Zmiany na egzaminie.

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez Mara » środa 18 lutego 2004, 00:13

Podobno odpadnie zawracanie na trzy i parkowanie skośne. Tak powiedział mój instruktor, więc to nic pewnego.
Mara
 
Posty: 369
Dołączył(a): niedziela 15 lutego 2004, 01:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez mostom » środa 18 lutego 2004, 08:26

Mara napisał(a):Podobno odpadnie zawracanie na trzy i parkowanie skośne. Tak powiedział mój instruktor, więc to nic pewnego.

Właśnie parkowanie skośne i zawracanie odpadnie dla zdawających na instruktorów - to pewne. Ale czy tak samo będzie dla ubiegających się na prawo jazdy - to na razie nie wiadomo.
mostom
Avatar użytkownika
mostom
 
Posty: 234
Dołączył(a): piątek 21 listopada 2003, 08:57
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Agula » środa 18 lutego 2004, 22:57

mostom napisał(a):Właśnie parkowanie skośne i zawracanie odpadnie dla zdawających na instruktorów - to pewne. Ale czy tak samo będzie dla ubiegających się na prawo jazdy - to na razie nie wiadomo.


a to akrat powiedziano mi na teorii :) więc wydaje się prawdopodobne :)
I`m not like them but i can pretend. :)
Avatar użytkownika
Agula
 
Posty: 29
Dołączył(a): czwartek 15 stycznia 2004, 16:30

Postprzez mostom » czwartek 19 lutego 2004, 16:41

Agula napisał(a):
mostom napisał(a):Właśnie parkowanie skośne i zawracanie odpadnie dla zdawających na instruktorów - to pewne. Ale czy tak samo będzie dla ubiegających się na prawo jazdy - to na razie nie wiadomo.


a to akrat powiedziano mi na teorii :) więc wydaje się prawdopodobne :)

To w takim razie bardzo prawdopodobne jest to, że będą wprowadzone takie zmiany jak opisałem w pierwszym poście - czyli brak korekty i płynne wykonywanie manewrów.
mostom
Avatar użytkownika
mostom
 
Posty: 234
Dołączył(a): piątek 21 listopada 2003, 08:57
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Agula » czwartek 19 lutego 2004, 20:28

mostom napisał(a):To w takim razie bardzo prawdopodobne jest to, że będą wprowadzone takie zmiany jak opisałem w pierwszym poście - czyli brak korekty i płynne wykonywanie manewrów.


niestety
I`m not like them but i can pretend. :)
Avatar użytkownika
Agula
 
Posty: 29
Dołączył(a): czwartek 15 stycznia 2004, 16:30

Postprzez Agula » piątek 27 lutego 2004, 00:23

a dzis zdarzyło się cos bardzo zabawnego :) pan wykladowca powiedział ze te zmiany maja jednak dotyczyc tylko instruktorów a dla nas zwykłych szarych lduzi zasady po 1 kwietnia maja pozostać ebz zmian :) bo tamto to była tylko propozycja... hm ciekawe jak to bedzie. a juz sie cieszylam ze o 2 manewry mniej...
I`m not like them but i can pretend. :)
Avatar użytkownika
Agula
 
Posty: 29
Dołączył(a): czwartek 15 stycznia 2004, 16:30

Poprzednia strona

Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości