Pierwszeństwo

Tu możecie podzielić się uwagami lub wątpliwościami związanymi z poruszaniem się na drogach

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

Re: Pierwszeństwo

Postprzez Henq » środa 05 sierpnia 2020, 19:12

Ty nie jesteś klaunem ty jesteś całym cyrkiem!!!

Pominąłem twoje brednie zakuta pseudoinstruktorska warszawska gnido bo w definicji znaku D-3 nie ma nic na temat ustąpienia pierwszeństwa!
Pomyliłeś się tępa pseudoinstruktorska gnido uznałeś, że słowa kogo obowiązuje dotyczy pieszego który idzie i widzi znak A-7 i ma się do niego stosować - jesteś tak tępy wsiurze warszafski, ze nawet prosty zapis cię przerasta.
Jadąc autem widząc A-7 masz ustąpić pierwszeństwa i o tym jest temat komu masz ustąpić tego pierwszeństwa a nie kogo dotyczy znak A-7 - tępa warszawska pseudoinstruktorska gnido!!!
Wypad stąd chamie jeden!!!
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Pierwszeństwo

Postprzez szerszon » środa 05 sierpnia 2020, 19:38

Henq napisał(a):Ty nie jesteś klaunem ty jesteś całym cyrkiem!!!
Jednak jesteś tępym ryjem. Wybierasz sobie, kiedy to pieszy ma rzekomo zastosować się do znaków ???
W paragrafie 2.1 też nie ma nic na temat pierwszeństwa..nie zauważyłeś tępy ryju ?
A ty pierdoło saska sobie wymyśliłeś, że to akurat do A-7 mam się zastosować...no normalnie patologiczny debil. Nie dociera,że napisane jest o kierujacych , a nie o pieszych...no normalnie debil.
ObrazekA może tu pieszy mam się zatrzymać przed przejściem, bo jest B-20 :lol: :lol: :lol: :lol:
A może ty debilu wskażesz linię zatrzymania dla pieszego...jaki tu głupi jesteś.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Pierwszeństwo

Postprzez Henq » środa 05 sierpnia 2020, 19:43

a może ty analfabeto jeden zacznij czytać co się pisze!!!
jaki pieszy ma zastosować się do znaków? wskaz pseudoinstruktorska warszawska gnido kto pisze, że to pieszy ma zastosować się do A-7?
Już masz tak mózg przeżarty, że nie wiesz co się do ciebie pisze - kuźwa jaki mózg ty tego organu jak widać nie posiadasz!!!
Ty tępa warszawska pseudoinstruktorska gnido kierowca ma ustąpić pierwszeństwa pieszemu bo tak ma w definicji ustąpienia pierwszeństwa naucz się czytać co jest w temacie i co kto do ciebie pisze!!!

Zaczynają się manipulacje i odwracanie kota ogonem bo się pseudoinstruktorska warszawska gnida zbłaźniła :help:

Koniec dość już tej ściemy lansowanej nam przez tego "chama"!!!

Spieprzaj dziadu stąd!!! po raz kolejny wypad koński zwisie stąd!!!
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Pierwszeństwo

Postprzez Henq » środa 05 sierpnia 2020, 20:08

Czyli ustalmy fakty:
Kolega zapytał: czy kierujący dojeżdżający do skrzyżowania widząc znak A-7 ma ustąpić pierwszeństwa pieszemu idącemu drogą poprzeczną poboczem :spoko:
Ja wytłumaczyłem, że znak A-7 dotyczy wszystkich uczestników ruchu również pieszych bo w definicji ustąpienia pierwszeństwa jest: "a pieszego - do zatrzymania się, zwolnienia lub przyspieszenia kroku;"

Pseudoinstruktorska gnida twierdzi, że nie dotyczy pieszych bo art 2.1 :wow: :eek2:
Jak już zrozumiał swoje pokłady głupoty, po całym potoku chamstwa jakie wylał na forum, że to nie pieszy stoi przed A-7 tylko pojazd, to zaczynają się manipulacje i wstawianie znaków D-3, wstawianie linii warunkowego zatrzymania dla pieszych :wow: :wow: :wow:

Kuźwa jednym słowem "upośledzony umysłowo" no kuźwa "upośledzony umysłowo" :help:- inaczej się jego fenomenu nie da wytłumaczyć :help:
Ale jak bardzo? - żeby takie debilizmy wypisywać? Widać na powyższym przykładzie BARDZOOO!

