jazda bez prawa jazdy wlasnym samochodem

Tu możecie podzielić się uwagami lub wątpliwościami związanymi z poruszaniem się na drogach

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

Postprzez scorpio44 » środa 23 sierpnia 2006, 13:54

wiesniak napisał(a):W jakiej to firmie zatrudnili prezesa bez prawa jazdy, jeśli można wiedzieć? Bo trochę to jest chyba niepoważne...

No nie... Następny się znalazł. A kiedy wprowadzili obowiązek posiadania prawa jazdy? Nic mi o tym nie wiadomo. :D Nawiasem mówiąc, mój ojciec prezesem co prawda nie jest, ale też piastuje dość istotną funkcję w szerokim rozumieniu kierowniczą, a prawa jazdy nie ma i nie zamierza mieć. ;)
scorpio44
 
Posty: 6964
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:54
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez wiesniak » środa 23 sierpnia 2006, 14:11

Wiesz dla mnie dorosły człowiek bez prawa jazdy to już jest jakiś ewenement, a co dopiero prezes firmy. Ja sobie przynajmniej życia bez prawka nie wyobrażam i nie umiem zrozumieć tych, co go nie robią :). Dziwni jacyś... :)
wiesniak
 
Posty: 1199
Dołączył(a): czwartek 19 stycznia 2006, 01:20

Postprzez cappricio » środa 23 sierpnia 2006, 14:28

wiesniak napisał(a):Wiesz dla mnie dorosły człowiek bez prawa jazdy to już jest jakiś ewenement, a co dopiero prezes firmy.

prezes może mieć szofera ;P
Avatar użytkownika
cappricio
 
Posty: 788
Dołączył(a): sobota 20 sierpnia 2005, 16:27
Lokalizacja: Łódź

Postprzez wiesniak » środa 23 sierpnia 2006, 14:56

No tak, zapomniałem :). Ale chyba tylko w największych firmch takie coś się stosuje :). Chociaż mój tata jest dyrektorem takiej średniej firmy i miał kiedyś szofera. Jak stracił prawko za punkty karne :D.

Swoją drogą (tak mi się skojarzyło :wink: ) ciekawe czy pierwsi bliźniacy IV RP mają prawo jazdy. Bo jakoś nie umiem sobie ich wyobrazić za kierownicą :D. Pomijam fakt, że im nie wolno.
wiesniak
 
Posty: 1199
Dołączył(a): czwartek 19 stycznia 2006, 01:20

Postprzez scorpio44 » środa 23 sierpnia 2006, 17:16

wiesniak napisał(a):Wiesz dla mnie dorosły człowiek bez prawa jazdy to już jest jakiś ewenement, a co dopiero prezes firmy. Ja sobie przynajmniej życia bez prawka nie wyobrażam i nie umiem zrozumieć tych, co go nie robią :). Dziwni jacyś... :)

Powiem Ci szczerze, że od Twoich wypowiedzi w tym topicu moim zdaniem jest bardzo niedaleka droga do wypowiedzi kolegi Prezesa, że "gdyby pracownicy zobaczyli prezesa wysiadającego z autobusu, toby się poszczali". Nie mam pojęcia, skąd się bierze takie myślenie.
Mój ojciec dla odmiany, i nie tylko on, ale nawet ja mający prawo jazdy i jeżdżący samochodem, nie umiemy zrozumieć tych, którzy nie wyobrażają sobie życia bez samochodu. ;) :D
scorpio44
 
Posty: 6964
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:54
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez marcij » środa 23 sierpnia 2006, 17:59

wiesniak napisał(a):Wiesz dla mnie dorosły człowiek bez prawa jazdy to już jest jakiś ewenement, a co dopiero prezes firmy. Ja sobie przynajmniej życia bez prawka nie wyobrażam i nie umiem zrozumieć tych, co go nie robią :). Dziwni jacyś... :)


Znam niestety ludzi , ktorzy chcieliby miec prawo jazdy , a nie robia bo to kosztuje duzo pieniedzy
marcij
 
Posty: 1120
Dołączył(a): środa 02 sierpnia 2006, 21:06
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez prezes » środa 23 sierpnia 2006, 22:39

sam sobie jestem szefem, nikt mnie nie zatrudnia. tak, mialem szofera ale mi sie znudzilo. wieksza frajda jest z jazdy samochodem kiedy sie go samemu prowadzi.
prezes
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek 22 sierpnia 2006, 17:32

