FIAT 126p

Tu możecie podzielić się uwagami lub wątpliwościami związanymi z poruszaniem się na drogach

Moderatorzy: dylek, ella, klebek

FIAT 126p

Postprzez mytek » poniedziałek 16 września 2002, 21:01

Witam ponownie , chciał bym się od was dowiedzieć co myślicie
o małych fiacikach 126p...Jush dawno zaprzestali produkcje a tego
gooofna coraz wiecej o co w tym wszystkim chodzi?? Ostatnio widziałem
takiego bezmózgowego faceta który skrecał z srodka pasa w lewo a nie z
lewej krawędzi przeciez nic nie jechało z góry nie mam pojecia o co temu pacanowi chodziło a przez to Astra bym mu do pupci wjechał i by zapewnie z niego nci nie zostało ....Wiem ze to jest najtańsze auto ale też zauwazyłem ze bardzo duzo nierozsądnych ludzi jezdzi w tych małych puszkach .... O co w tym sporcie chodzi ??? Wytłumaczcie mi PlEaSe !!!
...:::Nie zrażajcie się , samo życie :D:D:::...
Avatar użytkownika
mytek
 
Posty: 62
Dołączył(a): czwartek 29 sierpnia 2002, 22:29
Lokalizacja: Ruda Śląska

Postprzez Łakom » poniedziałek 16 września 2002, 21:17

Po pierwsze zakończono w 1999r. a nie pare lat temu.A co kierowcy samochodu to........ są ludzie i parapety..(wiecie o kogo chodzi) :)
Maluszkami jeżdzą przeważnie "buraki" stare dziadki i kobiety .................i maluchy to najbezpieczniejsze auto na świecie :)))........strefa zgniotu kończy sie na silniku.
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Postprzez miros » poniedziałek 16 września 2002, 22:34

a co lakom 3 lata to jeszcze nie jest pare lat???
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez mytek » wtorek 17 września 2002, 15:04

No to fest musze się pochwalić jechałem dziś kebrem ale sie bardziej bałem niż bym mial skoczyć na bangi :D:D zero szans na przezycie z tyłu podczas wypadku :DEh tzn. :cry: :(
...:::Nie zrażajcie się , samo życie :D:D:::...
Avatar użytkownika
mytek
 
Posty: 62
Dołączył(a): czwartek 29 sierpnia 2002, 22:29
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: FIAT 126p

Postprzez złośliwy » środa 09 października 2002, 08:46

[nie mam pojecia o co temu pacanowi chodziło a przez to Astra bym mu do pupci wjechał i by zapewnie z niego nci nie zostało ....Wiem ze to jest najtańsze auto ale też
Po pierwsze pojazd ,który najechał z tyłu jest winien kolizji
Po drugie a bliżniego swego jak siebie samego
Po trzecie wszyscy korzystamy z drogi na równych prawach
Po czwarte wszyscy robimy błędy podejrzewam ,że i Ty także
złośliwy
 
Posty: 105
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 21:41

Postprzez Kordula » środa 09 października 2002, 14:51

I chyba popełniaja je nie tylko kierowcy maluchów, bo mi sie z kolei wydaje, że więcej jest tego wśród kierowców, którzy kupują sobie nie wiadomo jak drogie samochody i myślą, że wszystko im wolno.
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez mpaszko » środa 09 października 2002, 23:41

Ktoś myli pojęcia.Po pierwsze F-126p to nie auto,po drugie jest to przyrząd do jeżdżenia.Za dobrych komunistycznych czasów instruktor uczący na owym przyrządzie dostawał dodatek szkodliwy dla zdrowia w wysokości 2 zł dziennie /bułeczki były po 50 gr/,ale niestety to już historia,bo minęły bezpowrotnie tamte lata i możliwość otrzymania tego hojnego dodatku.Jednak tego nikt w stanie nie jest zapomieć,a każdy kto dostąpił zasczytu ciągłej jazdy F-126p ma "rozwalony" kręgosłup.
mpaszko
 
Posty: 75
Dołączył(a): wtorek 23 lipca 2002, 23:08
Lokalizacja: Biała Podlaska

Postprzez Łakom » czwartek 10 października 2002, 19:15

ale tak szczeże mówiąc to maluch będzie za 20 lat będzie kultowym samochodem.Podam przykład syreny i warszawy wtedy te auta były uważane za nie wiadomo co, a teraz juz u nie jednego wywołało to zdziwnienie i to nie małe.VW garbus też te auta są poprostu wspaniałe. A tak za o koło 30 lat to polonezy też staną sie kultowe.Więc jak macie jakiegoś malusza lub poloneza to potrzymajcie go 30 lat w szopie (co najmiej 2 razy w roku musi byc przeprowadzona konserwacja żeby auto nie zgniło <i zachowało swój prawie dotychczasowy wygląd>).
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Postprzez Kasia » piątek 11 października 2002, 15:25

Kiedyś usłyszałam tłumaczenie skrótu FIAT 126P - Fatalna Imitacja autobusu Turystycznego, jednoosobowego, dwudrzwiowego, sześciokrotnie przepłaconego.......

