Zatrzymanie z powodu warunków ruchu - ankieta

Tu możecie podzielić się uwagami lub wątpliwościami związanymi z poruszaniem się na drogach

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

Które zatrzymanie wynika z warunków ruchu?

a/ zatrzymanie na linii P-12
0
Brak głosów
b/ zatrzymanie na linii P-13
4
36%
c/ oba
2
18%
d/ żadne z nich
5
45%
 
Liczba głosów : 11

Re: Zatrzymanie z powodu warunków ruchu - ankieta

Postprzez PraktykRuchu » wtorek 08 sierpnia 2017, 22:59

szerszon napisał(a):Kwestionuję twoje kategoryczne ustąpienie pierwszeństwa to powstrzymanie się od ruchu w powszechnym rozumieniu.

To zdanie to bełkot. Używaj czasem przecinków, cudzysłowów i tak dalej.

szerszon napisał(a):Czyli dalej nie chcesz się przyznać, co miałeś na myśli pisząc te słowa

Napisałem to już kilka razy, ale oczywiście będziesz udawał żeby nie padły, by nie dopuścić do siebie myśli, że zrobiłeś z siebie kretyna. ;-)

szerszon napisał(a):No to jak z tym powszechnym rozumieniem powstrzymania się od ruchu ???

To nie moja wina, że nie wiesz, co to znaczy "powstrzymać ci od ruchu". Ludzie ci to tłumaczyli tyle razy i dalej nie kumasz? Skoncentruj się. Powstrzymanie się od ruchu jest wtedy, kiedy jedziesz, ale się zatrzymujesz. Albo kiedy mógłbyś ruszyć, ale nie ruszasz. Albo kiedy miałbyś skręcić, ale nie skręcasz. Albo kiedy chciałbyś zmienić pas, ale zostajesz na swoim. Albo kiedy mógłbyś wjechać na skrzyżowanie, ale nie wjeżdżasz - np. zwalniasz.

Jeżeli te rzeczy, które wymieniłem robisz po to, by nie zmusić swoim ruchem innego kierującego do zmiany kierunku ruchu, pasa ruchu albo istotnej zmiany prędkości, to wtedy takie powstrzymanie się od ruchu nazywamy ustąpieniem pierwszeństwa.

Jeżeli robisz je, bo ci się spodobały widoki, albo dlatego, że się rozmyśliłeś i nie chcesz już dalej jechać tam, gdzie chciałeś albo z jakiegokolwiek innego powodu, to wtedy takie powstrzymanie się od ruchu nie jest ustąpieniem pierwszeństwa.
PraktykRuchu
 
Posty: 633
Dołączył(a): niedziela 11 grudnia 2016, 22:36

Re: Zatrzymanie z powodu warunków ruchu - ankieta

Postprzez STARYSZOFER » wtorek 08 sierpnia 2017, 23:05

Praktyk, przecież do Szerszona to jak grochem o ścianę.
Było cymbalistów wielu, ale przy Szerszonie to każdy wymięka.... :lol:
Avatar użytkownika
STARYSZOFER
 
