Droga wewnetrzna z drogi parkingowej.

Tu możecie podzielić się uwagami lub wątpliwościami związanymi z poruszaniem się na drogach

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

Droga wewnetrzna z drogi parkingowej.

Postprzez sebsn122 » czwartek 11 maja 2017, 08:49

Obrazek

Droga wewnętrzna po prawej czy droga oznaczona jako parking kto ma pierwszeństwo
1
czy 2
Do tej pory byłem przekonany że samochód 2 jako że wzdłuż tej drogi jest jeszcze 3 zjazdy w drogę wew,
Ale codzienne syt, stykowe wielu kierowców, oraz to że samochody jadące jak nr 1 nigdy nie poszczają tych 2 nakłoniły mnie do zastanowienia.

Ps droga u dołu obrazka to główna
sebsn122
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek 20 czerwca 2016, 08:12

Re: Droga wewnetrzna z drogi parkingowej.

Postprzez Henq » czwartek 11 maja 2017, 19:38

sebsn122 napisał(a):Obrazek

Droga wewnętrzna po prawej czy droga oznaczona jako parking kto ma pierwszeństwo
1
czy 2
Do tej pory byłem przekonany że samochód 2 jako że wzdłuż tej drogi jest jeszcze 3 zjazdy w drogę wew,
Ale codzienne syt, stykowe wielu kierowców, oraz to że samochody jadące jak nr 1 nigdy nie poszczają tych 2 nakłoniły mnie do zastanowienia.

Ps droga u dołu obrazka to główna

2 normalna droga brak znaku A-7 lub D-40 ew D-46 świadczy o skrzyżowaniu równorzędnym więc wjeżdżające pojazdy z Sobieskiego w prawo mają ustąpic pierwszeństwa tym poruszającym się drogę 2, a wyjazd 1 jest włączaniem się do ruchu wyjazd z drogi wewnętrznej więc tak jak piszesz 2 ma pierwszeństwo nad 1
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Droga wewnetrzna z drogi parkingowej.

Postprzez LeszkoII » piątek 12 maja 2017, 11:10

Pierwszeństwo będzie mieć "2", bo z tego co się domyślam znak D-18 wyznacza miejsce do postoju na drodze a nie obiekt zwany parkingiem.

Więcej po otrzymaniu linku GSV
Avatar użytkownika
LeszkoII
 
Posty: 7756
Dołączył(a): niedziela 07 października 2012, 13:53

Re: Droga wewnetrzna z drogi parkingowej.

Postprzez sebsn122 » poniedziałek 05 czerwca 2017, 13:10

Nastała aktualizacja tuz przed ścieżka rowerową po prawej postawiono znak D 46.

jadąc drogą 2 w stronę krzyżowania dróżki po prawej maja znak taki jak droga 1.
sebsn122
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek 20 czerwca 2016, 08:12


Powrót do Sytuacje na drodze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 107 gości