Co do bezpieczeństwa - jakiś czas temu "maluszek" wylądował na haku holowniczym mojego auta i.... popełnił samobójstwo - musiała go ściągać pomoc drogowa....A mnie zrobił rysę na zderzaku....

Ale jeszcze parę lat temu był to pojazd, który królował na naszych drogach, też takim jeździłam i byłam bardzo zadowolona, że nie muszę korzystać z komunikacji publicznej...
Kasia
 
Posty: 217
Dołączył(a): niedziela 07 lipca 2002, 16:19
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Sławek_18 » piątek 11 października 2002, 18:07

lepszy wróbel w garsci niz gołąb na dachu :P ;P
czy jakos tak :D :lol:
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

co do "malucha"

Postprzez driver_zuzia » czwartek 31 października 2002, 11:08

pewnie jestes kolejnym kogucikiem w dobrym samochodzie, który jak widzi malucha to robi wszystko zeby utrudnic mu zycie - nie wazne czym jezdze wazna jak - a kozaczyc dobrym samochodem kazdy potrafi ciekawe czy jak widzisz rowerzyste to tez próbujesz go zepchnąc z drogi??
ja mam malucha jakos sobie nim jezdze staram sie nie blokowac lewego pasa bo wiem ze na zbyt wiele to sobie pozwolic nie moge - poza tym nigdzie mi sie nie spieszy- staram sie nie utrudniac jazdy innym ale jak widze kozaka ktory probuje na sile mi sie wepchnac przed maske to krew mnie zalewa - mi jest wszystko jedno to tylko maluch jedna rysa wiecej czy mniej -nic to, ale jak gosciu pomysli o swoim pieknym metaliku to zaraz robi sie grzeczny.
pozdrawiam
i pomysl sobie widzac przed soba maluch - kierujacy nim to tez czlowiek
driver_zuzia
 
Posty: 12
Dołączył(a): piątek 02 sierpnia 2002, 10:00
Lokalizacja: pomorze

maluch

Postprzez crosik_ » czwartek 31 października 2002, 13:01

mi tam kierowcy , prowadzacy malucha nie przeszkadzaj to tak samo uczestnicy drogi. nio a przepisy to wszysty lamiemy , swiadomiie czy nieswiadomie... ja dostalem ostnio prawko i bede przynajmnie probowal ich nie lamac ale pewnie i tak je bede malam bo przepisow to nei moze doslownie brac , bo by sie nigdy nie dojechalo do celu... a ten gostek w tym maluchu zbytnio to nie jego wina...
crosik
Avatar użytkownika
crosik_
 
Posty: 42
Dołączył(a): czwartek 19 września 2002, 10:44
Lokalizacja: Gliwice

Re: maluch

Postprzez Pablo » czwartek 31 października 2002, 13:45

crosik_ napisał(a):i tak je bede malam bo przepisow to nei moze doslownie brac , bo by sie nigdy nie dojechalo do celu...


Niekoniecznie... aczkolwiek, bynajmniej niewykluczone :)

A tak bardziej na serio to, nigdy nie należy się spieszyć, a jeśli już, to spieszyć się powoli, te kilka(naście) km/h więcej przyspieszy moją podróż o kilka minut, a mogę przez nie stracić życie, albo komuś je odebrać...
Pablo
 
Posty: 93
Dołączył(a): środa 17 lipca 2002, 22:29
Lokalizacja: Morąg/Cromer

nio tak

Postprzez crosik_ » czwartek 31 października 2002, 20:09

masz racje lepiej sie nie spoeszyc bo to moze byc ostania podruz samochodem w zyciu!!! :roll: :roll: :? :(
crosik
Avatar użytkownika
crosik_
 
Posty: 42
Dołączył(a): czwartek 19 września 2002, 10:44
Lokalizacja: Gliwice

Re: maluch

Postprzez Kordula » czwartek 31 października 2002, 23:41

crosik_ napisał(a):to tak samo uczestnicy drogi. nio a przepisy to wszysty lamiemy ,

Nie wszyscy, ale na pewno zdecydowana większość.
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Następna strona

Powrót do Sytuacje na drodze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 98 gości