworak to gwiazdor. Trzeba mieć dystans do jego programów. Najlepsze są takie programy, które mają porządny zespół redakcyjny. Nie wiem, czy są dziś produkowane.
PraktykRuchu
 
Posty: 633
Dołączył(a): niedziela 11 grudnia 2016, 22:36

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez Cyryl » piątek 07 kwietnia 2017, 10:19

nie wiem po co te dywagacje. programy w TV są dla tych co chcą znać PoRD pobieżnie nie zaglądając do aktów prawnych, więc przedstawia się tam materiał w sposób przystępny, nie zawsze odpowiadający ściśle prawu, ale mniej więcej oddający ducha prawa.

wygląd to mniej więcej tak jak film "Krzyżacy" na podstawie którego 90% Polaków ma obraz naszego średniowiecza. a czy wszystko jest tam prawdą, nie ma znaczenia, oddaje to ducha tamtych czasów.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez STARYSZOFER » sobota 08 kwietnia 2017, 08:03

klebek napisał(a):Szofer - no zobacz, jednak jestem moderatorem i nie zapowiada się, żeby miała nastąpić jakaś zmiana ;) Dostałeś ostrzeżenie za spamowanie, bo jeśli wrzucasz co kilka postów jeden i ten sam post to jest to spam.

Wrzucanie filmów, które promują bezpieczną jazdę nazywasz spamem? Poza tym ciągle je usuwasz, dlatego ciągle wrzucam, aby ludzie którzy wejdą w wątek mieli od razu na widoku te fimy i mogli się czegoś nauczyć.

że według Ciebie 'usuwam materiały propagujące bezpieczeństwo ruchu drogowego'. Wszyscy którzy wypowiadają się w tym temacie je znają, a ciężko mi sobie wyobrazić, że ktoś kto jest na świeżo po kursie będzie przeglądał ten temat.


Właśnie nie wiem co tobą kieruje, że usuwasz materiały propagujące bezpieczeństwo ruchu? Działanie mocno irracjonalne, zwłaszcza jako moderatlra na takim forum.

Nawet nie zdajesz sobie sprawy ile osób nie zna tych zasad jak się widzi jak ludzie jeżdżą po skrzyżowaniach o ruchu okrężnym i jakie zagrożenie powodują.
Na forum wchodzi wiele przypadkowych osób, żeby się czegoś dowiedzieć, więc takie materiały pwoinny być zawsze na wierzchu we wspomnianym wątku.

A teraz szykuje Ci się drugie za Twoje wypowiedzi w których obrażasz innych. I farsą jest to, że nie potrafisz przestrzegać podstawowych zasad netykiety
Szykanujesz mnie za propagowanie bezpiecznej i zgodnej z przpisami jazdy po skrzyżowaniach o ruchu okrężnym. W jakim celu to robisz?
Avatar użytkownika
STARYSZOFER
 
Posty: 424
Dołączył(a): piątek 08 lipca 2016, 19:52

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szerszon » sobota 08 kwietnia 2017, 08:17

STARYSZOFER napisał(a): Szykanujesz mnie za propagowanie bezpiecznej i zgodnej z przpisami jazdy po skrzyżowaniach o ruchu okrężnym. W jakim celu to robisz?
Za brak czytania ze zrozumieniem regulaminu( nie tylko).
Oczywiście przede wszystkim to ja ciebie zgłaszam. Moderator tylko ocenia, czy zgodnie z normami.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez klebek » niedziela 09 kwietnia 2017, 19:45

STARYSZOFER napisał(a): Wrzucanie filmów, które promują bezpieczną jazdę nazywasz spamem? Poza tym ciągle je usuwasz, dlatego ciągle wrzucam, aby ludzie którzy wejdą w wątek mieli od razu na widoku te fimy i mogli się czegoś nauczyć.


Spamem nazywam wrzucanie tego samego postu raz po raz. Jeśli jeszcze raz zobaczę te filmiki to dostaniesz kolejne ostrzeżenie, po 3 ode mnie dostaje się urlop. Jakby rzeczywiście Ci tak zależało na bezpieczeństwie to zobaczyłbyś, że te filmiki są dawno wklejone do głównego tematu.

Właśnie nie wiem co tobą kieruje, że usuwasz materiały propagujące bezpieczeństwo ruchu? Działanie mocno irracjonalne, zwłaszcza jako moderatlra na takim forum. Na forum wchodzi wiele przypadkowych osób, żeby się czegoś dowiedzieć, więc takie materiały pwoinny być zawsze na wierzchu we wspomnianym wątku.


Pozwól, że to ja wybiorę sposób moderacji. Mam statystyki ruchu na forum, więc świetnie sobie zdaję sprawę z liczby osób tutaj.

Szykanujesz mnie za propagowanie bezpiecznej i zgodnej z przpisami jazdy po skrzyżowaniach o ruchu okrężnym. W jakim celu to robisz?


