Bemowo czy Bema?

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Bemowo czy Bema?

Postprzez Małgorzata » wtorek 13 sierpnia 2002, 12:35

Powoli zastanawiam się , który wybrać ośrodek na egzamin w Warszawie. Słyszałam ,że na Odlewniczej jest krzywy plac manewrowy. Mam do wyboru Bema lub Bemowo. I jeszcze jedno, czy przed egzaminem losowana jest marka samochodu? Jeżdżę i na Lanosie i Punto II, ale bardziej mi pasuje Punto, poza tym trudno mi jest się przestawić z Lanosa na Punto, byłoby to drobne utrudnienie i oczywiscie trochę strachu. Z góry dzięki za rady.
Małgorzata
 
Posty: 5
Dołączył(a): środa 07 sierpnia 2002, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez miros » wtorek 13 sierpnia 2002, 13:31

ja radze zdawac na odlewniczej. mniej stresu i chyba troche latwiej zdac miasto. a plac manewrowy wcale nie jest krzywy(tylko stanowisko do zawracania na trzy jest pochyle z jednej strony, ale poza tym wszystko jest ok) podczas losowania manewrow nie losujesz samochodu. kazdy instruktor ma swoj samochod i jak trafisz na takiego z punto to jedziesz punto.

jesli lepiej ci sie jezdzi punto to na odlewniczej jest tylko jeden lanos i 3 punto2. wiec duze prawdopodobienstwo ze trafisz na punto(ja trafilem akurat na lanosa:)) naprawde namawiam na odlewnicza, jesli manewry ci ida dobrze to z miastem napewno sobie tam poradzisz.
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez X » środa 14 sierpnia 2002, 19:18

Ja ze wzgledu na oczekiwanie na egzamin wybralem Bemowo (a konkretnie powstancow slaskich) - na teorie oczekiwalem tylko 4 dni (i juz zaliczylem :) na praktyke zapisalem sie zaraz po zdaniu teorii i czas oczekiwania wynosi 8 dni (dla porownania na Bema na teorie czekasz 2 tygodnie, potem na praktyke 1,5 tygodnia :/).

Blisko Worda na powstancow jest tez osrodek szkolenia kierowcow (znajduje sie w pawilonach handlowych blisko supermarketu, 5 min. drogi od osrodka.) ktorym mozna pojezdzic po trasach egzaminacyjnych - bez problemu mozna sie zapisac (40 pln za godzine).

Zreszta na Bema sa gorsze trasy egzaminacyjne (blisko centrum etc.) - slowa mojego instruktora :).

A Bemowo to w gruncie rzeczy taki rozbudowany Ursynow :).

A Odlewnicza wogole skreslilem ze wzgledu na czas oczekiwania na egzamin :) - poszla fama ze tam sie latwo zdaje i ludzie wala drzwiami i oknami :).
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51

Postprzez miros » środa 14 sierpnia 2002, 23:09

no bo zdaje sie tam dosyc latwo. jedyna trudnosc to manewry. miasto to banalna sprawa.
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Kika » czwartek 15 sierpnia 2002, 01:51

X napisał(a):Blisko Worda na powstancow jest tez osrodek szkolenia kierowcow (znajduje sie w pawilonach handlowych blisko supermarketu, 5 min. drogi od osrodka.) ktorym mozna pojezdzic po trasach egzaminacyjnych - bez problemu mozna sie zapisac (40 pln za godzine).


Zupelnie jak bym czytala o sobie :) Korzystalam wlasnie z tej szkoly tuz przed egzaminem :)

X napisał(a):A Bemowo to w gruncie rzeczy taki rozbudowany Ursynow :).


