Zima....

Tu możecie podzielić się uwagami lub wątpliwościami związanymi z poruszaniem się na drogach

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

Zima....

Postprzez Kasia » środa 01 października 2003, 09:38

Zbliża się ulubiony sezon kierowców - zima.....Białe drogi, ślisko, lód, ciemno.......

Jak na chwilę obecną wyglądają Wasze przygotowania do sezonu zimowego?
Jak Wasze pojazdy? (do tych, którzy je mają)
Jak Wy sami przygotowujecie się do pięknego sezonu?
Kasia
 
Posty: 217
Dołączył(a): niedziela 07 lipca 2002, 16:19
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Łakom » środa 01 października 2003, 11:24

przygotowania to tego pięknego sezonu to opony zimowe ( mam je tylko u taty w samochodzie, w moim nie mam ale jeźdze tylko zimą na krótkie trasy do 100km. Drugą rzeczą jest skrobaczka do szyb ( a moze skrzybaczka :D ) jakaś gąbka do oczyszczenia szyb, konserwacja auta ale ja juz mam to za sobą, przewody ( zapomniałem jak sie nazywaja co odpala sie od akumulatora w innym smaochodzie ) , aha i najważniejsze saperka :D
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Postprzez Slawek » środa 01 października 2003, 12:54

No ja posiadam jeszcze łańcuchy. A w ogóle, to wbrew pozorom zimą na prawdę się przyjemnie jeździ. :D
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez miros » środa 01 października 2003, 17:48

nie taki diabel straszny jak go maluja, jesli sie zachowa srodki ostroznosci podczas jazdy zima, jazda nie jest wtedy taka niebezpieczna.
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Sławek_18 » środa 01 października 2003, 20:49

oj nnie dbacie o swoje silniczki :P :P a gdzie woda zimowa do chlodnicy :P (nie dotyczy tych ktorych silniki chlodzi sie powietrzem :P maluch :) ) jest jeszcze za wczesniej na przygotowania :P ja mam na jednej osi zimowki :) bo mi sie wypompowaly kola letnie No oglnie to cool nie ma to tamto :P
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kordula » środa 01 października 2003, 21:15

Chyba że ma się cłoroczny płyn w chłodnicy, niezamarzający ;). JEdyne co to opony trzeba by zmienić na zimówki, a potem płyn w spryskiwaczu, bo kto wie czy tej zimy temperatura nie spadnie poniżej -22 ;).
teraz już nic tylko sie uczyć ;)
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Kasia » piątek 10 października 2003, 09:17

Przestaję wierzyć w "myślenie" naszych kierowców......
Ładnie parę osób napisało w jaki sposób przygotuje swój samochód do zimy. Fajnie....
Aleczy wy naprawdę nie sądzicie, że samo przygotowanie samochodu to trochę za mało...? A gdzie przygotowanie siebie samego.....? Czy naprawdę uważacie, że jeśli zmienicie opony, płyn w chłodnicy i spryskiwaczu, to już wystarczy..?
Kasia
 
Posty: 217
Dołączył(a): niedziela 07 lipca 2002, 16:19
Lokalizacja: Bielsko-Biała


Powrót do Sytuacje na drodze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 89 gości