Dwa pasy do skrętu w lewo

Tu możecie podzielić się uwagami lub wątpliwościami związanymi z poruszaniem się na drogach

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

Re: Dwa pasy do skrętu w lewo

Postprzez szerszon » niedziela 08 kwietnia 2018, 21:40

co za typek teraz mu rysunki SoRO nie odpowiadają a co to na tych rysunkach inne SoRO jest czy co? a już rozumiem wjazd był lekko po skosie a tu prosto
No nie. Bo znowu sobie chcesz ustawić dyskusję pod swoje wizje.
wskaż w którym miejscu zmieniam pas na prawy zobaczymy kto bredzi:
źle wjeżdżasz. Z lewym kierunkowskazem do zakończenia manewru przy lewej krawędzi
aha i panie instruktorek art 22.2 obowiązuje na jezdni nie na skrzyżowaniu :lol: :lol: :lol: a pisałem naucz się w końcu przepisów
A 22.5 już nie ?
Poza tym pytałem. Obok jedzie równolegle pojazd na wprost I chce wjechać na pas wewnętrzny. Kto ma pierwszeństwo i dlaczego ?
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Dwa pasy do skrętu w lewo

Postprzez Henq » piątek 13 kwietnia 2018, 22:46

typku: SoRO wskazane :spoko: nie widzę byś zaznaczył gdzie zmieniam pas na prawy :eek2:
bredzisz, że źle wjeżdżam :eek2: no to dla ciebie :
wjeżdżam z lewego pasa z lewym kierunkowskazem z jezdni przed skrzyżowaniem :spoko:
na powierzchnię skrzyżowania :spoko:
z zamiarem skrętu w lewo :eek2:
Obrazek
- nie widzę byś wskazał przepis nakazujący mi, że manewr skrętu w lewo na powierzchni skrzyżowania mam wykonać od lewej krawędzi :eek2:
nie widzę żadnych linii wyprowadzających; ani żadnej twojej chorej wizji; :eek2:
wskażesz w końcu przepis nakazujący/wymuszający bym po wjeździe na skrzyżowanie z lewego pasa wjechał na skrzyżowaniu na pas lewy? :eek2:
może rysunek ułatwi ci ułatwi :thumb2: chociaż wątpię :eek2:
Obrazek
- raczej będzie bełkot i inne bredzenie warszafskich pseudo instruktoróff :eek2:
fakty :spoko: panie, a może rysunek na poparcie swoich chorych wizji????
może rysunek za bardzo kwadratowy i nagle powierzchnia skrzyżowania ci się zgubiła? już nie wspominając o art 22.4 :eek2:
albo pas się znalazł bo wcześniej nie był wymalowany :eek2:
:lol: :lol: :lol: :lol: ja obstawiam ten pas niewymalowany i się pseudo instruktorki gubią :lol:
Ostatnio zmieniony piątek 13 kwietnia 2018, 23:14 przez Henq, łącznie zmieniany 1 raz
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Dwa pasy do skrętu w lewo

Postprzez szerszon » piątek 13 kwietnia 2018, 23:10

wjeżdżam z lewego pasa z lewym kierunkowskazem z jezdni przed skrzyżowaniem :spoko:
na powierzchnię skrzyżowania :spoko:
z zamiarem skrętu w lewo
I znajdujesz się nagle na prawym pasie...czary ? :hmm:
W tym rzecz,że ty przed skrętem w lewo wjeżdżasz na prawy pas i dopiero jedziesz po obwiedni ronda. Pewnie pasem zewnętrznym z lewym kierunkowskazem, bo skrętu jeszcze nie zakończono. :lol: :lol: :lol:
- nie widzę byś wskazał przepis nakazujący mi, że manewr skrętu w lewo na powierzchni skrzyżowania mam wykonać od lewej krawędzi
PoRD w reglamentacji i książeczki do czytania ze zrozumieniem dla klasy trzeciej szkoły podstawowej ?
Przejeżdżając przez skrzyżowanie jesteś w fazie zmiany kierunku jazdy, którą to zakończysz dopiero zjeżdżając ze skrzyżowania.Zamiar nie kończy się na wjeździe na skrzyżowanie.
nie widzę żadnych linii wyprowadzających; ani żadnej twojej chorej wizji;
A wystarczy przeczytać ze zrozumieniem Art 22.2 i Art 22.5
wskażesz w końcu przepis nakazujący/wymuszający bym po wjeździe na skrzyżowanie z lewego pasa wjechał na skrzyżowaniu na pas lewy? :eek2:
może rysunek ułatwi ci ułatwi
Przy skrcie w lewo jak wyżej. Przy jeździe na wprost musisz jeszcze brać pod uwagę pojazd na prawym pasie jezdni przy wjeździe na skrzyżowanie. A tam Art 22.4
Jak pisałem wcześniej..za instruktorami nawet teczki by ci nie pozwolono nieść.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Dwa pasy do skrętu w lewo

Postprzez Henq » piątek 13 kwietnia 2018, 23:27

szerszon napisał(a):I znajdujesz się nagle na prawym pasie...czary ?
tak! cały czas na tym samym :spoko: - dla ciebie nie wyznaczone znaczy nie istnieją :eek2:
co za typ :eek2:
no i kolejny pieprzy że zjeżdżając ze skrzyżowania kończę zmianę kierunku jazdy :eek2:
co to jest?

kolejny melepeta będzie twierdził, że sygnalizuje "zamiar" który to mam przed wjazdem na skrzyżowanie? :wow: a manewr gdzie?
no to pseudo instruktorek z lewego na lewy:
Obrazek
teleportacja :eek2: :wow: :wow: :wow:
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Dwa pasy do skrętu w lewo

Postprzez szerszon » sobota 14 kwietnia 2018, 07:03

tak! cały czas na tym samym :spoko: - dla ciebie nie wyznaczone znaczy nie istnieją :eek2:
co za typ
Tak ? Pas sprzed skrętu i pas po skręcie to te same pasy ruchu ?
Odpowiada to definicji pasa ruchu? Weź się naucz czytać ze zrozumieniem.
no i kolejny pieprzy że zjeżdżając ze skrzyżowania kończę zmianę kierunku jazdy :eek2:
co to jest?
Może już kończę po wjeździe ? Skończyłeś zmieniać kierunek jazdy ? Chyba tylko wtedy, gdy potraktujesz, a właściwie ty tak to robisz, obwiednię jako osobną drogą.
Ale gdybyś choć tyci tyci umiał czytać ze zrozumieniem...definicja skrzyżowania.
kolejny melepeta będzie twierdził, że sygnalizuje "zamiar" który to mam przed wjazdem na skrzyżowanie? :wow: a manewr gdzie?
no to pseudo instruktorek z lewego na lewy:
Kolejny samozwańczy "interpretator" spod budki z piwem bedzie kończył zmianę kierunku jazdy już po wjeździe na skrzyżowaniw. Naucz sie czytać ze zrozumieniem, bo ta dyskusja przypomina rzucanie grochem o ścianę. Podaję bez przerwy Art 22.5, który dla ciebie nie istnieje. Kartki ci się skleiły ?
teleportacja
Nie, przejazd przez skrzyżowanie i zajęcie pasa ruchu po skręcie. tobie pasy ruchu się wiją jak węże w zależności, gdzie chcesz jechać. Cytując klasyka...definicje, głupcze
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Dwa pasy do skrętu w lewo

Postprzez Henq » sobota 14 kwietnia 2018, 07:32

no to się pseudo instruktorku zdecyduj wyjeżdżasz z lewego pasa na skrzyżowanie i co nagle na ten sam pas :wow:
po raz kolejny art 22.5 dotyczy sygnalizacji manewru a nie jazdy przez skrzyżowanie :spoko:
no i co "klasyku" :eek2: nadal nie widzę przepisu tylko jakieś chore wizje :eek2:
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Dwa pasy do skrętu w lewo

Postprzez szerszon » sobota 14 kwietnia 2018, 07:39

no to się pseudo instruktorku zdecyduj wyjeżdżasz z lewego pasa na skrzyżowanie i co
Myślący inaczej..naucz się czytać ze zrozumieniem i wtedy zacznij czytać przepisy. Zacznij od definicji.
po raz kolejny art 22.5 dotyczy sygnalizacji manewru a nie jazdy przez skrzyżowanie

co za totalna ciemnota i bezmyślność... sygnalizuje się podczas jazdy przez skrzyżowanie. Nie wiem czy wiesz, ale nie kończysz sygnalizacji po wjeździe na skrzyżowanie, ponieważ jeszcze nie skończyłeś manewru skrętu. Naprawdę wysil się..może trzeci zwój ci się wyklaruje,
no i co "klasyku"
Dalej aktualne..przepisy głupcze, a nie twoje bezmyślne interpretacje.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Dwa pasy do skrętu w lewo

Postprzez Henq » sobota 14 kwietnia 2018, 07:44

inwektywy i bełkot nic już pseudoinstruktorkowi nie pozostało bo wiedzy i argumentów 0
jeszcze raz bo widzę w warszafce ciemnogród :
nie ma przepisu nakazujacego mi pokonanie skrzyżowania od konkretnej strony :spoko:
jest przepis przed są po ale nie ma w trakcie.
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Dwa pasy do skrętu w lewo

Postprzez szerszon » sobota 14 kwietnia 2018, 17:59

Henq napisał(a):inwektywy i bełkot nic już pseudoinstruktorkowi nie pozostało bo wiedzy i argumentów 0
jeszcze raz bo widzę w warszafce ciemnogród :
.
Było nie zaczynać dyletancie. Teraz płaczesz ? Dalej klasyk aktualny. Argumenty padały. Tylko twój móżdżek nie jest w stanie tego przetworzyć. Takie agenty jak ty na "zagranicznych" rejestracjach zazwyczaj parkują przed wjazdem do miasta i dalej z buta lub tramwajem.
nie ma przepisu nakazujacego mi pokonanie skrzyżowania od konkretnej strony :spoko:
jest przepis przed są po ale nie ma w trakcie
Są. Nawet dwa, które są ze sobą powiązane. Ale aby to zrozumieć trzeba nie pić wody z kałuży. Nie piszę o ogólnym pokonaniu skrzyżowania, które można przejechać na wprost zarówno lewym jak i prawym pasem. Ale ty tego nie ogarniasz,że jest dyskusja o zmianie kierunku jazdy podczas przejazdu przez skrzyżowanie. Masz się ustawić zgodnie z Art 22.2 i sygnalizować zgodnie z Art 22.5. ty zaś ignorujesz Art 22.5...przykro mi, że powiązanie ze sobą dwóch przepisów ciebie przerasta.
Nie potrafisz udowodnić tego przepisami posuwając się do kretyńskich wymysłów o "zmianach" pasa, gdzie nie zachodzi taki manewr, albo usilnie wmawiasz, że nie ma obowiązku sygnalizacji, bo nie napisali, że "każdy" :lol: :lol: :lol:
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Dwa pasy do skrętu w lewo

Postprzez Henq » sobota 14 kwietnia 2018, 20:20

typie przecież żadnych argumentów nie podałeś tylko swoje chore wizje :eek2: art 22.5 nie ma nic wspólnego z ustawieniem pojazdu na powierzchni skrzyżowania art 22.5 mówi ci tylko co masz sygnalizować i do kiedy a nie jak pojazd ma jechać ogarnij w końcu przepisy i przestań pisać swoje chore wizje. Nadal nie wyjaśniłeś jakim cudem skręcając w lewo czy też w prawo włączasz kierunkowskaz zmieniasz pas i nie kończysz tej sygnalizacji tylko zmieniasz kierunek jazdy? No to jak nagle nie "każdy" manewr trzeba sygnalizować :eek2: ogarnij się w przepisie nie ma "każdy manewr obowiązkowo" zacznij w końcu jakieś korki brać z czytania ze zrozumieniem będzie mniej twoich idiotyzmów na forum.
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Dwa pasy do skrętu w lewo

Postprzez szerszon » sobota 14 kwietnia 2018, 22:27

Henq napisał(a):typie przecież żadnych argumentów nie podałeś tylko swoje chore wizje

Jeśli chodzi o chore wizje to jesteś tutaj niedoścignionym miszczem. To nie ja wymysliłem sobie zmianę pasa ruchu, gdzie jest zajecie pasa ruchu i wręcz ryłem ze śmiechu jak wrzucałeś filmiki, które przeczyły twojemu kretyńskiemu stanowisku. To nie ja pisałem,że zmiana kierunku jazdy jest ważniejsza od zmiany pasa ruchu. Nawet wrzuciłeś cytat jakiegoś dzięcioła z taką samą "wiedzą" jak twoja..czyli dno i 5 metrów mułu. ty nawet dwóch zdań nie potrafisz ze zrozumieniem przeczytać. Wymysliłeś sobie,że jak w przepisie nie ma "każdy" to juz nie musisz. Z czego znowu miałem bekę w wątku o pieszych. ty nawet nie odróżniasz skrzyżowania od zakrętu, a przeczytanie całego akapitu tekstu poza tytułem jest jak wyprawa na K-2...nie do przejścia dla amatorów.
art 22.5 nie ma nic wspólnego z ustawieniem pojazdu na powierzchni skrzyżowania art 22.5 mówi ci tylko co masz sygnalizować i do kiedy a nie jak pojazd ma jechać ogarnij w końcu przepisy i przestań pisać swoje chore wizje.
już się popisywałeś,że sygnalizujesz lewym kierunkowskazem skręt w lewo pasem zewnętrznym :lol: :lol: :lol: oczywiście,że ma, ponieważ po sygnalizacji wiem, czego mogę się spodziewać w najblizszym czasie..pod warunkiem, że nie jedzie jełop twego pokroju
Nadal nie wyjaśniłeś jakim cudem skręcając w lewo czy też w prawo włączasz kierunkowskaz zmieniasz pas i nie kończysz tej sygnalizacji tylko zmieniasz kierunek jazdy?
Oczywiście,że napisałem, ale ty jak zwykle masz problem ze zrozumienie dwóch zdań złożonych. To były dwa oddzielne manewry jeden po drugim, zmiana pasa ruchu i skręt. Jak chcesz możesz na moment wyłączyć kierunkowskaz, a by zaznaczyć przerwę. Tylko po co ? Każdy myślący zorientuje się,że nie sygnalizuje się dalej zmiany pasa ruchu, bo ta już się dokonała i pozostałą tylko zmiana kierunku jazdy....przepraszam ..według ciebie zmiana pasa ruchu :lol: :lol: :lol:
ogarnij się w przepisie nie ma "każdy manewr obowiązkowo" zacznij w końcu jakieś korki brać z czytania ze zrozumieniem będzie mniej twoich idiotyzmów na forum.
Ale jest napisane,że kierujący jest zobowiązany...pieszy nie musi sygnalizować zmiany kierunku chodu :lol: :lol: :lol: zamiast tu pyskować niedouczony trollu fruwaj do nauki..bo to obciach,że na branżowym forum taki pętak się popisuje głupotą i obraża innych. Otóż nie jesteś w stanie nie obrazić.Nie ten poziom. Czesław Nie mecz się.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Dwa pasy do skrętu w lewo

Postprzez Henq » niedziela 15 kwietnia 2018, 08:23

no i dalej zero argumentów tylko słowotok. czyli jednak nie ma w przepisie "każdy" i wg ciebie można się domyślać ale jełop z ciebie za każdym razem jak chcesz ukryć braki w swoim wykształceniu to naginasz przepisy pod siebie nie da się tak pseudoinstruktorku.
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Dwa pasy do skrętu w lewo

Postprzez szerszon » poniedziałek 16 kwietnia 2018, 21:07

Henq napisał(a):no i dalej zero argumentów tylko słowotok. czyli jednak nie ma w przepisie "każdy" i wg ciebie można się domyślać ale jełop z ciebie za każdym razem jak chcesz ukryć braki w swoim wykształceniu to naginasz przepisy pod siebie nie da się tak pseudoinstruktorku.
Uciekłeś od każdego kierującego jak pokazałem w innym wątku,że bzdury wypisujesz, do każdego manewru :lol: :lol: :lol: Słowotok i bezmyślność w określaniu manewrów to twoja domena. Nie odróżniasz zmiany pasa ruchu od jego zajęcia. Włącz fonię w filmikach i posłuchaj. Zobaczymy wtedy.
Jak to sie mówi, wycofałeś się na z góry upatrzony pozycje. Czyli jednak cos trybisz. Jestem pod wrażeniem.
Heniu...zagadka...
Obrazek
Z punku A do C podobno mam "wybór" a z punktu A do B już tylko zmieniam pasy ruchu, prawda ? Uprzedzając...przecinam przecież linie, jak to zaznaczałeś na swoich kretyńskich rysuneczkach.Czyli mam sygnalizować manewr "zmiany pasa ruchu" ? Którym kierunkowskazem ?
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Dwa pasy do skrętu w lewo

Postprzez Henq » środa 18 kwietnia 2018, 19:48

bzdurka za bzdurką bzdurką pogania brawo oby więcej takich kwiatuszkóf :lol:
ale z ciebie ćwok :eek2: przejazd prosto przez skrzyżowanie nie jest zmianą pasa ruchu, ani zmianą kierunku jazdy! - twój debilny rysuneczek dobitnie pokazuje, że nie masz pojęcia o czym się do ciebie pisze, ani o przepisach ruchu drogowego.
viewtopic.php?f=3&t=40350&start=690#p418569
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Dwa pasy do skrętu w lewo

Postprzez szerszon » środa 18 kwietnia 2018, 21:42

Henq napisał(a):bzdurka za bzdurką bzdurką pogania brawo oby więcej takich kwiatuszkóf :lol:
ale z ciebie ćwok :eek2: przejazd prosto przez skrzyżowanie nie jest zmianą pasa ruchu, ani zmianą kierunku jazdy! - twój debilny rysuneczek dobitnie pokazuje, że nie masz pojęcia o czym się do ciebie pisze, ani o przepisach ruchu drogowego.
viewtopic.php?f=3&t=40350&start=690#p418569
Ze mnie ??? to ty lansujesz "zmianę pasa ruchu", bo linie przecinasz. A czym się różni przecięcie z A do B od A do C ? Niczym, tylko ostatnie gamonie widzą w tym "zmianę pasa ruchu". Do nauki miszczu.
Czy patologia drogowa odsłuchała już co w filmiku powiedzieli, czy dalej boli napływ wiedzy ?
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Poprzednia strona

Powrót do Sytuacje na drodze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 140 gości