Posty: 424
Dołączył(a): piątek 08 lipca 2016, 19:52

Re: Zatrzymanie z powodu warunków ruchu - ankieta

Postprzez szerszon » wtorek 08 sierpnia 2017, 23:11

PraktykRuchu napisał(a):To zdanie to bełkot. Używaj czasem przecinków, cudzysłowów i tak dalej.
To zdanie to twój punkt widzenia.
"Ustąpienie pierwszeństwa to powstrzymanie się od ruchu( w powszechnym rozumieniu)". Lepiej ???
Napisałem to już kilka razy, ale oczywiście będziesz udawał żeby nie padły, by nie dopuścić do siebie myśli, że zrobiłeś z siebie kretyna.
Na razie cały czas udowadniam,że jednak to nie ja. Nie chcesz się przyznać, co oznacza według ciebie powstrzymanie się od ruchu w powszechnym rozumieniu ???
Powstrzymanie się od ruchu jest wtedy, kiedy jedziesz, ale się zatrzymujesz. Albo kiedy mógłbyś ruszyć, ale nie ruszasz. Albo kiedy miałbyś skręcić, ale nie skręcasz. Albo kiedy chciałbyś zmienić pas, ale zostajesz na swoim. Albo kiedy mógłbyś wjechać na skrzyżowanie, ale nie wjeżdżasz - np. zwalniasz.
Wszystko się zgadza. Tylko piszesz to dopiero po łomocie. :lol:
Pierwotna wersja w twoim wykonaniu to...
"ustąpienie pierwszeństwa to powstrzymanie się od ruchu( w powszechnym rozumieniu) . Teraz dotarło,że można zwolnić. :lol:
Jeżeli te rzeczy, które wymieniłem robisz po to, by nie zmusić swoim ruchem innego kierującego do zmiany kierunku ruchu, pasa ruchu albo istotnej zmiany prędkości, to wtedy takie powstrzymanie się od ruchu nazywamy ustąpieniem pierwszeństwa.
Jestem pod wrażeniem. W końcu się nauczyłeś. I po co ta cała gadka ???

Jeżeli robisz je, bo ci się spodobały widoki, albo dlatego, że się rozmyśliłeś i nie chcesz już dalej jechać tam, gdzie chciałeś albo z jakiegokolwiek innego powodu, to wtedy takie powstrzymanie się od ruchu nie jest ustąpieniem pierwszeństwa
Tez czytałem post sankili :lol: :lol: :lol: Twój post to zlepek innych postów, które ci dobitnie pokazały,że twoje w "powszechnym rozumieniu" nadaje się do ... :lol:

STARYSZOFER napisał(a):
Ty jednak jesteś wyjątkowo tępy.

Powstrzymanie się od ruchu niekoniecznie oznacza zatrzmanie się.

Tak więc, nie kompromituj się już i przyznaj się jak mężczyzna do błędu przed Prakykiem Ruchu.
Zabawny jesteś. Przeczytałeś chociaż te dyskusję. Oczywiście,że powstrzymanie od ruchu nie oznacza zatrzymania się. Nawet Praktyk do tego doszedł wbrew pierwotnej swej wersji.
I nie mam do czego się przyznawać. Cisnę tylko Praktyka, bo bzdurki wypisuje, apotem czyjeś słowa przypisuje sobie. :lol:
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Zatrzymanie z powodu warunków ruchu - ankieta

Postprzez PraktykRuchu » wtorek 08 sierpnia 2017, 23:31

szerszon napisał(a):"Ustąpienie pierwszeństwa to powstrzymanie się od ruchu( w powszechnym rozumieniu)". Lepiej ???

No lepiej. :D No i co? Powstrzymanie się od ruchu w powszechnym rozumieniu oznacza właśnie to, co wypisałem. Nic się nie zmieniło. :lol:
szerszon napisał(a):Wszystko się zgadza. Tylko piszesz to dopiero po łomocie. :lol:

A zdajesz sobie sprawę, że to wcale nie jest tak, że im częściej piszesz o "łomotach", "oraniu", "klapsach" i innych takich, tym bardziej masz rację? :lol: Brzmisz wtedy jak ten Kozak z powiedzenia, ku uciesze postronnych obserwatorów... Tak tylko cię informuję. :wink:
szerszon napisał(a):"ustąpienie pierwszeństwa to powstrzymanie się od ruchu( w powszechnym rozumieniu) . Teraz dotarło,że można zwolnić. :lol:

To nie do mnie dotarło, że można zwolnić... tylko do ciebie powoli dociera, że powstrzymanie się od ruchu to także zwalnianie. :lol: Mam nadzieję, że dociera. Bo dociera bardzo powoli. :D
szerszon napisał(a):Jestem pod wrażeniem. W końcu się nauczyłeś. I po co ta cała gadka ???

Nie wiem. Może dlatego, że dalej nie chcesz się przyznać, że pisałeś głupoty. I że nie docierało do ciebie, że bez powstrzymania się od ruchu nie ma ustąpienia pierwszeństwa... :lol: a teraz, gdy ci wytłumaczyli, czym jest powstrzymanie się od ruchu - głupio ci odwołać, co wcześniej pisałeś, bo masz upośledzoną zdolność przyznawania się do własnych pomyłek. ;-)
PraktykRuchu
 
Posty: 633
Dołączył(a): niedziela 11 grudnia 2016, 22:36

Re: Zatrzymanie z powodu warunków ruchu - ankieta

Postprzez szerszon » wtorek 08 sierpnia 2017, 23:53

PraktykRuchu napisał(a):No lepiej. :D No i co? Powstrzymanie się od ruchu w powszechnym rozumieniu oznacza właśnie to, co wypisałem. Nic się nie zmieniło.
No właśnie nie. Wypisałeś, gdy się zorientowałeś, iż nie obronisz swojego stanowiska pt
Ustąpienie pierwszeństwa to powstrzymanie się od ruchu pisząc jednocześnie o braku definicji legalnej i jednoczesnym zastosowaniu powszechnego rozumienia. To co napisałeś pod naciskiem to nie jest powszechne rozumienie. Masa ludzi, dzieci, dziadków nie ma prawa jazdy, czy nie jeździ rowerem i ta cała twoja wyliczanka jest dla nich specjalistycznym językiem.Na pewno jakaś babina powie ci,że dla niech powstrzymanie się od ruchu to brak zmiany pasa ruchu :lol: :lol: :lol:
A zdajesz sobie sprawę, że to wcale nie jest tak, że im częściej piszesz o "łomotach",
Ale ja to notorycznie robię i na nic twoje wycieczkowe posty. :lol: :lol: :lol:
Udajesz,że nie ma innych przepisów, albo piszesz kocopały o powszechnym rozumieniu.
To nie do mnie dotarło, że można zwolnić... tylko do ciebie powoli dociera, że powstrzymanie się od ruchu to także zwalnianie.
Przypomnieć ci, kiedy napisałem o zwolnieniu, a ty napisałeś mi,że chwała mi za to, ale to nie jest ustąpienie pierwszeństwa ???
Czy myślisz,że to zniknęło ??? Czy myślisz,że ktoś ma tak krótką pamięć ???
Może dlatego, że dalej nie chcesz się przyznać, że pisałeś głupoty.
Nawet nie śmiem ci wchodzić w paradę. Jeden wystarczy. Ja się ograniczam tylko do ich wytykania.
I że nie docierało do ciebie, że bez powstrzymania się od ruchu nie ma ustąpienia pierwszeństwa.
w twoim powszechnym rozumieniu. :lol: :lol: :lol:

a teraz, gdy ci wytłumaczyli, czym jest powstrzymanie się od ruchu - głupio ci odwołać, co wcześniej pisałeś, bo masz upośledzoną zdolność przyznawania się do własnych pomyłek
Nie zauważyłeś ,że to jednak tobie wytłumaczyli, bo to jednak ty przyznałeś się do błędu, a nie ja ???
Jesli ty popełniłeś błąd, a ja miałem odmienne zdanie to do czego mam się przyznawać ??? Nie lubisz topić się sam ??? :lol:
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Zatrzymanie z powodu warunków ruchu - ankieta

Postprzez PraktykRuchu » środa 09 sierpnia 2017, 00:13

szerszon napisał(a):No właśnie nie. Wypisałeś, gdy się zorientowałeś, iż nie obronisz swojego stanowiska pt
Ustąpienie pierwszeństwa to powstrzymanie się od ruchu

To nie jest moje stanowisko, tylko treść ustawy.
szerszon napisał(a):To co napisałeś pod naciskiem to nie jest powszechne rozumienie. Masa ludzi, dzieci, dziadków nie ma prawa jazdy, czy nie jeździ rowerem i ta cała twoja wyliczanka jest dla nich specjalistycznym językiem.Na pewno jakaś babina powie ci,że dla niech powstrzymanie się od ruchu to brak zmiany pasa ruchu :lol: :lol: :lol:

Nie, ale jak szwagier męża zjedzie na lewy pas to ona powie, że się ruszył autem na lewo.
szerszon napisał(a):Udajesz,że nie ma innych przepisów, albo piszesz kocopały o powszechnym rozumieniu.

Skoro przepisy prawa są dla ciebie "kocopałami" (kocopołami, jak mniemam, ale ok.. mogłeś się pomylić, "a" i "o" leżą blisko siebie na klawiaturze) no to chyba powinieneś zniknąć z forum o prawie jazdy?
szerszon napisał(a):Przypomnieć ci, kiedy napisałem o zwolnieniu, a ty napisałeś mi,że chwała mi za to, ale to nie jest ustąpienie pierwszeństwa ???

A potem Henq napisał, że niezjechanie z jednego pasa na drugi to też jest powstrzymanie się od ruchu. I że zwolnienie, żeby nie wjechać na skrzyżowanie to też jest powstrzymanie się od ruchu. I przyznałem mu rację. Potem przyznałem też rację oskbelferowi. Ale w życiu nie przyznałbym racji kolesiowi, który próbuje zaprzeczyć temu, co jest napisane jak krowie na rowie w ustawie. Litości.
szerszon napisał(a):w twoim powszechnym rozumieniu. :lol: :lol: :lol:

Nie moja wina, że ty sobie wmówiłeś, że ja rozumiem coś inaczej niż naprawdę rozumiem. :lol: I niestety, tak się zacietrzewiłeś, że zacząłeś pisać głupoty... no i trudno ci się z nich teraz wycofać. A wystarczyło nie być zacietrzewionym, to byś teraz nie wyszedł na buraka, który nie umie się przyznać do błędu.
szerszon napisał(a):Nie zauważyłeś ,że to jednak tobie wytłumaczyli, bo to jednak ty przyznałeś się do błędu, a nie ja ???

Mi wytłumaczyli bardzo szybko. Bo chyba na tym polega forum dyskusyjne, że jak czegoś nie wiemy, to prosimy innych o opinię i oni nam tłumaczą, ew. wyprowadzają nas z błędu, a my się do tych błędów przyznajemy. :wink: Natomiast ty dalej nie dasz sobie nic wytłumaczyć, mimo że próbują ci tłumaczyć... To jasno pokazuje, że jesteś tu zbędny. Szkoda, że administracja nie chce tego zauważyć. Ale może inne osoby za mało cię raportują za twoje wyskoki.
PraktykRuchu
 
Posty: 633
Dołączył(a): niedziela 11 grudnia 2016, 22:36

Re: Zatrzymanie z powodu warunków ruchu - ankieta

Postprzez szerszon » środa 09 sierpnia 2017, 00:50

PraktykRuchu napisał(a):To nie jest moje stanowisko, tylko treść ustawy.
W treści ustawy nie ma twoich idiotyzmów. Jest coś o powszechnym rozumieniu w twoim wydaniu ??? Tym pierwotnym.
Nie, ale jak szwagier męża zjedzie na lewy pas to ona powie, że się ruszył autem na lewo.
Nie zmienił pasa ??? Czyli widzisz do czego nadaje się to twoje powszechne rozumienie ???
Skoro przepisy prawa są dla ciebie "kocopałami"
Nie przepisy, twoje kocopAły. Przepisy są ok. ty tu śmiecisz.
https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q= ... nd2rcie2PA

A potem Henq napisał,
Wtedy zrozumiałeś. Pytam się, przytrzeć ci dzioba jeszcze raz przypominając cytatami twoje stanowisko ??? Aż się zaplułeś... :lol:
Ale w życiu nie przyznałbym racji kolesiowi, który próbuje zaprzeczyć temu, co jest napisane jak krowie na rowie w ustawie. Litości.
Wiem że nie przyznasz mi racji nawet w oczywistych sprawach, bo ciebie tyle razy skompromitowałem, że masz traumę.Mam to gdzieś. I zrobię to za każdym razem, bo mam alergię na głupotę. I nie wycieraj sobie dzioba ustawą...chyba że masz białego kruka :lol:
Nie moja wina, że ty sobie wmówiłeś, że ja rozumiem coś inaczej niż naprawdę rozumiem.

Dobrze wiem, co rozumiałeś..inaczej nie byłoby tej wielostronicowej dyskusji. Za bardzo się bronisz, przeinaczasz...cytaty są nieubłagane..pokazują twój punkt widzenia.
I niestety, tak się zacietrzewiłeś, że zacząłeś pisać głupoty..
Przyznaję się do jednego..kopałem leżącego :lol: :lol: :lol: przepraszam,że raz za razem dostajesz strzała.
A wystarczyło nie być zacietrzewionym, to byś teraz nie wyszedł na buraka, który nie umie się przyznać do błędu.
Wystarczyło,że ty się przyznałeś. Jestem usatysfakcjonowany. :mrgreen: Taki burak jak ja pozamiatał takim znawcą. :lol:
Mi wytłumaczyli bardzo szybko.
Fakt, szybka rejterada. :lol:
, że jak czegoś nie wiemy, to prosimy innych o opinię i oni nam tłumaczą, ew. wyprowadzają nas z błędu,
No to dużo musisz pytać.
a my się do tych błędów przyznajemy.
jeszcze długa droga przed tobą.Błędów i idiotyzmów napłodziłeś.
Natomiast ty dalej nie dasz sobie nic wytłumaczyć, mimo że próbują ci tłumaczyć...
Kiepskie te próby...zazwyczaj wystarczy jeden post i ...nic już nie mają do tłumaczenia. :lol:
To jasno pokazuje, że jesteś tu zbędny. Szkoda, że administracja nie chce tego zauważyć.
W twoim przypadku już zauważyła..i chyba nie było to jednokrotne zauważenie, nieprawdaż ? :wink:
Jeszcze nie było przypadku, aby moderatorem był ktoś tak niekompetentny jak ty. Jak zostaniesz modem to sam zwieję.
Ale może inne osoby za mało cię raportują za twoje wyskoki.
Ależ proszę raportować i wykazać.
===============================
A teraz zobacz..porzuciłeś merytoryczny przedmiot sporu na rzecz swoich wynurzeń na temat mojej osoby. Nie masz nic konkretnego do przekazania. Zero.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Zatrzymanie z powodu warunków ruchu - ankieta

Postprzez PraktykRuchu » środa 09 sierpnia 2017, 00:59

szerszon napisał(a):Pytam się, przytrzeć ci dzioba jeszcze raz przypominając cytatami twoje stanowisko ??? Aż się zaplułeś... :lol:

Znów projekcja. Zaraz zobaczymy, kto się zapluł... :mrgreen:

Więc, szerszon, spytam jeszcze raz, wklejając twoje cytaty... czy teraz, gdy już wiesz, co oznacza "powstrzymanie się od ruchu" - czy odwołujesz swoje głupoty z poniższych linków? :mrgreen: Czy też może je potwierdzasz? :mrgreen:

szerszon napisał(a):
Wyobraź sobie,że ustępując pierwszeństwa nie muszę się powstrzymać od ruchu. Wystarczy,że ten ruch dostosuję do warunków. Czyli najzwyczajniej w świecie zwolnię, ale od ruchu się nie powstrzymam. Ogarniasz ???


viewtopic.php?f=3&t=40100&start=60#p410971 :mrgreen:

szerszon napisał(a):
Nie mam obowiązku powstrzymać się od ruchu, aby ustąpić pierwszeństwa.

:mrgreen:
viewtopic.php?f=3&t=40100&start=75#p411094

szerszon napisał(a):
Podobno aby ustąpić pierwszeństwa ma się powstrzymać od ruchu. Jak to będzie na autostradzie ??? :lol:


viewtopic.php?f=3&t=40100&start=75#p411114


Szerszon rzucający jadem i wykrętami w stylu "to było w reakcji na twoje głupoty!!!!!!!!" za 5, 4, 3, 2... :lol:
PraktykRuchu
 
Posty: 633
Dołączył(a): niedziela 11 grudnia 2016, 22:36

Re: Zatrzymanie z powodu warunków ruchu - ankieta

Postprzez STARYSZOFER » środa 09 sierpnia 2017, 01:01

Szrszon, nie wiem po co wypisujesz te bzdury, bo każdy kto umie czytać, ze zrozumieniem przyzna rację Praktykowi Ruchu.

Nie bądź tchórzem i smarkaczem, przełknij gorzką pigułkę i przyznaj się do swojego błędu. Idziesz w zaparte, ale działasz tym tylko na swoją niekorzyść - kompromitujesz się (jak zwykle).
Avatar użytkownika
STARYSZOFER
 
Posty: 424
Dołączył(a): piątek 08 lipca 2016, 19:52

Re: Zatrzymanie z powodu warunków ruchu - ankieta

Postprzez szerszon » środa 09 sierpnia 2017, 01:18

PraktykRuchu napisał(a):Znów
Jesteś coś podejrzanie zorientowany w tych jednostkach chorobowych. :hmm:
szerszon napisał(a):
Wyobraź sobie,że ustępując pierwszeństwa nie muszę się powstrzymać od ruchu. Wystarczy,że ten ruch dostosuję do warunków. Czyli najzwyczajniej w świecie zwolnię, ale od ruchu się nie powstrzymam. Ogarniasz ???
To była odpowiedź na twoje ustąpienie pierwszeństwa to powstrzymanie się od ruchu. Odpowiedź taka "naprowadzająca" :lol:
szerszon napisał(a):
Nie mam obowiązku powstrzymać się od ruchu, aby ustąpić pierwszeństwa.
Oczywiście to była odpowiedź na twoje "w powszechnym rozumieniu" :lol: no przecież nie powstrzymam sie od ruchu w twoim rozumieniu powszechnym na autostradzie. :lol:
szerszon napisał(a):
Podobno aby ustąpić pierwszeństwa ma się powstrzymać od ruchu. Jak to będzie na autostradzie ?
No i nie umiałeś odpowiedzieć jak to zrobić w twoim powszechnym rozumieniu. Dopiero pomocna dłoń forum pozwoliła ci wybrnąć.
Wszystkie te cytaty były jeszcze przed tą "pomocną dłonią" :lol: , gdzie nie umiałeś odpowiedzieć.
"to było w reakcji na twoje głupoty
A nie ??? Chcesz z datami i godzinami ??? Da się. :lol:
STARYSZOFER napisał(a):Szrszon, nie wiem po co wypisujesz te bzdury, bo każdy kto umie czytać, ze zrozumieniem przyzna rację Praktykowi Ruchu.

Nie bądź tchórzem i smarkaczem, przełknij gorzką pigułkę i przyznaj się do swojego błędu. Idziesz w zaparte, ale działasz tym tylko na swoją niekorzyść - kompromitujesz się (jak zwykle).
To tylko twoje zdanie, bo też nie raz i nie dwa dostałeś ode mnie po nosie i nie możesz tego przeżyć. Zaraz odezwą się inne osoby, które mają ze mną na pieńku. Norma. Udaj się do właściwego wątku i kompromituj sie dalej brakiem zrozumienia spójnika I :lol:
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Zatrzymanie z powodu warunków ruchu - ankieta

Postprzez PraktykRuchu » środa 09 sierpnia 2017, 01:36

Myślę, że po tak sformułowanej odpowiedzi ze strony szerszona - braku konkretów i kolejnej porcji wykrętów (zgodnie zresztą z przewidywaniami), nie ma się co spodziewać, że usłyszymy od niego konkretne deklaracje dotyczące tego, co wcześniej pisał. Wkoło Macieju, będzie pisanie tego samego "że on przecież nie"... mimo, że cytaty są oczywiste. :lol: Temat jest już chyba do zamknięcia... :spoko: Bo i tak każdy, kto się nie zgodzi z szerszonem to po prostu maluczki, który kiedyś dostał prztyczka w nos. :twisted: A chyba mamy aż nadmiar dowodów, że to prowokator, któremu nie zależy na merytorycznej dyskusji - tylko na pompowaniu własnego ego... :spoko:
PraktykRuchu
 