Postprzez wiesniak » środa 23 sierpnia 2006, 23:15

scorpio44 napisał(a):
wiesniak napisał(a):Wiesz dla mnie dorosły człowiek bez prawa jazdy to już jest jakiś ewenement, a co dopiero prezes firmy. Ja sobie przynajmniej życia bez prawka nie wyobrażam i nie umiem zrozumieć tych, co go nie robią :). Dziwni jacyś... :)

Powiem Ci szczerze, że od Twoich wypowiedzi w tym topicu moim zdaniem jest bardzo niedaleka droga do wypowiedzi kolegi Prezesa, że "gdyby pracownicy zobaczyli prezesa wysiadającego z autobusu, toby się poszczali". Nie mam pojęcia, skąd się bierze takie myślenie.
Mój ojciec dla odmiany, i nie tylko on, ale nawet ja mający prawo jazdy i jeżdżący samochodem, nie umiemy zrozumieć tych, którzy nie wyobrażają sobie życia bez samochodu. ;) :D


Ale ja nie mówię, że ktoś jest gorszy, albo głupi, albo niewiadomo co. Po prostu dla mnie jest dziwne, że w kraju, gdzie jest 10 mln samochodów, albo nawet więcej, ktoś nie robi prawa jazdy. Rozumiem, że można żyć bez samochodu, ale jak by nie patrzeć w dzisiejszych czasach jest coraz trudniejsze. Zresztą prawo jazdy może się przydać w każdym momencie, i co, jak ktoś w wieku np. 50 lat kupi sobie samochód to będzie robił prawo jazdy? Z tego właśnie powodu zrobiłem niedawno kat. A chociaż kupować motoru na razie nie zamierzam.
Cóż, każdy ma prawo robić co uważa.

P.S. Jakbyś mieszkał 10km od najbliższego skrawka cywilizacji to też byś sobie życia bez samohodu nie wyobrażał :P.
wiesniak
 
Posty: 1199
Dołączył(a): czwartek 19 stycznia 2006, 01:20

Postprzez Michal_1988 » czwartek 24 sierpnia 2006, 16:11

Michal_1988 -> po cyfrach przy Twoim imieniu wnioskuje ze jestes baardzo mlody, a obrazasz starszych. to chyba Twoja glupota nie zna granic, zamiast uczyc sie czy pracowac siedzisz przed komputerem i tracisz czas. wez sie do roboty bo wrzodem na dupie rodzicow nigdy nie bedziesz, wiesz ile JA sie musialem uczyc?


Nieźle, nieźle "Prezesiku", śmiać mi się chce z ciebie.
Tyle lat się uczyłeś i się nie nauczyłeś jak powinieneś postępować?? Skoro jesteś "starszy", to super poziom prezentujesz swoją dojrzałością...
Mam nadzieję tylko, że szybko cię złapią za kierowanie samochodem bez prawka. Dla mnie to jesteś po prostu idiotą i debilem. Normalny, dojrzały człowiek tak nie postępuje.
A co do twojej wypowiedzi o mnie, to powiem ci, że się uczę. Z tego co zobaczyłem to chyba ty powinieneś wrócić do liceum....a o moją pracę już się nie martw "Prezesiku". Jeżeli masz jakiś kompleks z wrzodami to możesz mi napisać, zrozumiem.... :lol: . W każdym bądź razie jesteś dla mnie osobą nieodpowiedzialną - po prostu idotą!!!
Warszawa Odlenicza:
Egzamin teoretyczny - 13.07.2006r. - bezbłednie
Egzami praktyczny - 21.08.2006r. : - zdany ( 1-sze podejście)
Odbiór prawka - 1.09.2006
Michal_1988
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek 22 sierpnia 2006, 20:52
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez prezes » czwartek 24 sierpnia 2006, 16:28

nazwij mnie jak chcesz, ale nigdy nie bedziesz na moim miejscu dziecko :). jeszcze kiedys moze dorosniesz. aha, czemu mialbym wrocic do liceum? po kiego? jestem idiota i debilem? czy idiota i debil zarabia tygodniowo wiecej niz Twoi rodzice przez kwartal? mow co chcesz, jak to bylo w tej reklamie peugeota "ZAZDROŚĆ. Straszna rzecz..."
prezes
 
Posty: 5
Dołączył(a): wtorek 22 sierpnia 2006, 17:32

Poprzednia strona

Powrót do Sytuacje na drodze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 129 gości