pierwsza stłuczka

Tu możecie podzielić się uwagami lub wątpliwościami związanymi z poruszaniem się na drogach

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

pierwsza stłuczka

Postprzez kasiatututu » wtorek 22 stycznia 2019, 13:24

jak wspominacie swoją pierwszą stłuczkę/kolizję/wjechanie w ścianę/karambol? ;)

u mnie pierwsza była niezauważalna ryska na zderzaku, nie pamiętam w sumie gdzie, a potem kolizja na 4 samochody (spowodowana pzeze mnie...), spowodowana wjazdem na skrzyżowanie z prędkością 20 km/h i nieuważnością oczywiście. facet o którego zahaczyłam wjechał w kolejnego kierowce a ten zahaczył o samochód na poboczu.

Powiem wam, że dopiero po tym zaczęłam jeździć naprawdę pewnie i nauczyłam się jeździć
kasiatututu
 
Posty: 7
Dołączył(a): środa 19 grudnia 2018, 11:14

Re: pierwsza stłuczka

Postprzez tomekmagiera » poniedziałek 17 czerwca 2019, 23:40

Wiem ze juz troche stary temat, ale napisze mimo wszystko :D

Pierwsza stluczke jaka mialem to stluczka samochodem taty... jakas baba wymusila pierwszenstwo na rondzie. Niby wiedzialem że nie moja wina, ale serce mi tak walilo, oblal mnie zimny pot no i telefon po policje. Nie chcieli mi za bardzo wierzyc ze to z winy tej kobiety dlatego, ze mialem wtedy prawko niecale pol roku, ale na szczescie znalazl sie swiadek ktory potwierdzil moja wersje. Szkody nie byly jakies straszne, ale kosztowne, stluczona prawa przednia lampa no i zderzak poharatany i oczywiscie nie moglem wrocic tym autem do domu tylko na lawecie. No nie powiem, ojciec prawie dostal zawalu a jak zobaczylem jego reakcje to ja razem z nim :D ale jakos niedlugo mu przeszlo, bo i tak dostal kase z ubezpieczenia + doplate. Jakis znajomy pokazal mu strone gdzie pomagaja dostac doplate do odszkodowania (chyba doplata.com czy doplata.com.pl, jakos tak) no i w gruncie rzeczy to sie nawet ucieszyl, bo jeszcze mu pare stowek zostalo w kieszeni :D Ale co sie stresu najadlem, to moje.

Wiec podsumowujac to moja pierwsza (i jak na razie jedyna) stluczke wspominam zle i raczej juz bym nie chcial w zadnej uczestniczyc :D chociaz teraz juz mam swoje auto, ale niesmak pozostal :D
tomekmagiera
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 17 czerwca 2019, 19:27


Powrót do Sytuacje na drodze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 71 gości