WAWA: co z wyborem saomochodu, jakie egzaminy?

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

WAWA: co z wyborem saomochodu, jakie egzaminy?

Postprzez ptr » poniedziałek 02 lutego 2004, 00:56

Witam.
1.Moze ktos jest poinformowany, jak bedzie wygladalo wprowadzenie Corsy? Od kiedy pojawi sie w WORDach - czy przed 1 kwietnia beda tam trzy modele? I czy obecnie losuje sie samochod, czy mozna go wybrac (w Wawie)?
2. Czy od kwietnia w zwiazku ze zmiana kursow zmenia sie cos w egzaminach?
3. Jesli zrobie kurs na starych zasadach to czy ewentualne zmiany zasad egzaminowania beda mnie dotyczyc?
4. Prosze jeszcze o wyjasnienie, czy w warszawskich osrodkach mozna przestawic lusterka przed wyjazdem na miasto (duzo tu jest roznych opinii).

Prosze o pewne informacje i za wszystkie bardzo dziekuje.
Piotrek
ptr
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 02 lutego 2004, 00:48

Postprzez ella » poniedziałek 02 lutego 2004, 13:27

Prosze jeszcze o wyjasnienie, czy w warszawskich osrodkach mozna przestawic lusterka przed wyjazdem na miasto (duzo tu jest roznych opinii).


Na 100% można. Sama zdawałam na Odlewniczej i przestawiałam lusterka po zdaniu placu i wyjechaniu na miasto. Robiłam to przy egzaminatorze a nie po kryjomu, i na jego komędę poprawiamy lusterka i jedziemy. Prawe sam mi ustawił, żebym nie odpinała pasów.
Co do reszty słyszałm o wymianie samochodów. Nic więcej nie wiem i nie chcę wprowadzać ciebie w błąd.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ella » poniedziałek 02 lutego 2004, 13:59

1.Moze ktos jest poinformowany, jak bedzie wygladalo wprowadzenie Corsy? Od kiedy pojawi sie w WORDach - czy przed 1 kwietnia beda tam trzy modele? I czy obecnie losuje sie samochod, czy mozna go wybrac (w Wawie)?

Dzwoniłam właśnie do WORDA w Warszawie i dowiedziałam się , że od 1.04.2004 mają być tylko Corsy. Lanosy i Punto zostają całkowicie wycofane. Przed 1 kwietnia będą Punciaki i Lanosy. Samochodów się nie losuje. Wychodzi egzaminator i wyczytuje twoje nazwisko i idziecie do samochodu który akurat on ma. Tak że nie wiesz wczesniej na czym będziesz zdawać. Dowiesz się jak będziesz szedł do samochodu :D
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 52 gości