Z czego egzamin?

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

Czy Twoim zdaniem egzamin w takiej formie jak obecna jest OK?

tak
0
Brak głosów
nie
4
100%
 
Liczba głosów : 4

Z czego egzamin?

Postprzez Miihau » piątek 26 grudnia 2003, 21:12

Jak myślicie z czego powinien składać sie w Polsce egzamin państwowy na prawo jazdy :?:

Czy tak jak jest to teraz parkowanie na chama z zegarmistrzowską dokładnościa prawie, że co do centymetra i różne ponaginane zadania, czy po prostu egzamin spr faktyczną umiejętnośc z jazdy, bo chyba przyznacie mi, że po zdaniu nikt nie parkuje w stylu "a nie wychyle głowy bo nie można", albo zanim zaparkujesz ustawiasz sobie słupki bo inaczej się nie da. Moim zdaniem powinny być praktyczny po mieście z dozą wyrozumiałości :P a na placyku: wychodzenie z poślizgów, parkowanie na prawdziwych parkingach między samochodami itp to przynajmniej by czegoś nauczyło... mam nadzieje a i tak wiem, że to co pisze nic nie zmieni :|
http://outer-heaven.glt.pl
największy na świecie portal o Metal Gear Solid
Miihau
 
Posty: 9
Dołączył(a): czwartek 25 grudnia 2003, 10:32
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez Sławek_18 » piątek 26 grudnia 2003, 23:55

Od grroma bylo postow na ten temat.
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Miihau » sobota 27 grudnia 2003, 01:31

Niestety dowidziałem się o tym jak już założyłem ten temat... wybaczcie. Niec w takim razie admin albo moderator go wyrzuci skoro jest niepotrzebny :]
http://outer-heaven.glt.pl
największy na świecie portal o Metal Gear Solid
Miihau
 
Posty: 9
Dołączył(a): czwartek 25 grudnia 2003, 10:32
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez X » sobota 27 grudnia 2003, 02:44

Temat jest potrzebny. A Slawka18 nie sluchaj bo on glupoty wypisuje :).

Tenze temat mozna okreslic mianem uniwersalnego, kazde jego nowe rozpoczecie moze rzucic zupelnie nowe swiatlo na sprawe egzaminu.

Daze do udowodnienia niezwykle latwej do zbicia tezy, iz egzamin w obecnej formie jest swego rodzajem pastiszem (dla mniej kumatych polecam zakup 'Slownika wyrazow obcych') prawdziwego egzaminu.

Jest ironia, szydzaca ze wszystkich kierowcow...
Jest swego rodzajem zartem z boga, ktory wg. wiary chrzescijanskiej dal ludziom prawo do myslenia - jak widac ludzie z tego prawa nie skorzystali, smiejac sie bogu w twarz...
Jest wreszcie nic nie znaczacym punktem, ktory mozna bez problemu wykazujac troche inwencji oraz trzymajac plik banknotow obejsc...

Dlatego tez, po chwili refleksji i glebokiej zadumy, zdecydowalem sie na odpowiedz numer 2 - 'nie, ten egzamin nie jest OK'. Jakze proste slowa, a jak wielka z nich plynie tresc i forma.

Dziekuje za uwage.
X
 
Posty: 224
Dołączył(a): czwartek 08 sierpnia 2002, 12:51

Postprzez Sławek_18 » sobota 27 grudnia 2003, 09:58

Miihau napisał(a):Niestety dowidziałem się o tym jak już założyłem ten temat... wybaczcie. Niec w takim razie admin albo moderator go wyrzuci skoro jest niepotrzebny :]

Nie mowilem, ze nalezy zamknac temat.
I nie wiem czy ktos bedzie sie bardziej zagłębiał w temat, ale patrz post wszechwiedzacego "X" nie sluchaj mnie bo glupoty pisze 8)
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Miihau » sobota 27 grudnia 2003, 14:47

Jeśli kogoś zainteresuje ten temat to niech sie w nim wypowie ;p

Na forum jestem dopiro od niedawna więc jeszcze nie miałem okazji prześledzić go całego :) i założyłem taki topic. Mi w pewnym stopniu nie odpowiada obecna forma egzaminowania i ten topic miał być jakby formą protestu, bo my wszysyc zdajemy (zdawaliśmy) na starych zasadach a tu najprawdopodobniej już w najbliższej przyszłości egzamin może stać się prawdziwą przyjemnością...

Zobaczymy jak się sprawy potocza. A słucham wszystkich bo od tego jest forum, żeby każdy powiedził co mu na sercu leży :D

pozdrawiam i zachęcam do dyskusji....
http://outer-heaven.glt.pl
największy na świecie portal o Metal Gear Solid
Miihau
 
Posty: 9
Dołączył(a): czwartek 25 grudnia 2003, 10:32
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez miros » sobota 27 grudnia 2003, 20:23

to teraz co powiesz ludziom ktorzy zdawali jeszcze za czasow kiedy trzeba bylo zrobic wszystkie manewry bez zadnej korekty przy manewrze?
to ze inni maja lepiej to zle?
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 204 gości