Kolizja z pojazdem jadącym pod prąd. Proszę o opinie.

Tu możecie podzielić się uwagami lub wątpliwościami związanymi z poruszaniem się na drogach

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

Re: Kolizja z pojazdem jadącym pod prąd. Proszę o opinie.

Postprzez lith » sobota 12 marca 2011, 12:48

@pener
a uważasz, ze gdybyś nie zjechał na tej jednokierunkowej i zaliczył czołówkę to ktokolwiek próbowałby uznać Cie winnym -bo np. była kiepska widoczność i nie zwolniłeś- a przecież jak widać nie można wykluczyć, że ktoś jedzie z przeciwka pod prąd, że byłoby w tym miejscu skrzyżowanie i nie zachowałeś szczególnej ostrożności.. itd.

Tylko gdyby tak to rozpatrywać to bym spod domu nie ruszył... bo zawsze i wszędzie może mi wyskoczyć jadący (może i pod prąd) 200 km/h motocyklista...
Avatar użytkownika
lith
 
Posty: 7569
Dołączył(a): niedziela 17 maja 2009, 21:09
Lokalizacja: E-g/Gda

Re: Kolizja z pojazdem jadącym pod prąd. Proszę o opinie.

Postprzez BOReK » sobota 12 marca 2011, 14:35

A do tego bez świateł. Mnie kiedyś taki z rykiem wyprzedził poza miastem i w nocy, jechał może 130 na 90 - przez chwilę nie wiedziałem co jest grane, bo w lusterkach oczywiście nie było go widać. ;)

Jak ktoś z premedytacją jeździ pod prąd "bo tak krócej" - pyk, wykastrować. Widocznie ma za duże jaja.
Avatar użytkownika
BOReK
 
Posty: 3051
Dołączył(a): niedziela 25 lutego 2007, 13:02

Re: Kolizja z pojazdem jadącym pod prąd. Proszę o opinie.

Postprzez Zonaimad » niedziela 13 marca 2011, 21:47

Jak ktoś z premedytacją jeździ pod prąd "bo tak krócej" - pyk, wykastrować. Widocznie ma za duże jaja.


Nie bądź szowinistą! A jeżeli takim kierującym jest kobieta? :wink:

Na drogach na osiedlach mieszkaniowych (niekoniecznie niepublicznych) niestety plagą jest jazda pod prąd, bo kto by się tam jakimś zakazem przejmował... Jest fajnie, dopóki ktoś zza łuku, prawidłowo jadący, nie zechce przepisowo skręcać w lewo - z lewej krawędzi. :/
Zonaimad
 
Posty: 964
Dołączył(a): czwartek 04 czerwca 2009, 18:48

Poprzednia strona

Powrót do Sytuacje na drodze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości