od kiedy wzywanie policji do kazdego wypadku?

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

od kiedy wzywanie policji do kazdego wypadku?

Postprzez Molusia » wtorek 10 lutego 2004, 15:39

Chodzi mi kiedy wprowadzono prrzepis ze nalezy wzywac policje do wypadku gdzie nie ma ofiar za kazdym razem?
Czy te zmiany zostały juz uwzglednione w testach teoretycznych na prawko??
Molusia
 
Posty: 32
Dołączył(a): czwartek 18 grudnia 2003, 16:25
Lokalizacja: Warszawa, Ochota

Postprzez miros » wtorek 10 lutego 2004, 15:48

z tego co mi wiadomo i co bylo juz omawiane na forum to policji nie musisz wzywac do kazdej stluczki, wystarczy ze ich powiadomisz o takim zajsciu.

a czy zostalo to uwzglednione w testach to nie mam pojecia.
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez X » środa 11 lutego 2004, 01:36

Miros, gdzie zes to wyczytal?????????

Policje trzeba wzywac, wtedy masz 100% pewnosc ze zaklad ubezpieczen nie zakwestjonuje Twojego zgloszenia.

Ale teraz senatorzy przygotowywuja poprawke aby zmienic ten bezsensowny przepis.
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51

Postprzez Sławek_18 » środa 11 lutego 2004, 11:34

X napisał(a):Miros, gdzie zes to wyczytal?????????

Policje trzeba wzywac, wtedy masz 100% pewnosc ze zaklad ubezpieczen nie zakwestjonuje Twojego zgloszenia.

Ale teraz senatorzy przygotowywuja poprawke aby zmienic ten bezsensowny przepis.

Znajomy mial kolizje koles mu w dupe wjechal, zadzwonil na policje oni zapisali to w swoich papierach podali numer kolizji i to mu wystarczylo aby uzyskac odszkodowanie.
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez miros » środa 11 lutego 2004, 15:54

X musisz poprostu uwazniej czytac watki ktore sie juz pojawialy na forum. bo jesli mnie pamiec nie myli to slawek 18 juz kiedys na forum pisal wlasnie o przypadku swojego znajomego, a jesli nie to raczej napewno bylo to juz omawiane.
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez X » czwartek 12 lutego 2004, 17:42

Miros, chodzi mi o to, ze podawanie takich informacji moze pwrowadzac zamieszanie. Dlaczego? Bo jakos nikt nigdy oprocz Slawka18 o takim sposobie zalatwienia sprawy nie slyszal.

I jeszcze raz pisze, ze wzywanie policji jest NIEZBEDNE. Przeciez Ty nic za to nie placisz, oni maja OBOWIAZEK przyjechac do zgloiszenia. Poczeka sie te 2-3 godziny, ale bedzie sie mialo spokoj i pewnosc, ze odszkodowanie bedzie wyplacone. Po co sobie komplikowac zycie?
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51

Postprzez miros » czwartek 12 lutego 2004, 18:44

ostatnio ogladalem w tv program dotyczacy wlasnie tego przepisu. okazuje sie ze przepis ten zostanie niedlugo zniesiony.

z tego co slyszalem to w warszawie czasami trzeba bylo czekac po 5 godzin na przyjazd policji.

ludzi nie wprowadzam w blad. jak dojdzie do stluczki to i tak dzwoni sie na policje (zeby zglosic stluczke) i wtedy mozna sie zapytac czy policja ma przyjechac czy wystarczy tylko powiadomienie.

chyba proste?
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 218 gości