Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez ella » czwartek 04 lutego 2016, 00:42

A dlaczego mój post jest gorszy od Henqowego ??

Mógł wrócić na miejsce dopiero po edycji z OT.
Ja nie napisałem ani słowa o przepisach, wrzuciłem własnoręcznie zrobioną fotkę dwóch znaków na jednym patyku i tyle..

Jak widać wystarczyło niewinne pytanko i Szymon i pasqudek zrobili śmietnik.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez pasqudek » czwartek 04 lutego 2016, 01:49

Przepraszam za smietnik z przepisami

Moim zdaniem gdyby ktos tu dostal staly urlop zamiast tymczasowego to bylby spokoj w wielu watkach.
pasqudek
 
Posty: 969
Dołączył(a): czwartek 15 stycznia 2015, 22:48

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szerszon » czwartek 04 lutego 2016, 08:39

pasqudek napisał(a):
Moim zdaniem gdyby ktos tu dostal staly urlop zamiast tymczasowego to bylby spokoj w wielu watkach.
Strzeliłem ignora..nie ma sensu dyskusja, skoro pozostają pytania bez odpowiedzi i lanie wody rzekomo według PoRD..widocznie mam inny egzemplarz bez wygiętego A-6.
Nawet działa kojąco na samopoczucie.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szymon1977 » czwartek 04 lutego 2016, 11:50

pasqudek napisał(a):Moim zdaniem gdyby ktos tu dostal staly urlop zamiast tymczasowego to bylby spokoj w wielu watkach.
A moim zdaniem wystarczyłoby, gdyby Moderator zamiast oceniać zgodność postów z Regulaminem przez pryzmat prezentowanych poglądów, wziął się na poważnie do roboty i ukrócił OT oraz prywatę w wykonaniu kilku Userów. Niestety, nie tylko kilku Userów ale i Moderator myli forum dyskusyjne z blogiem. A później narzekania na brak spadek frekwencji.
szerszon napisał(a):Strzeliłem ignora...
I wszystkim na dobre to wyszło. Bez Twojego udziału w dyskusji jakoś wątki nie rozłażą się na tematy poboczne a i prywatą nie zostają zalane. Mam taki przykładu wątku z Twoim aktywnym udziałem:
http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=38696
Przy okazji po raz kolejny proszę o odblokowanie oraz oczyszczenie z OT i prywaty wątku pt. "Włączający się do ruchu - a kto to taki?". I co? I nic. Wątek zamknięty bo mój, OT i prywata zostaje bo Szerszona.
"Proszę podchodzić do wypowiedzi usera szymon1977 z dużą dozą wątpliwości i nieufności." - user Szerszon.
Avatar użytkownika
szymon1977
 
Posty: 6572
Dołączył(a): sobota 18 czerwca 2011, 22:06

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez eragon » czwartek 04 lutego 2016, 12:01

ella napisał(a): po edycji z OT.

No dobrze, to powiedz co jest w moim poscie OT ?? Kto ma edytować skoro jest zamknięty ?? Pozostaje mod - skoro podjęłaś się tej roboty to działaj - tylko OT wyrzuc a post przywróć .. Wtedy będę wiedział, co jest zakazane pisać.. Bo regulaminu nie naruszam.. :D
Wyrzucanie do śmietnika z powodów prywatnych dyskwalifikuje moda.. Mod musi być ponad wszystkim - nie może się dać sprowokowac ani nie może szufladkować userów.. A niestety - jest jakis worek i nietórzy tam trafili a kryteria są nieznane - Kraków ?? Dlaczego mnie nie lubisz ?? :shock:
Pozdrowienia z prawego fotela L-ki..
Obrazek
Avatar użytkownika
eragon
 
Posty: 884
Dołączył(a): niedziela 31 sierpnia 2014, 12:50

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szymon1977 » czwartek 04 lutego 2016, 12:44

Sam sobie odpowiedziałeś:
eragon napisał(a):Dlaczego mnie nie lubisz ??
eragon napisał(a):Kraków ??
Nie wpływasz pozytywnie na popularyzację warszawskich "interpretacji" PoRD, więc Twoje posty z błahych powodów mogą lecieć do Kosza. Zaczniesz wpływać pozytywnie to pomimo rażącego łamania Regulaminu Twoje posty będą zaśmiecać Forum.
"Proszę podchodzić do wypowiedzi usera szymon1977 z dużą dozą wątpliwości i nieufności." - user Szerszon.
Avatar użytkownika
szymon1977
 
Posty: 6572
Dołączył(a): sobota 18 czerwca 2011, 22:06

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez pasqudek » piątek 05 lutego 2016, 01:27

@szymon: mod/admin ma wady, bo jest człowiekiem. Jednak to Ty robisz prywate/folwark/gównoburze/OT, itp (niepotrzebne skreślić). To Tobie należ się stały urlop!!
Fora radzą sobie bez takich ludzi jak Ty i nie narzekają na frekwencję.
pasqudek
 