I że to guano jeszcze tu egzystuje to na prawdę pozostaje zagadką :help:
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Pierwszeństwo

Postprzez szerszon » środa 05 sierpnia 2020, 20:29

Henq napisał(a):a może ty analfabeto jeden zacznij czytać co się pisze!!!
ty debilu...
Rozumiesz już pseudoinstruktorska warszawska gnido, że mając znak A-7 masz ustąpić pierwszeństwa wszystkim poruszającym się po drodze głównej - nawet pieszemu bo tak masz tępa warszawska pseudoinstruktorska gnido napisane w definicji ustąpienia pierwszeństwa!!!
Pieszy nie jest kierującym zbliżającym się do skrzyżowania.
Podciaganie pieszego do paragrafu 1 jest wręcz debilzmem do kwadratu. Dlatego jesteś tępym posranym ryjem.
Ty tępa warszawska pseudoinstruktorska gnido kierowca ma ustąpić pierwszeństwa pieszemu bo tak ma w definicji ustąpienia pierwszeństwa naucz się czytać co jest w temacie i co kto do ciebie pisze!!!
Ale debil z ciebie...pieszemu ustępuje się albo na podstawie znaku D-6 albo
2. Kierujący pojazdem, który skręca w drogę poprzeczną, jest obowiązany
ustąpić pierwszeństwa pieszemu przechodzącemu na skrzyżowaniu przez jezdnię
drogi, na którą wjeżdża.

Tego debilu nie rozumiesz. a dlaczego ? Bo jesteś debilem, który nie ma pojęcia o przepisach,, a tylko próbuje chamstwem i krzykiem ustalać swoje racje. To już się skończyło tępy posrany ryju.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Pierwszeństwo

Postprzez szerszon » środa 05 sierpnia 2020, 20:34

Henq napisał(a):Czyli ustalmy fakty:
Kolega zapytał: czy kierujący dojeżdżający do skrzyżowania widząc znak A-7 ma ustąpić pierwszeństwa pieszemu idącemu drogą poprzeczną poboczem
I to jest porada debila. Z przepisów , a konkretnie z paragrafu 1 to nie wynika.Dlatego posrańcu jesteś dalej debilem.
,
że nie dotyczy pieszych bo art 2.1 :wow: :eek2:
I paragraf 1 posrańcu..cytowałem. I kto tu debilu manipuluje ?
inaczej się jego fenomenu nie da wytłumaczyć
Jak wynika z przepisów, a nie twojej posranej "interpretacji" wudać kto tu jest niedoje,bem mózgowym, patologio.
jeszcze tu egzystuje to na prawdę pozostaje zagadką
Dp momentu, póki nie nauczysz się przepisów przygłupie.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Pierwszeństwo

Postprzez Henq » środa 05 sierpnia 2020, 21:17

Ten koleś to na prawdę nie jest klaun :eek2: to jest cały pieprzony cyrk :help: :spoko:

jak długo jeszcze będziesz manipulował?
Wychodzi elokwencja tego pajaca, wszystko wychodzi, jak już nie raz pisałem wystarczy to guano do muru przycisnąć.

A-7 ustąpienie pierwszeństwa!

Pieszemu stępuje się pierwszeństwa bo w definicji ustąpienia pierwszeństwa jest zapis: "a pieszego - do zatrzymania się, zwolnienia lub przyspieszenia kroku;"

wskaż proszę bo tak się zapluwasz na §1 gdzie jest definicja "ustąpienia pierwszeństwa"?