Mialam dokladnie takie samo wrazenie :) Szczegolnie, ze mieszkam na Ursynowie :) A zdawales juz praktyke - jak poszlo?
Kika
 
Posty: 51
Dołączył(a): wtorek 09 lipca 2002, 12:15
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez X » czwartek 15 sierpnia 2002, 09:29

Zupelnie jak bym czytala o sobie :) Korzystalam wlasnie z tej szkoly tuz przed egzaminem :)


Ja tez sie zapisalem na dwie godziny przed egzaminem :). Co ciekawe oprocz marki samochodu mozna sobie wybrac jego kolor =).


Mialam dokladnie takie samo wrazenie :) Szczegolnie, ze mieszkam na Ursynowie :) A zdawales juz praktyke - jak poszlo?


Nie, dopiero zaliczylem teorie. Praktyka 21 sierpnia.

P.S. Jak mieszkasz na Ursynowie to moze chodzilas na kurs do Auto-Jaru?
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51

Postprzez miros » czwartek 15 sierpnia 2002, 12:41

no i gdzie jest admin. podobno nie mozna reklamowac niczego na lamach tego forum.
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez X » czwartek 15 sierpnia 2002, 15:31

Przeciez nie namawiam na chodzenie do tej szkoly - zapytalem sie tylko kolezanki czy tam chodzila????
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51

Postprzez Kika » czwartek 15 sierpnia 2002, 16:55

X, chodzilam wlasnie do tej szkoly, o ktorej piszesz (nie wymienie nazwy, zeby uniknac podejrzen o kryptoreklame :))
Kika
 
Posty: 51
Dołączył(a): wtorek 09 lipca 2002, 12:15
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez miros » czwartek 15 sierpnia 2002, 20:13

ej ale ostatbio ja tez nikogo nie namawialem zeby chodzil do pewnej szkoly, a juz mnie posadzono o kryptoreklame.:((
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Małgorzata » niedziela 18 sierpnia 2002, 13:11

Dzięki za cenne porady. Od początku obstawiałam Bemowo, ale chciałam się upewnić.
Pozdr.
Małgosia
Małgorzata
 
Posty: 5
Dołączył(a): środa 07 sierpnia 2002, 12:43
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez X » niedziela 18 sierpnia 2002, 22:44

Małgorzata napisał(a):Dzięki za cenne porady. Od początku obstawiałam Bemowo, ale chciałam się upewnić.
Pozdr.
Małgosia


W srode bede mial tam egzamin praktyczny, wtedy tez podziele sie swoimi uwagami na temat egzaminatorow tam pracujacych :).
Ostatnio zmieniony niedziela 18 sierpnia 2002, 22:49 przez X, łącznie zmieniany 1 raz
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51

Postprzez X » niedziela 18 sierpnia 2002, 22:48

scorpio44 napisał(a):Pozdrawiamy wszystkie firmy znajdujące się na warszawskim Bemowie! :lol:


Jednej firmy (o nazwie cicho-sza ;) zdajacy egzamin na Bemowie nie moga przegapic gdyz duza reklama znajduje sie dokladnie przy wejsciu do Worda :) - to jest dopiero nieuczciwa reklama.

Pewnie wiekszosc ludzi zdajacych tam egzamin zapisze/zapisala sie tam na jazdy doszkalajace po trasach egzaminacyjnych (w tym i ja :).
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51

Postprzez miros » poniedziałek 19 sierpnia 2002, 13:33

i to jest wlasnie chamstwo. wychodzisz po nie zdanym egzaminie a tu bach stoi wielka reklama: "zapraszamy na jazdy doszkalajace", poprostu kamien w dlon i rozje...
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez faklok » czwartek 05 września 2002, 15:09

Chym ja też chodziłem na Ursynowie do J..-u :D
Całkiem spoko ośrodek. Jakich mieliście instruktorów?
A no i najważniejsze dziś o 18 mam egzamin na odlewniczej. Punto mam obcykane mam nadzieje że nie dostanę Lamusa. Acha no i na egzamin czekałem 4tygodnie a na testy 2 :cry: To razem 6 tygodni
po kursie :evil:
faklok
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 05 września 2002, 14:47


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości