Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez Henq » wtorek 29 listopada 2016, 18:34

eragon napisał(a):Zacznij od siebie - sytuacja na rysunku jest wystarczająco skomplikowana,

najwidoczniej dla ciebie bo nic tu skomplikowanego nie ma, jest włączający się do ruchu jest droga główna i tyle.
eragon napisał(a):... tylko potwierdza niejaką niechęć do rozumnego czytania i wysławiania się.

ależ ja bardzo dobrze rozumiem braki w twojej wiedzy, tylko dziwi mnie że takie osoby uczą na PJ :eek2:
eragon napisał(a):Cytowanie bzdur to nie jest wyjście

skoro dla ciebie kodeks drogowy to bzdura to nie mam więcej pytań i wszystko wyjaśnione powyżej.
eragon napisał(a):Co daje mlodemu, początkującemu kierowcy cytat z PoRD ?? Niewiele..

młody początkujący kierowca ma znać przepisy ruchu drogowego, ma je znać również instruktor
eragon napisał(a):Zostań w końcu instruktorem, zobaczymy jak wtedy będziesz "uczył" - cytatami ?? To powodzenia.. :roll:

zapewne nie takich bzdur jak ty :eek2:
eragon napisał(a):Nazwa tej wsi !!!! :wow:

ale po co ci to jest? potrzebne ci to do szczęścia? wnosi to coś do tematu? tylko ciebie to interesuje może po prostu chcesz mnie odwiedzić? nie dzięki, nie potrzebujemy u nas takich instruktorów...
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez eragon » wtorek 29 listopada 2016, 19:04

Ale ci żal dupsko sciska..
Trzymaj mocno, bo będzie śmierdziało..
Bzdura, to ty się powinieneś nazywać skoro włączającemu się do ruchu pozwalasz na zajęcie dowolnego pasa..
Mnie nie interesuje gdzie mieszkasz, w której dziurze.. Chciałbym jak inni z czystej ciekawości obejrzeć na googlu to miejsce. Znam miasta, gdzie nie ma ani metra dwupasmowej drogi, więc to niejaka ciekawostka.
@szerszon, ciebie nie ciekawi ??
Pewnie taki news by przebił w oglądalności Swindon.
Skoro mamy miejscowość z ulicami ponumerowanymi jak w Ameryce, to pewnie i wieś z arterią jak Wisłostrada jest..
Odwagi Henqu, to internet, możesz hejtowac do woli.. To ci najlepiej wychodzi. :P
Pozdrowienia z prawego fotela L-ki..
Obrazek
Avatar użytkownika
eragon
 
Posty: 884
Dołączył(a): niedziela 31 sierpnia 2014, 12:50

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez Henq » wtorek 29 listopada 2016, 19:10

eragon napisał(a):Ale ci żal dupsko sciska..
Trzymaj mocno, bo będzie śmierdziało..
Bzdura, to ty się powinieneś nazywać skoro włączającemu się do ruchu pozwalasz na zajęcie dowolnego pasa..
Mnie nie interesuje gdzie mieszkasz, w której dziurze.. Chciałbym jak inni z czystej ciekawości obejrzeć na googlu to miejsce. Znam miasta, gdzie nie ma ani metra dwupasmowej drogi, więc to niejaka ciekawostka.
@szerszon, ciebie nie ciekawi ??
Pewnie taki news by przebił w oglądalności Swindon.
Skoro mamy miejscowość z ulicami ponumerowanymi jak w Ameryce, to pewnie i wieś z arterią jak Wisłostrada jest..
Odwagi Henqu, to internet, możesz hejtowac do woli.. To ci najlepiej wychodzi. :P

Hahaha panie instruktor podaj przepis który zabrania albo wręcz nakazuje włączającemu się do ruchu zająć tylko jeden słuszny wg ciebie pas ruchu czyli prawy.
ja pierniczę i o co ma mnie ta dupa ściskać co mam trzymać? twoją braki w wiedzy o ruchu drogowym? ogarnij się w przepisach i zaczniemy poważnie dyskutować bo jak do tej pory to dno i muł.
Co do hejtowania to zostawiam to tobie tylko to ci tutaj wychodzi.
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szerszon » wtorek 29 listopada 2016, 21:07

eragon napisał(a):
szerszon napisał(a):Odpowiem za siebie. Żadnego.

