karambol

Tu możecie podzielić się uwagami lub wątpliwościami związanymi z poruszaniem się na drogach

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

Postprzez mytek » poniedziałek 10 lutego 2003, 22:33

miros napisał(a):widzisz kazdy jest mocny w slowach ale tylko do momentu kiedy jego spotka jakas trudna sytuacja. kazdy moze mowic, ze on to by zmniejszyl predkosc, oczywiscie zwiekszenie uwagi, ale w momencie prowadzenia samochodu wszystko moze wygladac znacznie inaczej.
Tak widze ;) ale posluchaj jeszcze jednego mgla byla juz na dłuzższym odcinku wiec co ten pewien kierowca robil na tej drodze z predkoscia 80km/h przeciez 40 to juz jest za wiele .Wiem że wieksza część nie mogła juz sie wyratować z tej sytuacji bo została zakorkowana ale TROCHE WYOBRAŹNI LUDZIE ! :wink:
...:::Nie zrażajcie się , samo życie :D:D:::...
Avatar użytkownika
mytek
 
Posty: 62
Dołączył(a): czwartek 29 sierpnia 2002, 22:29
Lokalizacja: Ruda Śląska

Postprzez Kasia » wtorek 18 lutego 2003, 16:07

Spotyka się kilku kierowców i zaczynają rozmawiać o jeździe w różnych warunkach atmosferycznych...
Jeden mówi: "Słuchajcie, jechalem kiedyś w takiej mgle, że kumpel siedzący obok musiał otwierać drzwi, żeby sprawdzać czy jesteśmy na drodze..."
Drugi mówi: " To jeszcze nic. Ja jechałem kiedyś w takiej mgle, że zona musiała iść przed autem i pokazywać mi gdzie jest droga..."
Nie będzie takiego kierowc, który powie: "Słuchajcie, trfiłem na taką mgłę, że zdecydowałem nie jechać dalej..."

Powyższe bez komentarza....
Kasia
 
Posty: 217
Dołączył(a): niedziela 07 lipca 2002, 16:19
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Kordula » wtorek 18 lutego 2003, 16:30

Tutaj niestety muszę się z Tobą zgodzić. Gdyby kierowca zrezygnował z jadzy w takioch warunkachm, do niczego by nie doszło.
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Łakom » wtorek 18 lutego 2003, 17:31

Kordula napisał(a):Tutaj niestety muszę się z Tobą zgodzić. Gdyby kierowca zrezygnował z jadzy w takioch warunkachm, do niczego by nie doszło.
Kordula wiesz co Ty wogóle mówisz :?: pomyśle zanim coś napsizesz :!: To była trasa szybkiego ruchu, mgła była ponad 24h.......
Kasia napisał(a):"Słuchajcie, trfiłem na taką mgłę, że zdecydowałem nie jechać dalej..."

a nie powinno byc tak :?: "Słuchajcie, trafiłam na taką mgłę, że zdecydowałem nie jechać dalej..."
:D Pozdrawiam
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Postprzez miros » wtorek 18 lutego 2003, 18:24

jak juz to powinienes poprawic jeszcze "zdecydowalam", ale to taki maly szczegolik
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Kordula » wtorek 18 lutego 2003, 19:22

Łakom napisał(a):Kordula wiesz co Ty wogóle mówisz :?: pomyśle zanim coś napsizesz :!: To była trasa szybkiego ruchu, mgła była ponad 24h.......


to było bardziej ogólnie, a nie do tego jednego przypadku, ale cóż, widzę, że nie udało się zrozumieć.
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Kordula » wtorek 18 lutego 2003, 21:51

Możliwe, że tak to zrozumialeś, ale to nie miało tak być. Mówię ogólnie, że większość kierowców nie patrzy na warunki, na prędkość itp. Ja jestem zdania, że gdyby oni uważali, lub czasami zrezygnowali z jazdy, to wielu wypadków mozna by uniknąć. Ale kązdy się gdzieś spieszy.
Prosty przykład, u nas nie dawno był dość duży wypadek, a dlaczego? Bo ulica była śliska i komus nie udało sie wyhamować, gdyby jechal wolniej, nie doszłoby by do tego, o tym mówię. O większośći sytuacji, a nie o tej jednej konkretnej, chociaż wina też była po stronie kierowców.
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Sławek_18 » wtorek 18 lutego 2003, 22:27

Kordula napisał(a):Tutaj niestety muszę się z Tobą zgodzić. Gdyby kierowca zrezygnował z jadzy w takioch warunkachm, do niczego by nie doszło.

Przeciez tam bylo 100 (nawet wiecej) samochodów a wiec jakby jeden sie zatrzymal nic by tu niezmienilo :!:
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kasia » środa 19 lutego 2003, 13:19

Widzę, że niektórzy nie zrozumieli mojego "opowiadania"......
Miało być "trafiłem" i "zdecydowałem", a odnosi się to do "kierowców", niezależnie od ich płci...
Kasia
 
Posty: 217
Dołączył(a): niedziela 07 lipca 2002, 16:19
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez scorpio44 » niedziela 27 lipca 2003, 21:39

Kordula napisał(a):Nikt nie zdążył wystawić trójkąta


:D :D :D :D :D :D Właśnie sobie wyobraziłem, ile plam na drodze by zostało po tych wszystkich kierowcach, którzy wysiedli trójkąty postawić...
scorpio44@o2.pl
scorpio44
 
Posty: 6964
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:54
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez miros » poniedziałek 28 lipca 2003, 12:28

lol, mgla jak cholera a ci trojkaty wystawiaja i co chwila z mgly slychac bum, samochod w cos uderzyl a pojawia sie bez niczego, tylko z maska wgnieciona.
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Sytuacje na drodze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości