Sposoby na Policję!

Tu możecie podzielić się uwagami lub wątpliwościami związanymi z poruszaniem się na drogach

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

Sposoby na Policję!

Postprzez Niqś » poniedziałek 14 lipca 2003, 14:41

Jestem ciekaw czy macie jakieś sposoby, żeby wymigać się od mandatu :?: Jeśli tak to proszę o zamieszczanie :D
Pozdrawiam wszystkich:-)
Niqś
 
Posty: 17
Dołączył(a): piątek 11 lipca 2003, 19:58
Lokalizacja: Stolica

Postprzez Łakom » poniedziałek 14 lipca 2003, 14:59

sposob na uniknięcie mandatu :shock: :shock:
wiele zalezy od popełnionego przez Ciebie przepisu lub też nakazu, zakazu itp. najlepiej to nie wdawac sie z nimi w kłótnie bo i tak nie wygrasz..... a żeby uniknąć madatu to chyba trzeba miec "dobre gadane" :D i natrafić na policjanta który ma dobry dzień ( czyt. żona mu dała w nocy :D:D:D ) a jak nie dała ( czyt. zły dzień ) to naprawde są bardzo małe szanse na uniknięcie mandatu....
można też targowac :D co prawie zawsze sie udaje.... mówisz ze niemasz kasy że dopiero sie uczysz, niedawno remontowałes samochód i wymieniasz jakieś małe kłamstewka :D co i jak......
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Postprzez Sławek_18 » poniedziałek 14 lipca 2003, 15:59

albo po prostu dajesz łape :D :D :twisted:

Mam 100% sposob na policje: Jeździć przepisowo :P Można też jak sie" doczepi " policja powiedzieć,że w cale nie jechales 140 na 40 tylko to ich tampomat sie zepsół :D :wink: oczywiscie żarcik
Ale łakom doprze mowi :)
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Fridzia » wtorek 15 lipca 2003, 11:42

Łakom napisał(a):s..... a żeby uniknąć madatu to chyba trzeba miec "dobre gadane" :D i natrafić na policjanta który ma dobry dzień ( czyt. żona mu dała w nocy :D:D:D ) a jak nie dała ( czyt. zły dzień ) to naprawde są bardzo małe szanse na uniknięcie mandatu....
......


:) :) :) :) :) :) dobre dobre dobre i jeszcze raz dobre....to dopiero ciekawa teoria;) oj nie musze sie isc wysmiac potem napisze jak moj tata unikanla pare razy mandatow:)
Die größte Gefahr im Straßenverkehr sind Autos, die schneller fahren als ihr Fahrer denken kann. :):):)
Fridzia
 
Posty: 27
Dołączył(a): poniedziałek 30 czerwca 2003, 19:46
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez miros » sobota 19 lipca 2003, 21:42

kiedys slyszalem w radiu o typie co mial taki sposob i podobno dwa razy udalo mu sie uniknac mandatu.
w momencie zatrzymania pojazdu, wychodzil z mapa, podbiegal do policjanta i pytal sie jak dojechac do jakiegos miejsca na mapie. zagadywal policjanta, az w koncu mowil dziekuje bardzo i odjezdzal.
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez X » niedziela 17 sierpnia 2003, 13:00

Witam,

Jesli jestes w trasie to miej oczy szeroko otwarte (jezeli daja Ci po oczach dlugimi to powinienes zwolnic ;).

Jezeli juz zlapia Ciebie za przekroczenie predkosci (szczegolnie kolo jakies wsi) to wystarczy kwota wlozona w dowod rejestracyjny i standardowe powiedzonko w stylu ('nie daloby sie tego jakos zalatwic' :).

A jesli chodzi o hisoryjki wciskane wladzy to slyszalem ciekawa w Rock FM - mowisz ze sie rozwodzisz, a spieszysz sie po kota, bo jezeli nie zdazysz przed nia do domu to zabierze Ci nawet jego ;). Pani w radiu mowila ze to dziala ;). Nawet jesli nie pomoze to chociaz zaskoczysz funkcjonariusza niebanalna blyskotliwoscia nie wciskajac mu kitow w stylu - spieszysz sie na pogrzeb, dziecko choruje etc.
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51

Postprzez miros » poniedziałek 18 sierpnia 2003, 00:33

no tak tylko jak masz 18 lat to jakos ciezko z tym przekretem :)
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

sposób na policję

Postprzez złośliwy » sobota 13 września 2003, 22:55

Pod Augustowem zatrzymuje mnie policjant. Przekroczył Pan prędkość proponuje panu mandat w wysokości 200 zł. Krótka ryposta " Co Pan dziada ze mnie robisz -wypisz Pan 500 zł" Policjant popatrzył z niedowierzaniem coś zaczął szeptać pod nosem i powiedział " Dziś Panu daruję , ale następnym razem nie wykręci się Pan od mandatu" i kazał jechać. Uważałem , że to jest bardzo dobry sposób na policjanta ale:
Spieszę się do Stolicy w Piatnicy radar i podobna sytacja identyczna ryposta i i tu się zdziwiłem myślałem ,że mi kapcie spadną z nóg . Polcjant uśmiechnął się sympatycznie i powiedział " Pana życzenie jest dla mnie rozkazem" Wypisał 500 zł od tamtego zdażenia już nie ma sposobu na Pana Policanta. Zaczełem poprostu stosować się do przepisów, narazie nie zapłaciłem ani jednego mandatu.
złośliwy
 
Posty: 105
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 21:41

Postprzez leila » wtorek 16 września 2003, 14:40

mojego kolegę złapali w nocy..no i gadka się zaczęła ale on powiedział że..wstępuje do policji i własnie się spieszył bo jutro wyjeżdża do PiASECZNA...I POLICJANCI spojrzeli łagodniej nawet zaczęli mu opowiadać jak to jest takie tam...może to wydaje się mało prawdopodobne ale prawdziwe !!1zresztą on na prawdę wstąpił do policji tylko trochę później :wink:
Avatar użytkownika
leila
 
Posty: 384
Dołączył(a): piątek 11 lipca 2003, 13:56
Lokalizacja: małopolska

Postprzez Mia » poniedziałek 22 września 2003, 14:22

jest sposób ale tylko dla nie licznych- LEGITYMACJA SŁUZBOWA... szmata,niekoniecznie policyjna nawet,może być np.SW i jeshcze Cie przeprashają za ztrzymanie..hehehehe..
Mia
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 21 września 2003, 14:13

Postprzez fadros » piątek 10 października 2003, 13:06

złośliwy z tym Augustowem to byl joke czy naprawde tamtedy jechales? A moze mieszkasz gdzies w tych okolicach? A moze nawet w Grajewie byles 8)
A co do pomyslow to mi sie juz wyczerpaly :wink:
Avatar użytkownika
fadros
 
Posty: 17
Dołączył(a): środa 08 października 2003, 12:16
Lokalizacja: Grajewo

Postprzez guli » sobota 18 października 2003, 20:57

eh ale ja mialem przygode przedwczoraj ;). Jade sobie krajowa "5", teren zabudowany, spokojnie na tej ulicy jedzie sie 90 km/h ja standardowo 70-75 nagle patrze za mna policja. No wiec szybko po hamulcach i w prawo w moje osiedle. Oni za mna. Strefa uspionego ruchu, ogranioczenie do "40". Wiec ja jak przykladny obywatel zwalniam na skrzyzowaniach, patrze w prawo ;) spoko jada za mna. Dobra, mysle sobie tu w prawo nie pojada bo po co? Jakiez bylo moje zdziwienie jak pojechali za mna. Myslalem ze to juz koniec i zaraz da sygnal do zatrzymania. Jeszcze spoko. Lewoskret w osiedlowa droge (droga wewnetrzna). Oni za mna!!! SPiewam sobie "to juz jest koniec" :D i nasze drogi sie rozeszly ja w lewo oni w prawo.... eh ale sie najadlem strachu ze jakis mandat dostane...
Pozdrawiam
Guli
Avatar użytkownika
guli
 
Posty: 92
Dołączył(a): sobota 14 grudnia 2002, 00:30
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Sławek_18 » sobota 18 października 2003, 21:22

Ja bym redukowal biegami aby CI z tyłu nie widzieli, ze hamuje bo zauwazylem policje :)
Miales farta, mnie krew zalewa jak widze jak ludzie łamia przepisy (kategorycznie, nie takie przekroczenie predkosci, bo sam nie jezdze zgodnie z ograniczeniami no chyba, zenie ma warunków) np. jazda prosto z pasa do skretu w lewo, pchanie sie na srodek skrzyzowania nawet jesli ja sie zatrzymalem bo nie bylo pewnosci, ze opuszcze skrzyzowanie na swietle zielonym, ale i policja nie jest swieta, zmiana kierunku jazdy bez wlaczania Kierunkowskazu, przekraczania predkosci, nie zatrzymywanie sie na warunkowej strzalce w prawo ...
UFFF ale odbieglem od tematu, nie ma zlotego srodka na unikniecie mandatu, no chyba, ze lapowka, ale to tez nie kazdychyba weźmie( nie zaznalem tej przyjemnosci dania lapowki :P )
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez złośliwy » niedziela 19 października 2003, 21:25

fadros napisał(a):złośliwy z tym Augustowem to byl joke czy naprawde tamtedy jechales? A moze mieszkasz gdzies w tych okolicach? A moze nawet w Grajewie byles 8)
A co do pomyslow to mi sie juz wyczerpaly :wink:


Nie jestem z Pisza
złośliwy
 
Posty: 105
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 21:41


Powrót do Sytuacje na drodze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości