PoRD a tramwaje

Tu możecie podzielić się uwagami lub wątpliwościami związanymi z poruszaniem się na drogach

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

Re: PoRD a tramwaje

Postprzez Henq » środa 11 marca 2020, 22:14

Nie sądziłem, że wytykanie nieznajomości PoRD, przytłaczanie konkretnymi argumentami i udowadnianie, że oponent nie ma pojęcia o przepisach drogowych a wielce się mądrzy doprowadzi do nazywania mnie agresywnym :eek2:
No ale widocznie jak komuś to podnosi ego bo z przepisów noga to najlepszą obroną jest atak, szkoda tylko, że potem zwykły użytkownik na tym cierpi tak jak teraz @Marcel2727 :help: Nie wiedziałem, że sygnalizacja świetlna znosi C-12 :hmm: to zapewne jakaś wyższa szkoła jazdy :help:
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: PoRD a tramwaje

Postprzez szymonix » czwartek 12 marca 2020, 16:29

Henq napisał(a):Nie wiedziałem, że sygnalizacja świetlna znosi C-12

Nadal prowokujesz, potem się dziwisz że piszą o twojej agresji ... Nie napisałem, że sygnalizacja znosi C-12(nadal jeździ się zgodnie ze strzałkami na znaku wokół placu, klombu, obiektu czy budowli), po co agresywnie łapiesz za kostkę, skoro sygnalizacja jest ważniejsza od A-7, przecież..Nie to napisałem ?? Od reszty wymagasz cudów, geniuszu drogowego i przepisów na pamięć.. moze od siebie by trzeba zacząć..przemyśl. :spoko: :spoko:
Marcel2727 napisał(a):Czepianie się składni...

Nie, nie czepianie sie składni.. Jeśli mówimy o prawie to wypada posługiwać się zwrotami z kodeksu - zauważ, że prawie nikomu tu nie jest ciężko użyć pojęcia z PoRD, tylko ty wymyślasz swoje nazwy.. I mają koledzy rację - nie czytasz po prostu co ci się na tacy daje - przestańcie go karmić.. :lol: :lol:
Avatar użytkownika
szymonix
 
Posty: 451
Dołączył(a): poniedziałek 14 maja 2018, 22:28

Re: PoRD a tramwaje

Postprzez Henq » piątek 13 marca 2020, 21:27

szymonix napisał(a):Nie napisałem, że sygnalizacja znosi C-12(nadal jeździ się zgodnie ze strzałkami na znaku wokół placu, klombu, obiektu czy budowli), po co agresywnie łapiesz za kostkę, skoro sygnalizacja jest ważniejsza od A-7, przecież..Nie to napisałem ?? Od reszty wymagasz cudów, geniuszu drogowego i przepisów na pamięć.. moze od siebie by trzeba zacząć..przemyśl. :spoko: :spoko:
Jak zwykle zapewne ktoś się podszywa i takie debilizmy wypisuje:
szymonix napisał(a):
Marcel2727 napisał(a): Nie dotyczy to ronda.

Jeśli na rondzie są "światła" to o jakim "rondzie" mowa?? Zasady jazdy po rondach wtedy nie obowiązują.. Czaisz ??
bo przecież to nie on, on nie winny :help: :wall: on o A-7 pisał - ta ciekawe gdzie :eek2:
Podstawową zasadą jazdy po rondach jest C-12!!! C-12 pomimo sygnalizacji świetlnej obowiązuje!!!

Ale jak widać na przykładzie niektórzy nie dość, że podstawowych przepisów nie ogarniają to sami sobie przeczą, nie wiedzą co piszą, a jak się im braki wytknie to oczywiście agresja i ataki personalne. Jak się udowodni braki w podstawowych przepisach które to każdy kierujący powinien znać na pamięć to zaczynają skomleć, że oni tak nie pisali :eek2: :help:
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: PoRD a tramwaje

Postprzez Marcel2727 » niedziela 15 marca 2020, 20:18

szymonix napisał(a):
Marcel2727 napisał(a):Czepianie się składni...

Nie, nie czepianie sie składni.. Jeśli mówimy o prawie to wypada posługiwać się zwrotami z kodeksu - zauważ, że prawie nikomu tu nie jest ciężko użyć pojęcia z PoRD, tylko ty wymyślasz swoje nazwy.. I mają koledzy rację - nie czytasz po prostu co ci się na tacy daje - przestańcie go karmić.. :lol: :lol:


To jest właśnie czepianie się składni :mrgreen: Semantyka posta jest dalej taka sama :spoko:
Marcel2727
 
Posty: 833
Dołączył(a): środa 14 sierpnia 2019, 23:11

Poprzednia strona

Powrót do Sytuacje na drodze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 50 gości