Kierowcy Tirów

Tu możecie podzielić się uwagami lub wątpliwościami związanymi z poruszaniem się na drogach

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

Postprzez Łakom » niedziela 09 listopada 2003, 14:30

Hunterus o ile sie nie myle to tiry mogą jechac 8 h dziennie tak jak pisałes ale po 4h musi obowiązkowo zrobic przerwe, chyba 2 kwadranse ale nie jestem pewien, gdyby złapała go policja lub teraz inspekcja ruchu drogowego to jedynym wyjscem z tego jest mandat lub ewentualnie łapówka co zdaża sie coraz częściej. a pisanie ze jeździ Twój ojciec po 14 h świadczy o tym ze nie liczy sie z konsekfencjami jakie go dotyczą jeżeli go złapią lub też ma znajomości z tachogramefm, ( przeróbki, modyfikacje itp.)
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Postprzez Hunterus » niedziela 09 listopada 2003, 14:37

a no co do godzin masz racje ;] muszą być przerwy ale nie mówiłem że mój ojciec tyle jeździ tylko znajomy policjant mi pokazał taki wyciąg z tachografu jak goś pociskał 14 godzin ze średnią prędkością 65km/h a mój ojciec akurat niechce kłopotów i jeździ według przepisów ;] oprucz tych cholernych winiet ostatniomu sie zdażyło że jechał bez winiety ale całe szczęście dojechał bez dodatkowych wydatków na słuzby pożądku drogowego :lol: i przez te godziny coraz częściej ludzi jeździ jednym samochodem np w 2 lub 3 osoby i sie zmieniają jeśli zależy na czasie. Sam tak będe robił za jakieś 3 latka :lol: zmieniał sie z ojcem na drodze i żadnego chamstwa nie będzie :P
Pifko Furka i Ładna Kobitka
To zupełnie do szczęścia wystarczy :D
Avatar użytkownika
Hunterus
 
Posty: 56
Dołączył(a): wtorek 21 października 2003, 11:05
Lokalizacja: Gryfino

Poprzednia strona

Powrót do Sytuacje na drodze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 144 gości