Nie mam zamiaru starych brudów wyciągać, ale chyba sie mylisz.. :lol: :lol:
Kto pisal, że chciał być/chce byc/ jest *) egzaminatorem ??
Nie żebym się ciebie czepiał, ale gumik cos chyba doczytał.. :spoko:

*) - do wyboru, do koloru...
Powtarzam. Żadnego. Nie ma tu nic do rzeczy czy ja coś chcę. Musiałbym coś korzystać materialnie bądź nie, aby można było mówić o powiązaniach.
eragon napisał(a):@szerszon, ciebie nie ciekawi ??
Nie.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez Blacksmith » środa 30 listopada 2016, 02:57

szerszon napisał(a):Odpowiem za siebie. Żadnego. Nie trawię tylko bezpodstawnego dowalania się do czegoś, co nie występuje.
Co prawda WORD poleciał sobie w kulki, ale jako instytucja, a nie egzaminatorzy. I tutaj szum jest jak najbardziej słuszny.

To tak samo jakbyś powiedział, że wszelkie zabójstwa i morderstwa nie występują, bo przecież to jest niedopuszczalne przez prawo, więc tego nie ma!. Taka Twoja logika.
Avatar użytkownika
Blacksmith
 
Posty: 2051
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 15:54
Lokalizacja: Elbląg/München, w przyszłości Texas

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szerszon » środa 30 listopada 2016, 09:03

Blacksmith napisał(a):To tak samo jakbyś powiedział, że wszelkie zabójstwa i morderstwa nie występują, bo przecież to jest niedopuszczalne przez prawo, więc tego nie ma!. Taka Twoja logika.
Proponuję powstrzymać się od interpretacji moich tekstów, bo to tak samo ci nie wychodzi jak prowadzenie pojazdu.
Ciebie boli jakakolwiek forma sprawdzania umiejętności. Swoimi brakami usiłujesz obciążyć innych.
Te "zabójstwa i morderstwa" w WORD są wytworem twej chorej wyobraźni i braku umiejętności.
Owszem, zdarzają się błędy w procesie egzaminowania, ale to jest promil promila,
Sytuacja na drodze jest czasami tak dynamiczna iż czasami egzaminatora za szybko zaswędzi noga. Ale to łatwo ocenić dopiero po siedząc sobie przed monitorem. Inaczej postrzegasz sytuację , gdy bezpośrednio na ciebie sunie z dużą prędkością inny pojazd, a osoba egzaminowana zwleka z interwencją.
Podobnie jest z tzw placem. Ponauczają się robić "łuk" na małpę, w stresie pomylą tyczki i nagle tragedia. Czy na drodze tak samo będziesz się tłumaczył,że zestresował mnie gościu trąbiący i miotający się w innym pojeździe i skasowałeś z tego powodu przystanek na którym oczekują ludzie na tramwaj, autobus ?
Każdy egzamin niesie ze sobą pewien poziom stresu. I ludzie zazwyczaj zdają te wszelakie egzaminy...matury , PJ i inne.
Najwięcej krzyku podnoszą ci, którzy nie potrafią sobie poradzić w danej sytuacji i oczekują,że z tego powodu kryteria zostaną obniżone bądź wręcz zlikwidowane.Może zróbmy zaliczenie egzaminu np na chirurga na poziomie ok 10 % ?
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szerszon » niedziela 04 grudnia 2016, 01:49

Mam pytanie do moderacji. Po co nam na forum taki osobnik z rasy panów ?
ks-rider napisał(a):
Wiesz jak sie takich luczi okresla - Fachidioten.

a dalej prostak jestes,


Narodowa cecha polakow jest to, ze sa swiecie przekonani, ze Maja pojecie o wszystkim, a tak generalnie to aby nie powiedziec " goowno wiedza " to powiem, ze nie Maja pojecia o niczym :mrgreen:

5. Ja wiem, ze Polacy to narod wybrany i lepsiejszy od zydow :mrgreen: I nie Tobie oceniac kto jest przyszywany a kto nie po po prostuz za chudy i za cienki w gumie od majtek jestes :mrgreen: Klasy tez niestety nie posiadasz :mrgreen:

Gdybys wyszedl ze swojej obory

to po PL jeszcze furmanki jezdzily.:

Toż to skończony cham i sprzedawczyk za parę srebrników. Płacą mu za opluwanie czy co ? A do tego nie ma zielonego pojęcia o przepisach.Dla mnie to...
auf Wiedersehen volksdeutsch
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez gumik » niedziela 04 grudnia 2016, 10:29

Widać trafił na kogoś podobnego. :)
szerszon napisał(a):Oprócz braku umiejętności prowadzenia pojazdu nie potrafisz również czytać ze zrozumieniem ?
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3460
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez LeszkoII » niedziela 04 grudnia 2016, 16:57

Szczerze mówiąc, mimo że nie mam jakoś specjalnie wyjaskrawionych zapędów narodowościowych, wkurzają mnie teksty pisane w j. polskim, w podtekście których da się odczuć motto Fuhrera "...uber alles". Jest to nic innego jak "polaczkowanie", czyli celowe i świadome dopisywanie Polakom pejoratywnych łatek - zwłaszcza z perspektywy życia poza granicami Polski.
Avatar użytkownika
LeszkoII
 
Posty: 7756
Dołączył(a): niedziela 07 października 2012, 13:53

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez gumik » poniedziałek 05 grudnia 2016, 00:05

Szczerze, to dla mnie bez różnicy czy ktoś pisze nie na temat po prostu, czy dorzuca jeszcze jakieś rasistowskie teksty.
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3460
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez LeszkoII » sobota 10 grudnia 2016, 19:28

...i stało się...
500 stron wątku o rondach

:spoko:
Avatar użytkownika
LeszkoII
 
Posty: 7756
Dołączył(a): niedziela 07 października 2012, 13:53

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez ZbanowanyPraktyk » niedziela 18 grudnia 2016, 02:51

Chyba sobie jaja robicie!!!

Za co zostałem zbanowany na miesiąc?! Za rozprawianie się z głupotami pisanymi przez jednego z użytkowników? Czy za to, że zniżyłem się do poziomu szerszona w wycieczkach osobistych? W to drugie wątpię - bo sam szerszon dalej uskutecznia wyzwiska...

Dramat. Nie dziwię się, że jakiś czas temu link do forum zniknął z głównej strony portalu.
ZbanowanyPraktyk
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 18 grudnia 2016, 02:48

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez LeszkoII » niedziela 18 grudnia 2016, 09:54

Taka uwaga odnośnie usera STARYSZOFER.
Zaśmieca (czytaj: trolluje) tematy tymi samymi informacjami (obrazkami). W dodatku obrazki nie są wyskalowane, co bardzo źle wygląda.

STARYSZOFER przyzna się do błędu i przerosi albo wyjaśni, w jakim celu wkleja te same treści po 5 razy na dwie strony wątku. Taki styl korzystania z forum nie jest niczym nowym (aluzja do znanych nam dobrze klonów trollujących dyskusje o rondach) ale jest przeze mnie źle odbierane.
Avatar użytkownika
LeszkoII
 
Posty: 7756
Dołączył(a): niedziela 07 października 2012, 13:53

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szerszon » poniedziałek 19 grudnia 2016, 00:17

Mamy klona jak sie patrzy...czy można oficjalnie zaprezentować najnowszego usera pt
ModeratorToxxxxx ?
No bydło i wieśniactwo. Argumentów za grosz.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez gumik » poniedziałek 19 grudnia 2016, 09:01

Czy można poznać powód zbanowania użytkownika PraktykRuchu?
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3460
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 125 gości