Mam pare pytań...

Tu możecie podzielić się uwagami lub wątpliwościami związanymi z poruszaniem się na drogach

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

Postprzez kamiles » środa 22 listopada 2006, 16:03

Pinhead napisał(a):A czym to się różni od tego co ja zaproponowałem ? To jest przecież ustawienie sie na środku krzyżówki.

tym, że sformułowanie "na środku skrzyżowania" można zrozumieć jako ustawienie samochodu centralnie na środku, czyli tak jakby na dwóch pasach, a to jest blokowanie skrzyżowania, natomiast to, co ja napisałam, oznacza tyle, że lewą stronę przełączki zostawiamy wolną dla tych, którzy z głównej drogi skręcają w lewo i zawracają tak, jak my (w tym wypadku kolizyjnie)
jeżeli o to Ci chodziło, to się zgadzamy, jeśli nie - uważam, że nie masz racji...
aha - oczywiście mówiąc o możliwości wjazdu na skrzyżowanie, nie miałam na myśli tych wyjeżdżających z podporządkowanej...
a zresztą na tym forum dyskusja na temat zawracania kolizyjnego i bezkolizyjnego toczyła się nie raz, więc najlepsza rada dla tych, których czeka egzamin - zawracać tak, jak uczą instruktorzy
kamiles
 
Posty: 1044
Dołączył(a): piątek 01 września 2006, 23:13
Lokalizacja: Ustka

Poprzednia strona

Powrót do Sytuacje na drodze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 186 gości