Jak to do tej pseudoinstyruktorskiej warszafskiej gnidy nie dotrze to już na prawdę nic nie dotrze - tylko gówno w głowie :help:
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Pierwszeństwo

Postprzez szerszon » środa 05 sierpnia 2020, 21:40

Henq napisał(a):
jak długo jeszcze będziesz manipulował?
Wychodzi elokwencja tego pajaca, wszystko wychodzi, jak już nie raz pisałem wystarczy to guano do muru przycisnąć.
:
Kto tu manipuluje posrańcu ? To dla ciebie debilu paragraf 5.5 był przepisem szczególnym w stosunku do paragrafu 2.1.
Fakt, ty nie manipulujesz..za głupi jesteś. ty jestes debilem, który nieudolnie wciska innym to czym sam się tu zesrał.
Paragraf 1 debilu...pieszy nie jest kierującym, a definicja ustąpienia pierwszeństwa nie dotyczy tylko A-7. Ta sama definicja jest stosowana przy art 26..ale ty jesteś taki posrańcem,że tego nie łapiesz.
Nie pyskuj wsiowy chamie tylko skończ chociaż podstawówkę w trybie eksternistycznym...nie wiem skad ciebie jakiś cieć wygrzebał...chyba spod liści.Debilu do kwadratu.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Pierwszeństwo

Postprzez Henq » środa 05 sierpnia 2020, 22:01

Jednak za głupi jesteś nie wiesz skąd się wzięło "ustąpienie pierwszeństwa" :help:
Tak samo srałeś bo to nie są słowa tylko gówno wylatujące z twoich ust! jak ci udowodniłem, że na na autostradzie są połączenia dróg, tak samo srałeś jak ci udowodniłem, że jezdnia z jezdnia łączy się bez skrzyżowania, tak samo srałeś jak ci udowodniłem, że linia krawędziowa nie oddziela jezdni od pobocza a wyznacza krawędź jezdni, i tak samo srasz teraz jak ci udowadniam, że pojazd dojeżdżający do znaku A-7 ma ustąpić pierwszeństwa pieszemu poruszającemu się drogą główną poboczem - bo ma znak USTĄP PIERWSZEŃSTWA!!!

aha byłbym zapomniał: SPIEPRZAJ DZIADU - dotrzymaj słowa won stąd!!!
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Pierwszeństwo

Postprzez Marcel2727 » środa 05 sierpnia 2020, 22:05

Może oboje napijecie się melisy? Czy może jest tutaj jakiś nowy romans? :wink:
Marcel2727
 
Posty: 833
Dołączył(a): środa 14 sierpnia 2019, 23:11

Re: Pierwszeństwo

Postprzez szerszon » środa 05 sierpnia 2020, 22:12

Henq napisał(a): jak ci udowodniłem,
Czy to jest temat o autostradzie ?
linia krawędziowa nie oddziela jezdni od pobocza a wyznacza krawędź jezdni,
czy to jest temat o linii krawędziowej ?
że pojazd dojeżdżający do znaku A-7 ma ustąpić pierwszeństwa pieszemu poruszającemu się drogą główną poboczem - bo ma znak USTĄP PIERWSZEŃSTWA!!!
A debilu zrozumiesz w końcu...
2) drodze podporządkowanej — rozumie się przez to
drogę oznakowaną jako droga podporządkowana,
na której kierujący zbliżający się do skrzyżowania
jest obowiązany ustąpić pierwszeństwa kierującym zbliżającym si´ do skrzyżowania drogą oznakowaną jako droga z pierwszeństwem;

A jak wynika z paragrafu 2.1 kierujacych dotycz znaki ustawione po prawej stronie lub nad pasem ruchu.
Po pierwsze debilny posrańcu, pieszy nie jest kierujacym, a ty usilnie usiłujesz podpiać pieszego pod drogę z pierwszeństwem. Bo aby ustapić pierwszeństwa to ktoś musi mieć to pierwszeństwo. Z paragrafu 1 i 2.1 nie wynika pierwszeństwo pieszego. AQle ty tępy posrany ryju tego nie rozumiesz. A dlaczego?
Bo jesteś debilem.
Pójdę stąd jak ciebie wykopię tam gdzie twoje miejsce... do gnojówki u ciebie na wsi. Twoje klimaty.
ty mule nie masz nawet prawa jazdy, a jesli masz to chyba zdobyte dawno temu za mendel jaj.
Teraz takie niedoj.eby nawet nie miałyby szansy podejść do kursy. Pojeby od razu odsiewane.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Pierwszeństwo

Postprzez szerszon » środa 05 sierpnia 2020, 22:13

Marcel2727 napisał(a):Może oboje napijecie się melisy? Czy może jest tutaj jakiś nowy romans? :wink:
Byłem spokojny do czasu...nie bedzie mnie takie zero obrażać. Przecież toto nawet czytać nie umie. Trzeba chama wyprostować.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Pierwszeństwo

Postprzez Henq » środa 05 sierpnia 2020, 22:26

Marcel2727 napisał(a):Może oboje napijecie się melisy? Czy może jest tutaj jakiś nowy romans? :wink:
Miałeś już do czynienia z tym czymś więc proszę cie nie mierz mnie ta miarą :spoko: przecież to nie nadaje się do egzystencji z cywilizowanym światem - udowadnia to każdą swoją wypowiedzią.

---

szerszon napisał(a):A jak wynika z paragrafu 2.1
pieszy idzie w poprzek nie zesraj się on nie widzi znaku A-7 :spoko:
Za to kierujący ma ustąpić pierwszeństwa - taka definicja widać obca ci :help:
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Pierwszeństwo

Postprzez szerszon » środa 05 sierpnia 2020, 22:34

Henq napisał(a):
szerszon napisał(a):A jak wynika z paragrafu 2.1
pieszy idzie w poprzek nie zesraj się on nie widzi znaku A-7 :spoko:
Za to kierujący ma ustąpić pierwszeństwa - taka definicja widać obca ci :help:
Ale przygłupie może widzieć D-1. który go nie dotyczy, bo nie jest kierującym
Dlatego jesteś debilem, bo tego nie rozumiesz. A druga sprawa znak A-7 ma specyficzny kształt..ale to dalej pieszego nie interesuje. Kiedy debilu zrozumiesz...
2) drodze podporządkowanej — rozumie się przez to
drogę oznakowaną jako droga podporządkowana,
na której kierujący zbliżający się do skrzyżowania
jest obowiązany ustąpić pierwszeństwa kierującym zbliżającym si´ do skrzyżowania drogą oznakowaną jako droga z pierwszeństwem;
Kierujacym debilu, a nie pieszemu. Jeśli nie ma przejścia dla pieszych to pieszy musi ustąpić.
I na tym kolejnym twoim "popisie" można śmiało stwierdzić,że jesteś DEBILEM. Z czystym sumieniem bez obawy,że obraziłem. Nie obraziłem...stwierdziłem fakt.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Pierwszeństwo

Postprzez Henq » środa 05 sierpnia 2020, 22:46

Powoli już dociera, ale tak powoli :spoko:
Czyli "matołku" to nie pieszy ma się martwić czy ma pierwszeństwo czy nie tylko tak jak było w temacie pojazd dojeżdżający do A-7 ma ustąpic pierwszeństwa - a komo a no pieszemu poruszającemu się drogą główna poboczem, a dlaczego a dlatego, że nie art 2.1 "matołku" a dlatego, że w definicji ustąpienia pierwszeństwa jest:
"a pieszego - do zatrzymania się, zwolnienia lub przyspieszenia kroku;"

Gdyby nie twoje perfidne manipulacje by zakryć swoja głupotę na prawdę niektóre twoje wpisy były by przydatne, a tak to właśnie dyskredytuje przydatność tych wpisów, twoja głupota i te twoje brednie na temat linii krawędziowej, połączenia jezdni tylko na skrzyżowaniu, czy nie rozróżnianiu co to autobus :help: uświadamia innym jaka mierna wiedza w tobie siedzi.
Internet nie zapomina twoich głupot :spoko:
Takich jak teraz: jak można nie doczytać, ze pieszy idzie w poprzek drogi?
Mniej epitetów więcej edukacji :spoko:
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sytuacje na drodze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 108 gości