Polecam sprawdzić definicję słowa szykanować. Słownik języka polskiego definiuje to jako
nękać kogoś, dokuczać komuś, utrudniać komuś działania, ciągle stawiać przeszkody; prześladować kogoś
jestem bardzo ciekawy w którym momencie Cię nękałem albo prześladowałem. Utrudniałem spamowanie, co podlega pod regulamin który jest ogólnodostępny.
klebek
 
Posty: 224
Dołączył(a): wtorek 27 grudnia 2016, 13:12
Lokalizacja: Szczecin

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez eragon » niedziela 09 kwietnia 2017, 19:56

klebek napisał(a): szykanować(...)
nękać kogoś, dokuczać komuś, utrudniać komuś działania, ciągle stawiać przeszkody; prześladować kogoś

Bez obrazy moderatorze, ale z synonimami na forum to bym uważał - chyba, że coś dopiszecie do regulaminu na temat "pozwolenia" używania takowych. :spoko:
Pozdrowienia z prawego fotela L-ki..
Obrazek
Avatar użytkownika
eragon
 
Posty: 884
Dołączył(a): niedziela 31 sierpnia 2014, 12:50

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez gumik » środa 26 kwietnia 2017, 09:47

Proszę o usunięcie z niżej wymienionych postów treści nie dotyczących tematu dyskusji. A konkretnie chodzi mi o treści obrażające moją osobę i bezpodstawnie sugerujące, że jestem jakimś tam klonem kogoś tam.

viewtopic.php?f=3&t=35676&start=8175#p407976
szerszon napisał(a):Powtórzę się zmieniając tylko nick.
Proszę podchodzić do postów usera gumik/..... z dużą dozą nieufności.
Możesz sobie znowu w stopkę wrzucić.

viewtopic.php?f=3&t=35676&start=8190#p408038
szerszon napisał(a):Przepraszam najmocniej, ale Henq to nie ta liga... :eek2:
Z drugiej strony dalsi wywołani to coś blisko...ale zapomniałeś o najważniejszym :wink:
Myślisz ,że jak zmienisz nick i dostawcę internetu to się nie wyda ?

viewtopic.php?f=3&t=35676&start=8190#p408064
szerszon napisał(a):Nawet nie masz pojęcia jacy nawiedzeni tutaj się popisują. Ale chyba to nie nowina dla ciebie. :wink: Oczywiście,że będziesz szedł w zaparte, ponieważ nie jest mozliwe to do udowodnienia. Ale sposób "myślenia" jest niepowtarzalny. :lol: :lol: :lol:

viewtopic.php?f=3&t=35676&start=8190#p408082
szerszon napisał(a):Po reinkarnacji.

Rozdwojenie jaźni? Jak widać nie tylko ja zauważyłem podobieństwa...uderzające. :wink:

Proszę również o udzielenie ostrzeżenia użytkownikowi szerszon , aby zaprzestał łamać regulamin forum, a w szczególności punktu 8.c.
8. Niedopuszczalne jest również umieszczanie przez uczestników na stronach forum:
c. prywatnych spraw oraz uwag pod adresem konkretnych uczestników forum (w tym również tzw. ataki personalne w dyskusji) - do tego wszystkiego służą prywatne wiadomości,
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3460
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez Cyryl » środa 26 kwietnia 2017, 18:49

gumik napisał(a):...bezpodstawnie sugerujące, że jestem jakimś tam klonem kogoś tam...


sposób na to jest bardzo prosty ujawnić swoją tożsamość. ja mam w profilu swój kanał na YT i jak ktoś chce może sobie sprawdzić, ja nie zmieniam nicków i trudno jest, aby ktoś podszył się pode mnie.
ale takie postępowanie zmusza do zaakceptowania odpowiedzialności za swoje wypowiedzi. dla niektórych jest to oczywiste, ale dla niektórych nie do przyjęcia.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez gumik » czwartek 27 kwietnia 2017, 14:03

Jak ktoś chce rzucać bezpodstawne zarzuty, to zawsze znajdzie na to sposób. Takie treści, które wypisywał szerszon to jawne łamanie regulaminu i na tym poprzestańmy. Jak się coś nie podoba, to są od tego prywatne wiadomości, moderatorzy. A nawet
ella napisał(a):zawsze pozostaje 25 punkt regulaminu
. ;-)
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3460
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez eragon » piątek 28 kwietnia 2017, 18:32

Propozycja ... jak w temacie.
Może czas najwyższy ustanowić na forum funkcję "czysciciel", "wymiatacz" czy "operator powierzchni plaskich na forum".. To co sie dzieje w niektorych wątkach to jakaś farsa - wyrzucanie do kosza wypowiedzi, niekoniecznie złych, bez jakiejś logiki psuje obraz tematu. Nie można się czasem doczytać o co chodzi, bo część postów jest w koszu. Takim sposobem wątek lub jego część traci logiczny ciąg i ciężko sie skapnąć na co user odpowiada..
Czy ciężko napisać moderatorowi powód usunięcia wypowiedzi?? Przydałoby się.
To samo dotyczy raportu - odpowiedź "skontaktuj sie z dylek" nikomu nie jest potrzebna, raczej byłoby zasadne podanie jaką akcję na zgloszenie podjął moderator.
Macie jakieś inne propozycje ??
Pozdrowienia z prawego fotela L-ki..
Obrazek
Avatar użytkownika
eragon
 
Posty: 884
Dołączył(a): niedziela 31 sierpnia 2014, 12:50

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez LeszkoII » sobota 29 kwietnia 2017, 19:58

Osobiście nie wierzę, że zbanowany po wsze czasy szymon1997, od daty tej czynności nie udzielił się ani razu za Forum (pomijam ciężką chorobę/śmierć).
Avatar użytkownika
LeszkoII
 
Posty: 7756
Dołączył(a): niedziela 07 października 2012, 13:53

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 57 gości