KURS prawa jazdy...

W tym miejscu zamieszczamy posty związane z egzaminami

Moderatorzy: ella, klebek

KURS prawa jazdy...

Postprzez betina » środa 26 listopada 2003, 21:42

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Jak uwazacie czy lepiej miec jedna godz jazdy w tygodniu aby miec odstep i uczyc sie testów czy jak najczesciej bo mój instruktor mówi mi ze jedna godz tygodniowo to wystarczająco poniewaz czekajc na nastepna jazde moge uczyc sie testów co wy otym uważacie???
betina
 
Posty: 7
Dołączył(a): wtorek 25 listopada 2003, 23:36

Postprzez Hunterus » środa 26 listopada 2003, 21:54

Niwiem jak to czujesz skoro mówisz że ci to wystarczy to rób jak uważasz ja miałem raz w tygodniu 3 razy jazde po 3 godziny i wcale mi to nie zaszkodziło :) a tak to miałem średnio 2 razy w tygodniu i mnie to kompletnie nie przeszkadzało ;]
Pifko Furka i Ładna Kobitka
To zupełnie do szczęścia wystarczy :D
Avatar użytkownika
Hunterus
 
Posty: 56
Dołączył(a): wtorek 21 października 2003, 11:05
Lokalizacja: Gryfino

Postprzez Sławek_18 » środa 26 listopada 2003, 22:24

To zalezy jak czujesz sie za kolkiem. Jezeli czujesz sie pewnie i taka przerwa nie bedzie Ci przeszkadzala czemu nie. Mi by tak przeszkadzalo, wolalem wyjezdzic szybciej niz tak zwlekac wcale mi to nie przeszkadzalo w uczeniu sie testow.
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez miros » środa 26 listopada 2003, 22:41

wedlug mnie lepiej jest czesciej jezdzic samochodem niz miec takie odstepy. wiecej sie nauczysz jezdzac czesciej niz z przerwami, a tygodniowa przerwa dla kogos kto zaczyna to dosc sporo.
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez leila » czwartek 27 listopada 2003, 16:29

miros napisał(a): a tygodniowa przerwa dla kogos kto zaczyna to dosc sporo.

no cóz i tak i nie ..ja tak miałam nie z własnej winy,bo instr.miał napięty grafik i ciężko by bylo 2x w tygodniu się spotkać (choć zdarzało się) ale miałam czas na przeanalizowanie błędów,podszkolenie teoretyczne i potem sprawdzenie praktyczne, więc nie było tak źle :D
Avatar użytkownika
leila
 
Posty: 384
Dołączył(a): piątek 11 lipca 2003, 13:56
Lokalizacja: małopolska

Re: KURS prawa jazdy...

Postprzez mostom » piątek 28 listopada 2003, 08:59

betina napisał(a):Witam wszystkich bardzo serdecznie! Jak uwazacie czy lepiej miec jedna godz jazdy w tygodniu aby miec odstep i uczyc sie testów czy jak najczesciej bo mój instruktor mówi mi ze jedna godz tygodniowo to wystarczająco poniewaz czekajc na nastepna jazde moge uczyc sie testów co wy otym uważacie???

Testy to jest pryszcz - nie trzeba zbyt wiele czasu na nie poświęcać - parenaście testów dziennie i na pewno zdasz.
Ja zrobiłem 20 jazd w ciągu 2-óch tygodni - moim zdaniem jedna godzina tygodniowo to stanowczo za mało. Lepiej brać po dwie godziny (bo godzina to na prawdę szybko zleci).
mostom
Avatar użytkownika
mostom
 
Posty: 234
Dołączył(a): piątek 21 listopada 2003, 08:57
Lokalizacja: Szczecin


Powrót do Egzamin na prawo jazdy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 212 gości