Posty: 633
Dołączył(a): niedziela 11 grudnia 2016, 22:36

Re: Zatrzymanie z powodu warunków ruchu - ankieta

Postprzez szerszon » środa 09 sierpnia 2017, 02:17

PraktykRuchu napisał(a):Myślę,
Znowu ...no błagam ciebie w imieniu innych userów. Trochę powagi.
że po tak sformułowanej odpowiedzi ze strony szerszona - braku konkretów i kolejnej porcji wykrętów (zgodnie zresztą z przewidywaniami), nie ma się co spodziewać, że usłyszymy od niego konkretne deklaracje dotyczące tego, co wcześniej pisał.
Zbyt skomplikowane ??? To jeszcze raz. Wszystkie podane tu moje wypowiedzi były w odpowiedzi na twoje rewelacje powszechnego zrozumienia
Wkoło Macieju,
Tu się zgadza. Trzeba ci bez przerwy przypominać, bo najzwyczajniej w świecie tworzysz alternatywną rzeczywistość pisząc coś, co nie miało miejsca. To nie ty pisałeś,że ustąpienie pierwszeństwa to powstrzymanie się od ruchu w powszechnym znaczeniu..to nie ty złożyłeś mi gratulacje,że świetnie iż zwalniam, ale to nie jest ustąpienie pierwszeństwa, a potem nagle wszyscy mi wytłumaczyli na czele z tobą... :lol:
że on przecież nie"... mimo, że cytaty są oczywiste.
zgadza się. Na szczęście są oczywiste...najlepiej,że są z datami. :spoko:
Bo i tak każdy, kto się nie zgodzi z szerszonem to po prostu maluczki, który kiedyś dostał prztyczka w nos.
Nie jesteś tu żadnym autorytetem, z którym musiałbym się liczyć. A ta wiedza ...litości...ty naprawdę nie zdajesz sobie sprawy z tego co tu wypisujesz ??? Przecież to żenada.Nosek nie boli ???
, A chyba mamy aż nadmiar dowodów, że to prowokator, któremu nie zależy na merytorycznej dyskusji - tylko na pompowaniu własnego ego...
Oj mamy...napisałeś bzdurę pierwszy w temacie..no to się dziwisz,że ktoś zaprotestował ??Kto ma się przeciwstawić oszołomowi bez kwalifikacji ??? Masz cokolwiek poza kartą rowerową.Merytoryczna dyskusja ??? Ile masz ostrzeżeń za wycieczki ??? :wink:
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Zatrzymanie z powodu warunków ruchu - ankieta

Postprzez PraktykRuchu » środa 09 sierpnia 2017, 02:23

Kto ma się przeciwstawić oszołomowi bez kwalifikacji ??? Masz cokolwiek poza kartą rowerową.Merytoryczna dyskusja ???

Brawo. Mam nadzieję, że w końcu moderator nas uwolni od ciebie, skoro już pokazałeś, że bez wyzwisk nie dasz rady.
PraktykRuchu
 
Posty: 633
Dołączył(a): niedziela 11 grudnia 2016, 22:36

Re: Zatrzymanie z powodu warunków ruchu - ankieta

Postprzez szerszon » środa 09 sierpnia 2017, 02:39

PraktykRuchu napisał(a):
Kto ma się przeciwstawić oszołomowi bez kwalifikacji ??? Masz cokolwiek poza kartą rowerową.Merytoryczna dyskusja ???

Brawo. Mam nadzieję, że w końcu moderator nas uwolni od ciebie, skoro już pokazałeś, że bez wyzwisk nie dasz rady.
Twoje już zgłosiłem.Myślisz,że taki cwany jesteś. Przykro mi.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Zatrzymanie z powodu warunków ruchu - ankieta

Postprzez waw » środa 09 sierpnia 2017, 10:44

Nie wiem po co moderacja toleruje taką jałową dyskusję...
Ale z tego co widzę, to według niektórych jak wyjeżdżam na drogę główną (z podporządkowanej lub przy włączaniu się) to muszę się zatrzymać i czekać aż jakiś pojazd przejedzie bo dopiero wtedy spełniony będzie obowiązek ustąpienia pierwszeństwa.
waw
 
Posty: 1858
Dołączył(a): niedziela 05 lipca 2015, 13:59

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sytuacje na drodze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 162 gości