Posty: 969
Dołączył(a): czwartek 15 stycznia 2015, 22:48

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szerszon » piątek 05 lutego 2016, 08:33

prywate/folwark/gównoburze/OT, itp (niepotrzebne skreślić).
Nie ma co skreślać..można tylko dopisać.
Notoryczne uchylanie sie od odpowiedzi w przypadkach gdy napisze bzdurkę i jest proszony o podanie konkretnego przepisu...woda w usta.
Wygiety A-6 czy zakaz zawracania na skrzyżowaniu....
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szymon1977 » piątek 05 lutego 2016, 12:31

pasqudek napisał(a):...mod/admin ma wady, bo jest człowiekiem.
Zgadza się. Nie oznacza to jednak, że na ocenianie przez "mod/admin" zgodności wypowiedzi z Regulaminem przez pryzmat poglądów przymykać mamy oko.

pasqudek napisał(a):To Tobie należ się stały urlop!!
Za co? Za domaganie się od Moderatora i Administratora rzetelnego podchodzenia do obowiązków i sprawiedliwego traktowania wszystkich Userów?

pasqudek napisał(a):Jednak to Ty robisz prywate/folwark/gównoburze/OT
Klik! Nie będzie dobrze na Forum, dopóki "mod/admin" tolerować będzie takie posty tylko dlatego, że ich autorem jest trio LeszkoII/Szerszon/Dylek.

Ile razy jeszcze będę prosić o odblokowanie oraz oczyszczenie z OT i prywaty wątku pt. "Włączający się do ruchu - a kto to taki?". To, że Szerszon zrobił w nim burdel nie mając nic odnoszącego się do tematu do powiedzenie nie oznacza, że wątek ma pozostawać zamknięty. Niestety tak jest zazwyczaj: LeszkoII, Szerszon i czasem Dylek robią na Forum burdel a obrywam ja pod pozorem "prowokacji". Choć ostatnio jest troszkę lepiej. LeszkoII i Szerszon robią burdel a ja jeszcze nie oberwałem. Wow!

Ps A te Wasze ignory to nic innego jak zaprzestanie zamieszczania postów nie odnoszących się do tematu dyskusji.
"Proszę podchodzić do wypowiedzi usera szymon1977 z dużą dozą wątpliwości i nieufności." - user Szerszon.
Avatar użytkownika
szymon1977
 
Posty: 6572
Dołączył(a): sobota 18 czerwca 2011, 22:06

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez eragon » piątek 05 lutego 2016, 19:14

ella, czy nie da się na forum wprowadzić ograniczenia rozmiaru obrazka ?? Albo automatyczne przycinanie..
viewtopic.php?f=3&p=394343#p394343
Albo pouczenie, że wrzuca się fotke na fotosika czy podobne cóś, a na forum miniaturę.. :spoko:

Po drugie - "indeks witryny"..

Po trzecie - czas na forum ...
Pozdrowienia z prawego fotela L-ki..
Obrazek
Avatar użytkownika
eragon
 
Posty: 884
Dołączył(a): niedziela 31 sierpnia 2014, 12:50

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez pasqudek » sobota 06 lutego 2016, 16:43

@eragon
Zapomnij. Odpowiedzą, że nie da się albo sam musisz sobie ustawić poprawnie czas. ;)
Nie wspomnę już o zmianie forum. ;)
pasqudek
 
Posty: 969
Dołączył(a): czwartek 15 stycznia 2015, 22:48

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez eragon » niedziela 07 lutego 2016, 13:27

pasqudek napisał(a):sam musisz sobie ustawić poprawnie czas

Ja mam dobrze - UTC + 1 .. A że pokazuje +16 minut to nie moja broszka.. :lol: :lol:
pasqudek napisał(a):Zapomnij

Nie... Nie dam spokoju...

@ ella - zajmij sie jakimis poprawkami i zmianami skoro userzy takie znajdują - ten wątek po to jest !!!
Pozdrowienia z prawego fotela L-ki..
Obrazek
Avatar użytkownika
eragon
 
Posty: 884
Dołączył(a): niedziela 31 sierpnia 2014, 12:50

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez pasqudek » niedziela 07 lutego 2016, 23:05

@eragon: naleganie moze skonczyc sie banem albo stwierdzeniem, ze to u nas/Ciebie jest zle ustawiony czas
pasqudek
 
Posty: 969
Dołączył(a): czwartek 15 stycznia 2015, 22:48

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez ella » poniedziałek 08 lutego 2016, 10:42

eragon napisał(a):ella, czy nie da się na forum wprowadzić ograniczenia rozmiaru obrazka ?? Albo automatyczne przycinanie..
viewtopic.php?f=3&p=394343#p394343
Albo pouczenie, że wrzuca się fotke na fotosika czy podobne cóś, a na forum miniaturę.. :spoko:

Po drugie - "indeks witryny"..

Po trzecie - czas na forum ...

To pytania do administratora a nie do moderatora. Ja i dylek tylko tu sprzątamy.

@ ella - zajmij sie jakimis poprawkami i zmianami skoro userzy takie znajdują - ten wątek po to jest !!!

Patrz odpowiedź wyżej.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szymon1977 » poniedziałek 08 lutego 2016, 10:48

ella napisał(a):Ja i dylek tylko tu sprzątamy.
O! To mogę Was prosić o posprzątanie i odblokowanie wątku pt. "Włączający się do ruchu - a kto to taki"?
"Proszę podchodzić do wypowiedzi usera szymon1977 z dużą dozą wątpliwości i nieufności." - user Szerszon.
Avatar użytkownika
szymon1977
 
Posty: 6572
Dołączył(a): sobota 18 czerwca 2011, 22:06

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 62 gości